Glavni meni

Istina o Hells/ima.

Započeo Panta Zemunac, 02 Decembar, 2010, 23:09

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

vudu

Citat: Urke poslato 02 Januar, 2011, 03:58
Citat: vudu poslato 25 Decembar, 2010, 19:18

MESSENGERS MC SERBIA


Jel si ti to promenio klub ili si samo pisao u ime 13

Niti sam brate promenio klub niti pisem u necije ime !
Samo iznosim svoje vidjenje stvari i pokusavam da objasnim neke stvari ljudima koji neke stvari ne poznaju,a ubise se pisuci o tome !
Isto bih pisao da je tema bila NW MG i rekao da je dobro sto ulaze u Srbiju preko ljudi koji su sada tu,a ne nekog bajkerskog polusveta !!!
VALJEVSKA  PODVALA

Dr. Pop

Vudu u potpunosti se sla¾em sa tobom.
Moramo pogledati istini u oèi i prihvatiti èinjenièno stanje.

nemojte ludi verovati RTS-u i Novinama , nije sve crno i belo...
MK Arhangel

Panta Zemunac

Apsolutno se sla¾em da nije sve crno/belo!
Svaka pojedinost na ovome svetu, podle¾e kritici zdravog razuma. Meðutim, rasuðivanje koje nas dovodi do krajnjeg zakljuèka, poèesto se pretvara u predrasudu.
Predrasuda kao takva nije validna za dono¹enje krajnjeg zakljuèka koji bi trebalo da bude nepobitna istina i...¹ta sad?..vrtimo se u krug!!!
Znaæi predrasude nastaju od èinjenica ali iste ne pokazuju...hmm, samo se igram reèima, ne da bih vam pokazao svoju elokventnost, nego da bih vam skrenuo pa¾nju na to, da, gde ima istine ima i predrasude i gde ima predrasude ima i istine!!

Sve ¹to je napisano u prvom postu o Hells je dokazano èinjenièno stanje, normalno, kao ¹to sam veæ napomenuo, vezano za vreme i prostor, kada su se ti inkrimisani dogaðaji de¹avali! ©ta se danas, na ovim, na¹im prostorima de¹ava? To vi¹e i nisu izvorni Hells veæ njihove podru¾nice, podr¹ke i sl. Verovatno danas, ti nastavljaèi ¾ivota Hells/a nisu 'grbavi' ali i dalje ostaje gorak utisak od one na¹e, veè pomenute uzreèice, ''¹to se grbo rodi...''..

Uostalom, ovo je Evropa a ne Amerika, XXI vek, zakoni stro¾iji, svest malo promenjena i tako...nema vi¹e frka, poneka èarka sa Gremiumima, tek da se ne¹to de¹ava!

Dr. Pop

Mene muèi ne¹to drugo, za¹to se ne prièa protiv Gremiouma ili Bandidosa koji su evidentno kao i Helsi u Srbiji.

Pretpostaviæu da niko od njih nije previe¹ fin i dobar ali za¹to potencirati da su jedni lo¹i a pri tom ostale ne spominjati u negativnom kontekstu nego samo Helse.
Ok Helsi su naj poznatije moto udru¾enje na svetu, napravili su negde neko sranje i ¹ta sad. Kada se desi neki problem izmedju na¹ih domaæih klubova onda nikom ni¹ta ali po¹to su Helsi naj poznatiji onda svuda bruji po medijima i naravno da za to svi èuju a sve ostalo se zaboravlja.
Sad postavite pitanje da li su helsi izazvali problem ili recimo neki èlan Gremiouma ili Bandidosa, da li su Helsi uvek naj crnji i naj gori.

Ja lièno ne branim Helse niti napadam Gremiume i Bandidose. Oni su u zavadi medju sobom i dobro to je njihov problem i neka ga re¹avaju kako znaju i umeju, ja bih naj vi¹e voleo da ih nemaju i da sve probleme re¹e na naj bolji moguæi naèin, ako ne kao ¹to rekoh to je njihov problem.
na¹i domaæi klubovi se izdele i posvadjaju , ne mogu oèima da se gledaju a do juèe su zajedno vozili, iz istog tanjira jeli , po èemu su oni bolji osim ¹to se ne podnose na ,,lokalnom'' nivou a neko drugi na medjunarodnom.

Ovom prilikom sa moje strane gledi¹ta pozdravljam sve domaæe i strane moto klubove i moto udru¾enja i Helse i Bandiose i Gremiume i Night Wolvse i ako moja reè nema nikakvu va¾nost ¾elim im svima hiljade bezbedno predjenih kilometara.
MK Arhangel

Panta Zemunac

Neko o Zvezdi, neko o Partizanu...
Nije mi te¹ko ako treba, da ovu temu preimenujem kao ''istina o stranim klubovima''...ako neko ¾eli i o ostalim klubovima, njihovim èepterima i dr. da pi¹e, neka izvoli!

Dr. Pop

Nije mi interes da se prepucavam ili da prozivam, ali nije ok da jedne prozivamo a druge ne.
Ja lièno ne ¾elim NIKOGA da prozivam, meni su svi isti.
Kad bude ako bude problema , mo¾da æu pljuvati po svima , za sada ne zelim, niko mi nije stao na ¾ulj, nemam potrebe za time....
MK Arhangel

goranvojska

Citat: Dr. Pop poslato 03 Januar, 2011, 20:07
Nije mi interes da se prepucavam ili da prozivam, ali nije ok da jedne prozivamo a druge ne.
Ja lièno ne ¾elim NIKOGA da prozivam, meni su svi isti.
Kad bude ako bude problema , mo¾da æu pljuvati po svima , za sada ne zelim, niko mi nije stao na ¾ulj, nemam potrebe za time....
...........i kad dodje do problema tek onda ce se videti ko je vera a ko nevera .do tad ne  cackajte tamo gde ne treba.

Dr. Pop

Citat: goranvojska poslato 04 Januar, 2011, 14:50
Citat: Dr. Pop poslato 03 Januar, 2011, 20:07
Nije mi interes da se prepucavam ili da prozivam, ali nije ok da jedne prozivamo a druge ne.
Ja lièno ne ¾elim NIKOGA da prozivam, meni su svi isti.
Kad bude ako bude problema , mo¾da æu pljuvati po svima , za sada ne zelim, niko mi nije stao na ¾ulj, nemam potrebe za time....
...........i kad dodje do problema tek onda ce se videti ko je vera a ko nevera .do tad ne  cackajte tamo gde ne treba.

O tome i prièam,
Ne smetaju mi Helsi ni Bandidosi, ni Wulfsi , ni Gremiumi, svima njima ¾elim puno sreæe u puno predjenih kilometara...
MK Arhangel

Panta Zemunac

Promenio sam naziv teme zbog iskljuèivanja ostalih klubova iz rasprave! Ovako je, mislim, praviènije...pa ko ¾eli nek izvoli...

Dr. Pop

Citat: Panta Zemunac poslato 04 Januar, 2011, 18:12
Promenio sam naziv teme zbog iskljuèivanja ostalih klubova iz rasprave! Ovako je, mislim, praviènije...pa ko ¾eli nek izvoli...

Svaka èast, ovako je definitivno paravednije, ima¹ +.
MK Arhangel

Gašpar

Citat: Panta Zemunac poslato 04 Januar, 2011, 18:12
Promenio sam naziv teme zbog iskljuèivanja ostalih klubova iz rasprave! Ovako je, mislim, praviènije...pa ko ¾eli nek izvoli...

Ti si izmenio samo ime posta, evo ja sam sad izmenio naziv teme, nadam se da je korektan  [cheers]

joka

Ka¾u stari ljudi, gde svi pljuju, zaèas potok! [warning]

joka

Nemam nameru nikog da pljujem! [neee]

Dr. Pop

Citat: Gaspar poslato 04 Januar, 2011, 19:17
Citat: Panta Zemunac poslato 04 Januar, 2011, 18:12
Promenio sam naziv teme zbog iskljuèivanja ostalih klubova iz rasprave! Ovako je, mislim, praviènije...pa ko ¾eli nek izvoli...


Ti si izmenio samo ime posta, evo ja sam sad izmenio naziv teme, nadam se da je korektan  [cheers]


Ne sla¾em se da su moto bande, ali to je samo moje mi¹ljenje,

Pozdrav
MK Arhangel

MIKA ARHANGEL

Ne nije u redu da se tema zove Rec,dve o moto bandama.
Aman ljudi pa ja taman pomislio da na ovom sajtu ima razumnijih ljudi nego tamo negde.
Pa ovo je kucanje pored eksera sto ima ona prica,kakve bande kakvi bakraci.
Napravite novu temu i nazovite je tako pa ko voli nek izvoli a ovu vratite u prvobitnom nazivu najpostenije bi bilo.

Kengur

Naslov prepravljen.
Panto promeni ga ako zelis, ali nemoj da pises za nekog da je banda... To je za nas samo nagadjanje...

Uopste ne znam zbog cega ovolika polemika oko njih...

Gašpar

Citat: Kengur poslato 04 Januar, 2011, 21:52
Naslov prepravljen.
Panto promeni ga ako zelis, ali nemoj da pises za nekog da je banda... To je za nas samo nagadjanje...

Uopste ne znam zbog cega ovolika polemika oko njih...

Ja sam izmenio naslov, izvinjavam se sto nisam pogodio ime. Stvarno nisam ni pratio temu pa je glupo da je tako nazovem. [cheers]

Panta Zemunac

Gaspar, molim te prepravi ime teme u naslov odgovora koji sam postavio tj, mo¾e¹ vratiti prvobitni naziv!!
Znaæi, neka ostane stari naziv teme a i nije toliko bitno kako se tema zove veæ ¹ta u njoj pi¹e.

Mnogi se u samom startu nisu slo¾ili sa....zaista sa èim....pa sa tekstom koji sam napisao slu¹ajuæi i gledajuæi ceo svoj ¾ivot (45g) prièe o njima. Svi  malo stariji, setièe se samo onih jakni sa slikama Hells/a na leðima...storiju o grupi raspu¹tenih bajkera...filmova poput Mad Max, gde nisu direktno stavljeni u tekst ali...
Biæe potrebno neko vreme kako bi se með' nama starijima, mi¹ljenje promenilo.

ASTRAL MC


Panta Zemunac

I o èemu mi ovde govorimo?
U Australiji im nije dosadno, koliko vidim!