Glavni meni

Istina o Hells/ima.

Započeo Panta Zemunac, 02 Decembar, 2010, 23:09

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Dr. Pop

Ne razumem za¹to ljudi pljuju po neèemi , o èemu nemaju pojma, nego su videli preko neta ili TV-a. jel vas neko od tih ljudi dirao, jel vam ne¹to na¾ao uèinio. NIJE.....

Veliki pozdrav za MESSENGERS MC SERBIA.......

MK Arhangel

Gavrolini

Citat: Dr. Pop poslato 25 Decembar, 2010, 16:17
Ne razumem za¹to ljudi pljuju po neèemi , o èemu nemaju pojma, nego su videli preko neta ili TV-a. jel vas neko od tih ljudi dirao, jel vam ne¹to na¾ao uèinio. NIJE.....

Veliki pozdrav za MESSENGERS MC SERBIA.......


+1

vudu

 Nije zgoreg reci da se i u moto svetu kao i u svetu uopste,desavaju promene,tako ni da HA ne zive vise u XX vec u XXI veku !!!
Momci iz Srbije su ove godine bili poprilicno iznenadjeni,kada im je na jednom HA party-ju u Nemackoj,Soni Berger (osnivac HA) nazdravio sa ZIVELI  [cheers]
Tada im je razjasnjeno da je Sonijeva supruga srpskog porekla !
U razgovoru Soni im je preneo svoju zelju,da se HA  vrate na izvorne principe: voznja,druzenje,sloboda...,pogotovo sto je najveci deo biznisa kojim se bave danas HA u legalnim tokovima !!!
Momcima iz SRBIJE (koji su support,a jos ne HA) se sugerise da razvijaju drugarske i prijateljske odnose sa svima,pa i MK klubovima (iako je ranija filozofija govorila da su oni jedino sami sebi bitni i da ih niko drugi ne interesuje) ,sto ce reci da ne pokusavaju nikome da na silu namecu svoju volju !!!

E,sad je sigurno da ce se oni svim silama braniti ako se osete ugrozenima,sto bi radio i svaki klub i sa ovih prostora !
Kao svetskom klubu sa dugom tradicijom,naravno da im smetaju razne prozivke i pretnje,pa i sa stranica raznih foruma,jer budite sigurni i verujte mi na rec,da oni prate situaciju na svim terenima,pa i onim na koje tek zvanicno treba da udju,jer da nije tako nikada ne bi postali ono sto jesu !
Zato mislim da je najpametnije ponasati se po onoj staroj:"Ne diras me,ne diram te ",bez nepotrebnih provokacija i ostrenja ku... bez razloga !

Sto se pak medjusobnih obracuna HA,Gremiuma,Bandidosa itd.,ne vidim sta se to nas tice sve dok ne ugrozava nas same !!!

Ako hocete jos jedan bas licni zakljucak !!!
Kad je vec neminovnost da HA udju u Srbiju,kao i ostali svetski MC klubovi,a verujte mi da jeste, mozda je i najbolje sto je moglo da se desi to,sto ce uci preko ove ekipe 

MESSENGERS MC SERBIA


VALJEVSKA  PODVALA

DebeliZmaj

te strane priche mogu da impresioniraju nekog ko je neizgradjena lichnost
realno dr.Vudu da li tebe mogu impresioniraju ? mene ne ....
ali armiju ljudi verovatno ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Shomi NS

Corava posla...

Ne postoji ni jedan segment mog zivota na koji bi oni mogli da uticu,ne znam sto se pravi tolika drama oko toga.
A.C.A.B.

Popsy

Citat: vudu poslato 25 Decembar, 2010, 19:18
"Ne diras me,ne diram te ",bez nepotrebnih provokacija i ostrenja ku... bez razloga !

Sto se pak medjusobnih obracuna HA,Gremiuma,Bandidosa itd.,ne vidim sta se to nas tice sve dok ne ugrozava nas same !!!

©to se mene tièe, to je stav, ne diraj me ne diram te... ali vrlo lako taj ekvilibrijum mo¾e da se naru¹i onog momenta kada HA & Gremiumi na podruèju Srbije krenu da re¹avaju svoje probleme i nesuglasice na "neutralnim" terenima tipa skupovi, ¾urke treæih organizacija i sl... a to je realnost...
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

Gavrolini

jbg...mozda cak budu pucali na moto skupovima...da vidim ko ce tad da se buni na pucace :)

DebeliZmaj

pa onda se i jednima i drugima uskrati gostoprimstvo ..
zamisli ti pravish zurku i dva lika se svadjaju na istoj
lepo ispratish i jednog i drugog ...

a za pucache ... seljachenje je uvek seljachenje
pa ko god da ga radi ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Gavrolini

zmaje ti slobodno kad budes organizovao bilo sta uskrati sta god hoces kome god hoces. A posto dalje od tastature nisi mrdnuo dupetom,nemoj molim te da pricas o necemu sto ne znas.

vudu

 [prebicute]
Citat: Popsy poslato 25 Decembar, 2010, 21:13
Citat: vudu poslato 25 Decembar, 2010, 19:18
"Ne diras me,ne diram te ",bez nepotrebnih provokacija i ostrenja ku... bez razloga !

Sto se pak medjusobnih obracuna HA,Gremiuma,Bandidosa itd.,ne vidim sta se to nas tice sve dok ne ugrozava nas same !!!

©to se mene tièe, to je stav, ne diraj me ne diram te... ali vrlo lako taj ekvilibrijum mo¾e da se naru¹i onog momenta kada HA & Gremiumi na podruèju Srbije krenu da re¹avaju svoje probleme i nesuglasice na "neutralnim" terenima tipa skupovi, ¾urke treæih organizacija i sl... a to je realnost...

Ko malo prati tematiku i ima priliku da dobije informacije iz prve ruke,zna da veliki MC klubovi,sa losim medjusobnim odnosima,uglavnom izbegavaju da se medjusobno susrecu,jer ti susreti nose veliki rizik od sukoba,koji uglavnom zavrsavaju sa tezim posledicama !
Ovi sukobi HA i Gremiuma ubuduce se verovatno nece tako cesto desavati,jer ce se verovatno i jedni i drugi drzati svojih teritorija!To samo po sebi rizik od njihovog sukoba na skupovima u Srbiji smanjuje na velicinu statisticke greske !

E,sad postoji verovatnoca da neki od velikih MC klubova dodju na skup i namerno naprave neko sranje,kao odgovor na neozbiljno i nepotrebno prozivanje,vredjanje ili neku drugu vrstu provokacija !

Voleo bih da mi neko kaze,da nije bio u situaciji da propita i nalupa nekoga,jer ga je ovaj iza ledja ogovarao,prozivao ili blatio na neki drugi nacin!
Tako to funkcionise i u moto svetu  [prebicute]
VALJEVSKA  PODVALA

K_A_W_A

Uopste ne razmisljam o tome i njima i zabole me za njih. Totalno su mi te teme ne intresantne da bih trosio svoje vreme na gluposti.

Panta Zemunac

Otvorio sam ovu temu, podstaknut serijalom o krimi org. iz USA, u kojoj su bili prikazani i Hells!!
U nekoliko jasnih reèenica napisao sam ¹ta lièno mislim, ne samo o njima,  veæ svim sl. org. Kao razumnom èoveku, sasvim mi je jasno da stvari treba sagledati iz konteksta vremena i prostora. U emisiji je opisan period od pre par decenija, na prostoru USA. Ne bih ni zapoèinjao temu da me na to nije podstakao tekst iz Hr. (tuèa Hells i Gremiuma na aerodromu)...Takoðe, interesovalo me je i za¹to bi neko pravio èaptere pored toliko na¹ih klubova! Isto tako znamo i da èapteri nisu izvorni Helsi pa samim tim i ne mogu se tek tako stavljati u strogo negativni kontekst izvori¹ta!
Sada ja vas pitam; 'jesam li ne¹to slagao?'...'da li je u Hr bilo sukoba izmeðu tih org. i lokalnih klubova ili ne?'...'da li je o tome veæ pisano, na veoma kritièki naèin na ostalim forumima ili ne?'...
Èemu prikrivene pretnje? Stojim iza svega ¹to sam napisao jer sam se potrudio pre toga informacije proveriti.... ostali pi¹u onako kao oni oseæaju i misle da treba.
Mene najvi¹e boli, ne te radnje koje su, tamo negde radili veæ to, ¹to neko oseæa potrebu da pre bude sa nekim tuðim no sa svojom bratijom...pri tome nagala¹vam da nisam zadrti nacionalista koji se ogræe zastavom i di¾e tri prsta svakih pet minuta, na svakoj raskrsnici!

Dr. Pop

Citat: Gavrolini poslato 25 Decembar, 2010, 21:30
zmaje ti slobodno kad budes organizovao bilo sta uskrati sta god hoces kome god hoces. A posto dalje od tastature nisi mrdnuo dupetom,nemoj molim te da pricas o necemu sto ne znas.

+1
MK Arhangel

Panta Zemunac

Ne bih se slo¾io sa nasilnim uskraæivanjem jer bi to samo jo¹ vi¹e stvorilo problema!
Ja sam da se svima dozvoli slobodan izbor a samo se pitam za¹to takav a ne, recimo ovakav...ili sl.

MIKA ARHANGEL

Koliko ja vidim ovde mnogima je zao sto pored ovoliko domacih klubova sad nam trebaju i neki strani,pa kao ja sam protiv itd.To otprilike dodje nesto kao sad sam ja veliki srbin, jebacu im kevu samo nek dodju, srbujem za testaturom,i sl.A vecina nikada nije imala nikakav dodir sa tim nekim.Cuo sam pricaju.
Kada je trebalo da se ide na kosovo u vreme uzburkanosti (a cinjenica je da je to deo nase drzave) onda nesto slabo bese srbendi koliko ja primetih,Cast izuzetcima.
Pa nemojmo da smo toliko dvolicni (pricam generalno) i sad kad se prica o nekom stranom klubu HA,Nocnim Vukovima,banditima i sl. da sad to mi ne damo ili nam se ne svidja sad mi branimo nasu srbiju, a kad treba u rezervni sastav i na teren e u tom slucaju ja s'tim nemam nista.
Neka dodje ko god hoce iz inostranstva uradicemo sve da napravimo lepe medjuljudske odnose jos par godina nece postojati nikakvih granica pa ko ce kome da zabrani da hoda kud mu padne na pamet, alo ljudi hajde da se malo preslisamo u sebe.

Gavrolini


Panta Zemunac

Miko znam da si generalizovao (misleæi na sve) u tvom postu ali kako sam otvorio ovu temu, red bi bio da bar za sebe dam ogradu!
Nigde nije do sada napisano da je neko protiv stranih klubova veè se postavlja otvoreno pitanje ZA©TO, kada imamo na¹e!?!

Citat: Panta Zemunac poslato 26 Decembar, 2010, 00:42
pri tome nagala¹vam da nisam zadrti nacionalista koji se ogræe zastavom i di¾e tri prsta svakih pet minuta, na svakoj raskrsnici!

O nacionalizmu da ne govorim, citirao sam sebe...uzgred u temi 'èime se bavimo' napisao sam i gde sam bio '91g. i ako nisam ''nacionale''!!

Èovek se uèi, presli¹ava i pita ceo svoj ¾ivot...ako treba i raspravlja sa drugima o tome. Bitno je da nema zlobe, niti zle namere.


Urke

Citat: vudu poslato 25 Decembar, 2010, 19:18




MESSENGERS MC SERBIA



Jel si ti to promenio klub ili si samo pisao u ime 13

Urke


[/quote]
Citat: MIKA ARHANGEL poslato 27 Decembar, 2010, 12:58
Koliko ja vidim ovde mnogima je zao sto pored ovoliko domacih klubova sad nam trebaju i neki strani,pa kao ja sam protiv itd.To otprilike dodje nesto kao sad sam ja veliki srbin, jebacu im kevu samo nek dodju, srbujem za testaturom,i sl.A vecina nikada nije imala nikakav dodir sa tim nekim.Cuo sam pricaju.
Kada je trebalo da se ide na kosovo u vreme uzburkanosti (a cinjenica je da je to deo nase drzave) onda nesto slabo bese srbendi koliko ja primetih,Cast izuzetcima.
Pa nemojmo da smo toliko dvolicni (pricam generalno) i sad kad se prica o nekom stranom klubu HA,Nocnim Vukovima,banditima i sl. da sad to mi ne damo ili nam se ne svidja sad mi branimo nasu srbiju, a kad treba u rezervni sastav i na teren e u tom slucaju ja s'tim nemam nista.
Neka dodje ko god hoce iz inostranstva uradicemo sve da napravimo lepe medjuljudske odnose jos par godina nece postojati nikakvih granica pa ko ce kome da zabrani da hoda kud mu padne na pamet, alo ljudi hajde da se malo preslisamo u sebe.

Miko to je cista utopija koja se nikad nece ostvariti,bar sto se tice lepih medjuljudskih odnosa izmedju nekih klubova koji su toliko godina u ratu da vise ni neznaju kako izgleda ono zbog cega smo poceli da vozimo motore.

goranvojska

Citat: MIKA ARHANGEL poslato 27 Decembar, 2010, 12:58
Koliko ja vidim ovde mnogima je zao sto pored ovoliko domacih klubova sad nam trebaju i neki strani,pa kao ja sam protiv itd.To otprilike dodje nesto kao sad sam ja veliki srbin, jebacu im kevu samo nek dodju, srbujem za testaturom,i sl.A vecina nikada nije imala nikakav dodir sa tim nekim.Cuo sam pricaju.
Kada je trebalo da se ide na kosovo u vreme uzburkanosti (a cinjenica je da je to deo nase drzave) onda nesto slabo bese srbendi koliko ja primetih,Cast izuzetcima.
Pa nemojmo da smo toliko dvolicni (pricam generalno) i sad kad se prica o nekom stranom klubu HA,Nocnim Vukovima,banditima i sl. da sad to mi ne damo ili nam se ne svidja sad mi branimo nasu srbiju, a kad treba u rezervni sastav i na teren e u tom slucaju ja s'tim nemam nista.
Neka dodje ko god hoce iz inostranstva uradicemo sve da napravimo lepe medjuljudske odnose jos par godina nece postojati nikakvih granica pa ko ce kome da zabrani da hoda kud mu padne na pamet, alo ljudi hajde da se malo preslisamo u sebe.
[klanjam_se]...............i delim isto misljenje sa tobom .