Glavni meni

Istina o Hells/ima.

Započeo Panta Zemunac, 02 Decembar, 2010, 23:09

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Ja samo pre dvadest i pet godina rekao ne klubovima. Sve je krenulo iz zelje da se ljudi druze a zavrsilo je sa konstatacijom da ne mozemo zajedno....bicu clan MK ili MC SRBIJA pa onda ispod grad-mesto, i to samo ako bude organizovana na principu udruzenja motorciklista sa jasnom politikom....borba za prava motorciklista....
Ovako svako vuce na svoju stranu, imam tri , cetri organizacije koje ne znam sta rade, osim samopromocije pojedinaca (mas, ams, ums, ....), a sa so mi dobili...nek bre ovi u drzavnom vrhu rese, hoce li motore na ulici ili ne...pa da znamo na cemu smo..ovako mi se cini da bi hteli pare od taksi i registracije, akcize se podrazumevaju, ali ako bi mogla da se motori i ne voze po oneme sto oni nazivaju putevima...udruzenja trba da postave pitanja i da zahtevaju direktan odgovor, ili blokada grada.
-zasto se placa carina na htz opremu za motorcikle koja bi trebala biti obavezna
-zasto se placa taksa na upotrebu motorcikla uopste, a ne samo u toj visini
-zasto se placa carina na uvoz motorcikala kad kod nas ne postoji proizvodjac
-zasto je tako visoka putarina za motorcikle (doduse i ne placamo je)
-zasto je preduzece za odrzavanje puteva oslobodjeno odgovornosti u slucaju nezgode
-zasto su motorciklisti najnezasticeniji u saobracaju
-zasto ne postoje dve zaustavne linije na semaforu
-zasto se sa B kategorijokm, ne mogu voziti motorcikli do 125 ccm i 15 ks kao svuda u evropi
-kako je MP3 piaggio dobio dozvolu da se moze voziti sa b kategorijom
-......

A mi se svadjamo da li vece testise imaju Messengeri il Nocni Vukovi, i Gremiumi ili neki drugi......ma niko ovde nema muda..svi smo ustrojeni.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

goranvojska

Citat: revolution poslato 24 Septembar, 2011, 10:25
Ja samo pre dvadest i pet godina rekao ne klubovima. Sve je krenulo iz zelje da se ljudi druze a zavrsilo je sa konstatacijom da ne mozemo zajedno....bicu clan MK ili MC SRBIJA pa onda ispod grad-mesto, i to samo ako bude organizovana na principu udruzenja motorciklista sa jasnom politikom....borba za prava motorciklista....
Ovako svako vuce na svoju stranu, imam tri , cetri organizacije koje ne znam sta rade, osim samopromocije pojedinaca (mas, ams, ums, ....), a sa so mi dobili...nek bre ovi u drzavnom vrhu rese, hoce li motore na ulici ili ne...pa da znamo na cemu smo..ovako mi se cini da bi hteli pare od taksi i registracije, akcize se podrazumevaju, ali ako bi mogla da se motori i ne voze po oneme sto oni nazivaju putevima...udruzenja trba da postave pitanja i da zahtevaju direktan odgovor, ili blokada grada.
-zasto se placa carina na htz opremu za motorcikle koja bi trebala biti obavezna
-zasto se placa taksa na upotrebu motorcikla uopste, a ne samo u toj visini
-zasto se placa carina na uvoz motorcikala kad kod nas ne postoji proizvodjac
-zasto je tako visoka putarina za motorcikle (doduse i ne placamo je)
-zasto je preduzece za odrzavanje puteva oslobodjeno odgovornosti u slucaju nezgode
-zasto su motorciklisti najnezasticeniji u saobracaju
-zasto ne postoje dve zaustavne linije na semaforu
-zasto se sa B kategorijokm, ne mogu voziti motorcikli do 125 ccm i 15 ks kao svuda u evropi
-kako je MP3 piaggio dobio dozvolu da se moze voziti sa b kategorijom
-......

A mi se svadjamo da li vece testise imaju Messengeri il Nocni Vukovi, i Gremiumi ili neki drugi......ma niko ovde nema muda..svi smo ustrojeni.
NE mi samo idemo linijom manjeg otpora.

prpa_zr

mislio sam da je ova tema davno isprièana..

ЯЭВОЛУТИОН

Da ...ali i dalje imamo isti problem...a ako se on ne pominje izgleda kao da problema nema....to ti je ko Gej parada, svake godine znaju da ce da ih tuku , ali oni svake godine organizuju paradu supakmeraklija.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

WOLVERINE

Citat: revolution poslato 26 Septembar, 2011, 22:01
Da ...ali i dalje imamo isti problem...a ako se on ne pominje izgleda kao da problema nema....to ti je ko Gej parada, svake godine znaju da ce da ih tuku , ali oni svake godine organizuju paradu supakmeraklija.....
Pa razmenjuju kontakte i prave kombinacije.....

markodjurovic

Citat: madmaxmadmadmax poslato 23 Septembar, 2011, 23:22
uf e jest ebeno kad si nov i kad nista neznas jer nisi u prici ah da i kad si pocetnik na motoru al bar ja tako mislim i to je samo moje subjektivno misljenje da je bitan motor sila u njemu dobar prijatelj ispred iza ili sa strane blizu mene svakako i otvoren put sta zelim da kazem sloboda eto i saznanje da mozes da vozis nesto sto ima vise od 50-kubika ili  10-konja ili sta ti ja znam a hell-si i ostali ma ok je to   ok je sve danas i sto nije jeste sta ces ( e bes mi mater ubice me ova filozofija i romantika)

pa gde bas ovu glupost od teme da dignes gore :P
Grand Duke of Shumadija and Western Pomoravlje

PECA BMW

"Anðeli pakla" zabranjeni u Frankfurtu


Nemaèke vlasti zabranile su danas dva kluba motociklistièke grupe "Anðeli pakla" (Hells Angels) u Frankfurtu i zaplenile njihovu imovinu, pozivajuæi se na oru¾ane prekr¹aje i nasilje koji su pratili ovu organizaciju u pro¹losti.


izvor : http://www.blic.rs/Vesti/Svet/280272/Andjeli-pakla-zabranjeni-u-Frankfurtu
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

MILJAN

Citat: markodjurovic poslato 27 Septembar, 2011, 16:50
Citat: madmaxmadmadmax poslato 23 Septembar, 2011, 23:22
uf e jest ebeno kad si nov i kad nista neznas jer nisi u prici ah da i kad si pocetnik na motoru al bar ja tako mislim i to je samo moje subjektivno misljenje da je bitan motor sila u njemu dobar prijatelj ispred iza ili sa strane blizu mene svakako i otvoren put sta zelim da kazem sloboda eto i saznanje da mozes da vozis nesto sto ima vise od 50-kubika ili  10-konja ili sta ti ja znam a hell-si i ostali ma ok je to   ok je sve danas i sto nije jeste sta ces ( e bes mi mater ubice me ova filozofija i romantika)

pa gde bas ovu glupost od teme da dignes gore :P
qrac od teme...
Cave ab homine unius libri

pavlebajker

Ima i kod nas pojedinaca koji se kriju iza boja klubova a bave se kriminalom l sto je najgore i u samom vrhu mas-a, ne pratim tu scenu ali sam dosta pohvatao... Licno ja se borim protiv toga i znam puno ljudi na koje se trudim da uticem pozitivno, a ako i dodju ti Americki supci ispeglacemo ih...:-)
Aloha

pavlebajker

Citat: revolution poslato 24 Septembar, 2011, 10:25
Ja samo pre dvadest i pet godina rekao ne klubovima. Sve je krenulo iz zelje da se ljudi druze a zavrsilo je sa konstatacijom da ne mozemo zajedno....bicu clan MK ili MC SRBIJA pa onda ispod grad-mesto, i to samo ako bude organizovana na principu udruzenja motorciklista sa jasnom politikom....borba za prava motorciklista....
Ovako svako vuce na svoju stranu, imam tri , cetri organizacije koje ne znam sta rade, osim samopromocije pojedinaca (mas, ams, ums, ....), a sa so mi dobili...nek bre ovi u drzavnom vrhu rese, hoce li motore na ulici ili ne...pa da znamo na cemu smo..ovako mi se cini da bi hteli pare od taksi i registracije, akcize se podrazumevaju, ali ako bi mogla da se motori i ne voze po oneme sto oni nazivaju putevima...udruzenja trba da postave pitanja i da zahtevaju direktan odgovor, ili blokada grada.
-zasto se placa carina na htz opremu za motorcikle koja bi trebala biti obavezna
-zasto se placa taksa na upotrebu motorcikla uopste, a ne samo u toj visini
-zasto se placa carina na uvoz motorcikala kad kod nas ne postoji proizvodjac
-zasto je tako visoka putarina za motorcikle (doduse i ne placamo je)
-zasto je preduzece za odrzavanje puteva oslobodjeno odgovornosti u slucaju nezgode
-zasto su motorciklisti najnezasticeniji u saobracaju
-zasto ne postoje dve zaustavne linije na semaforu
-zasto se sa B kategorijokm, ne mogu voziti motorcikli do 125 ccm i 15 ks kao svuda u evropi
-kako je MP3 piaggio dobio dozvolu da se moze voziti sa b kategorijom
-......

A mi se svadjamo da li vece testise imaju Messengeri il Nocni Vukovi, i Gremiumi ili neki drugi......ma niko ovde nema muda..svi smo ustrojeni.


Extra...
Aloha