Glavni meni

Istina o Hells/ima.

Započeo Panta Zemunac, 02 Decembar, 2010, 23:09

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Panta Zemunac

 [djavo] [warning] Pre dan, dva, na kablovskoj jedna epizoda iz serijala o kriminalnim organizacijama u Americi...
Predstavljeni su Hells(i)...praèeni od strane dva agenta DEA, koji su infiltrirani u zajednicu bajkera, zajedno sa njima uèestvovali u izvr¹enju vi¹e raznih kriviènih dela kao ¹to su; ubistva, kidnapovanja, pljaèke, ¹verc narkotika, reket, zelena¹enje.. itd...
©est godina pratnje i bez obzira na nekolicinu insajdera, nisu, kako sama policija priznaje, dotakli sam vrh organizacije koja u promenjenom obliku i prikrivenim delima, funkcioni¹e i dan-danas.
Osnivanjem njihovih podru¾nica, èaptera i sl. posao ¹ire i prebacuju na sve kontinente...i ¹ta je tu sada pa bitno jer veèina je upoznata sa principima te i ne samo te organizacije...sledeèe..
Kako je moguæe biti slep kod oèiju pa slepo verovati nagovorima pojedinaca a ne oèiglednim materijalnim dokazima o kojima su i filmovi snimani?
Za¹to su tako privlaèni pojedinim bajkerima da i svoju zastavu gaze ne bi li se ogrnuli u njihove boje?
Sam rat koji su imali sa drugom grupom bajkera pod imenom 'Banditosi', u Arizoni i Texasu, gde je bilo dosta mrtvih i te¹ko ranjenih, je bio iskljuèivo rat za teritoriju i tr¾i¹te...klasièna konkurencija. Ovo pominjem zbog nedavnog sukoba koji se desio na aerodromu u Zagrebu sa Gremiumima...

Sve ovo i nas ovde oèekuje i to veoma ubrzo. Znamo, èekamo a ¹ta èinimo!?!...ni¹ta, samo smo slepi posmatraèi veè viðenog u istoènim zemljama u poslednjoj dekadi. Hoèemo li posle njih kriviti ili sebe ¹to ni¹ta ne preduzimamo u okviru organizacija koje postoje...i koga èemo kriviti, njih strenðere ili na¹e koji su se prodali za stranu boju!?

Neka je ovo samo izno¹enje mog mi¹ljenja ali mislim da sam dobrano u pravu kada ka¾em da æemo se skoro opeæi od takvih 'dobrotvornih' organizacija!! [uuups]

Gavrolini

Stvari mogu da se gledaju na vise nacina. Ja poznajem neke ljude koji su clanovi MESSENGERS MC SERBIA Official support 81 club. Ili ako vam je lakse captera hells-a. Mnogi od njih imaju normalne zivote i rade legalne poslove ali jednostavno im se ta prica svidja. Indirektno sam i ja imao poziv za uclanjenje u isti ali nisam bio zainteresovan previse iz mnogo razloga a jedan od njih je sto ne volim harli i uopste takav tip motora. A kako sam upucen jedan od mnogih preduslova je da vozis harli. Ne verujem da ce kod nas biti bas kao u ostalim zemljama iz mnogo razloga. Kao prvo kod nas moto klubovi jos nisu na nivou ni da naprave nesto jako kvalitetno  tako da nema sta ni da se pokvari,kriminalaca ima previse i bez bajkera tako da sumnjam da je nekom zanimljiva mala bara puna krokodila. Treba stvari pustiti da idu kako idu jer jednostavno protiv neceg se ne mozes boriti ali isto tako neke stvari ne treba ni prizivati.

Panta Zemunac

Ima ona na¹a ¹to ka¾e....'¹to se grb'o rodi, vreme ne ispravi'!!

Pretpostavljam da mnoge podr¹ke u na¹em okru¾enju, ne èine dela za koje optu¾uju ne samo Hells veæ i ostale sl. klubove. Pridru¾uju se zarad fame koja vlada i respekta grupe nad pojedincem. Sve mi je to jasno, samo nije jedno. Zar ne postoje neke grupe bajkera koje imaju èistu i pro¹lost i sada¹njost, Ne znam kakvi su Noèni vukovi iz Rusije, od Hirurga ali ako ih sam Putin podr¾ava zar nije bolje prikljuèiti se njima nego nekome ko tra¾i strahopo¹tovanje!?!

Gavrolini

Svako ima svoje misljenje i sta je ispravno. Ja sam clan kluba koji je oformljen izmedju ljudi koji su bili braca,prijatelji i postovaoci nama jako dragog coveka. U svakom drugom slucaju ne bih nikad bio clan ni jednog kluba jer sve svi klubovi pre ili kasnije pocnu unutar sebe da kidaju najcesce zbog kinte.

Che


DebeliZmaj

postovanje pravo mozesh samo da dobijesh
nikako ne/mozesh da ga dobijesh na silu
jer ja cu da ti kazem sta ti zelish da cujesh ako me naterash
al sta cu posle da mislim o tebi to nemozesh da znash ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

vudu

Citat: Gavrolini poslato 03 Decembar, 2010, 00:29
Ili ako vam je lakse captera hells-a.


Pogresno skroz !
On su Official support 81 club i za sada je tako,a chapter znaci da su vec Hells  Angels ;)
VALJEVSKA  PODVALA

DebeliZmaj

i sta to menja u tome ko su sta su ?
---
dodatak: ko god je impresioniram tim i takvilm ljudima i sve to sto ide uz to ... treba odgleda ``sons of anarchy`` seriju ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Gavrolini

i sta kad odgleda? da bude napaljen jos vise?! Ja sam je gledao i odlicna serija,cak sam navukao i ljude koji nisu uopste u bike prici.

DebeliZmaj

si gledo 3cu sezonu ?
cla poenta serije je da je osnivach
skapirao da je sve to sranje i trazi
nachin da izadje i cele te priche ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Gavrolini

ma to je samo zapadnjacka propaganda ....kao i american history X  itd

Che

Citat: vudu poslato 04 Decembar, 2010, 13:30
Citat: Gavrolini poslato 03 Decembar, 2010, 00:29
Ili ako vam je lakse captera hells-a.
Pogresno skroz !
On su Official support 81 club i za sada je tako,a chapter znaci da su vec Hells  Angels ;)


Hangaround > Suporter > Prospect > HA chapter

Nasi su sada na drugom stepenu.

Popsy

ovo za motoscenu mo¾e da bude mnogo veæi problem nego verbalna prepucavanja BJB-MAS-UMS jel je samo pitanje vremena kada æe poèeti da se propagira sila grupe ...
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

DebeliZmaj

#13
elem ... :)
drzava kroz svoje organe veoma uspeshno radi na tome
da te i takve grupacije iz neke polu kriminogene zone drzi
dalje od srbije ... veoma uspeshna komunikacija preko interpola
a vezana za kretanje takvih grupa ...
svako u srbiju dobro doshao ... ali ako ima neke sulude ideje da
nesto namece ovde ... vrlo loshe ce se zavrshiti po njega ...

oseca li se neko od vas ugrozenim ? pa pucaj u meso ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Charuga

Sto se mene tice ni najmanje me ne privlace takve stvari.....cak sta vise imam averziju prema tome.... "videla zaba da se konj potkiva".....
Po meni samo psihicki labilne osobe i nesigurni u sebe gledaju da se sakriju pod okrilje tako neke organizacije iz "omiljenih" SAD.
Ima dovoljno domacih klubova sa ZDRAVIM srpskim nazivima pa ako ce neko da pravi probleme nek prave oni..... [prebicute]

Panta Zemunac

Pla¹im se da na¹a dr¾ava tj. ono ¹to mi nazivamo dr¾avom a zapravo su, grupa pojedinaca okupljenih oko istog, materijalnog cilja, neèe reagovati sve dok nju (njih) ne zaboli! Dotle æe se problem rasplamsati toliko da æe skupo ko¹tati samo ga¹enje. Neke susedne zemlje su se dobrano opekle ali to na¹ima nije za nauk. [thumb_down]
Slabije liènosti su sklone udru¾ivanju ne bi li na neki naèin postigli ono ¹to kao induvidue ne mogu. Makjavelizam je èesto prisutan, sredstva su manje bitna no ¹to je cilj.
Mogu biti samo nemi posmatraè a mogu i prozboriti koju.  [watching]
Toliko od onog ¹to je ubeðen da sve ovo neæe izaæi na dobro. [nono]

Gavrolini

Kod nas verovatno nece doci do sukoba vecih razmera sa suport grupama jer su to manje vise poznati ljudi medju bajkerima i prijatelji nasih klubova. Ali kad bi doslo cisto sumnjam da bi drzava uradila bilo sta. Ne moze amerika da se izbori sa njima ...tako da cisto sumnjam da ce nasa vlast ista i pokusati.

Zika

Na tube-u ima ceo dokumentarac ,iz 5 delova. Ako nekog zanima vise o najrasprostranjenijem MC-u na svetu.

Naravno ,poznavanje engleskog je pozeljno.


Hells Angels - Behind Enemy Lines - 1 of 5

Gašpar

Imam ja knjigu -"Andjeli pakla" -  Hanter S. Tompson

Jeste da je ogroman posao, ali zrtvovacu se da je skeniram ako imate zelju ;)

Panta Zemunac

Pa samo ako je tog Lovca neko preveo na na¹ki...U svaði sam sa engleskim a tako bih volio da proèitam te la¾i...mlogo volem kada misle da im verujemo sve ¹to napi¹u!! [thumb_up]  Hajde nabaci na da skidamo... [thumb_up]