Glavni meni

Istina o Hells/ima.

Započeo Panta Zemunac, 02 Decembar, 2010, 23:09

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Gašpar

Citat: Panta Zemunac poslato 08 Decembar, 2010, 00:42
Pa samo ako je tog Lovca neko preveo na na¹ki...U svaði sam sa engleskim a tako bih volio da proèitam te la¾i...mlogo volem kada misle da im verujemo sve ¹to napi¹u!! [thumb_up]  Hajde nabaci na da skidamo... [thumb_up]

Nadam se da cu ga uraditi u ponedeljak.
Na srpskom je, naravno  ;)

Panta Zemunac

Bravo èika Gaspar, vobra, vobra...imaæemo ¹ta da listamo u hladnim zimskim danima kada osiroma¹eni sneg bude padao!! [blahblah]

bokilic

a da se vi manete helsa i gledate vasa posla,kada dodje vreme da vas opale po nosu tada cete o njima pricati,do tada samo mlatite praznu slamu,nedira vas niko,niti vas pominje,pa nemorate ni vi njih...ovako samo prizivate djavola, i samo ih iritirate bespotrebno..
srbija nije amerika ,ovde se zna ko je ko .......
brmmmm

Panta Zemunac

Vidi¹ Boki...tako su govorili i Hrvati; ''ma gde æe oni kod nas'', ''ma samo bi im to trebalo'' a na kraju!?!
Pa ova tema je i nastala od teksta o frci izmeðu Hells i Gremiuma... [djavo]

vudu

Citat: bokilic poslato 08 Decembar, 2010, 08:09
a da se vi manete helsa i gledate vasa posla,kada dodje vreme da vas opale po nosu tada cete o njima pricati,do tada samo mlatite praznu slamu,nedira vas niko,niti vas pominje,pa nemorate ni vi njih...ovako samo prizivate djavola, i samo ih iritirate bespotrebno..
srbija nije amerika ,ovde se zna ko je ko .......


  [thumb_up] [clapp] [thumb_up]
VALJEVSKA  PODVALA

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

goranvojska

ne prizivajte djavola ................tako je boki.

Panta Zemunac

Da li vi to znate ne¹to ¹to mi ne znamo?
Da neæe neko nastradati zbog svog mi¹ljenja?
Da nisu svi novinari koji su do sada pisali o njima ne¹to pogre¹ili?

Igrom sluèaja, pre neki dan, prikazivali su jednu storiju o Harlejkama...kako organizovano, ljubitelji HDa jezde Arabijom! Lepa slika, nema ¹ta! Ljudi mi deluju sasvim normalno, mogao bih reæi porodièno, pa onako na odmoru, skupno svi na bajkovima i cepaj Katalinski (ako ga se seæate)!!
Druga slika je iz Kine i kako se tamo bore da promene pravila, ne bi li mogli i Kinezi regularno posedovati motore te kubika¾e...za sada imaju samo udru¾enje!

Kada se tako i ostali ljubitelji HDa, recimo ba¹ Helsi, budu pona¹ali, OndaK neæe biti zanimljivi da ih neko pominje, neæe se o njima zboriti i pisati, neæe nikome vi¹e biti interesantni a samim tim to je ono ¹to oni zasigurno NE ¾ele!!
Prema tome, ne branite one koji ni ne ¾ele da se brane! A ako i budu hteli, neæe im zatrebati drveni advokati...verujte mi na reè!!

Milo¹*

Panto, vidim barata¹ sa retorskim pitanjima... da ne sprema¹ mo¾da neku besedu :))
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

Panta Zemunac

Ma zbunila me ovolika upozorenja....
Onomad, na jednom, drugom forumu bila rasprava o  njima na 300str. a ja na ovom samo pomenuo i ispade da ih se vi¹e pla¹e oni koji ih ni ne pominju, nego moja velikost!!

©alim se, interesovalo me da li delimo mi¹ljenje o njima i vidim da DA ali da ne ¾ele o tome na glas...

Milo¹*

Ja nemam nikakvo mi¹ljenje o 81, kao ¹to nemam nikakvo mi¹ljenje o ''na¹im'' kriminalcima. Gledam svoja posla, vozim motor, u¾ivam u rupama na asfaltu i tako!

Zna¹ kako ide ono, '' je li deèko a ¹ta si ti be¹e ono prièao o nama aaaaaaa?''  :)
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

Lazic

Citat: Panta Zemunac poslato 08 Decembar, 2010, 00:42
Pa samo ako je tog Lovca neko preveo na na¹ki...U svaði sam sa engleskim a tako bih volio da proèitam te la¾i...mlogo volem kada misle da im verujemo sve ¹to napi¹u!! [thumb_up]  Hajde nabaci na da skidamo... [thumb_up]

Panto, doticni lovac je sa hellsima proveo tipa godinu dve, pisuci knjigu o njima, i na kraju je najebao ko crnac...

ASTRAL MC

Citat: goranvojska poslato 24 Decembar, 2010, 00:33
ne prizivajte djavola ................tako je boki.
Slazem se...

R.I.P.

Prekucano iz hrvatskih novina Novi list - 10. maja 2010

Èlanovi Hells Angelsa demorilari auto i napali bikere

SLAVONSKI BROD -
Trinaestorica uhiæenih, dvije lak¹e ozledjene osobe i jedan uni¹teni automobil posljedica su izgreda uoèi preksinoæne zavr¹nice sedmih susretu bikera u Slavonskom brodu.
Policajci su dio ekstremnih motociklista odmah uhitili, dok se preostali dio razbje¾ao, priopæila je policija.
Utvrdjeno je da se dio pripadnika moto skupine Hells Angels, koji su na susrete iz raznih krajeva Hrvatske do¹li nepozvani, nasilnièki pona¹ao prema pripadnicima druge skupine Gremini iz Slavonskog Broda. Palicama su napali, iako nisu imali nikakvog povoda, trojicu mu¹karaca koji su se nalazili u automobilu opel astra. jednog 24godi¹njaka sustigli su u toaletu kafiæa i vi¹e puta ga udarili. (Hina)

ride in peace

DebeliZmaj

seljaci ... upadanje na zurke
kad nisi pozvan je znak chobanizma
i da su seljaci ...
:)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Panta Zemunac

Gledaj, to sa Greminima je ne¹to sasvim drugo...nekakav rivalitet, ovo-ono!!

Gavrolini

ooo debeli zmaje koliko ti nemas pojma sta pricas

DebeliZmaj

pa mozda kod tebe u kraju
al kod mene kad negde nisi
pozvan ne odesh ... ako te
neko nije pozvao znachi nisi
dobro doshao .. ako sebe
namecesh ona si seljak,
cobanin, budala :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Jos ako se nameces motkom...

DebeliZmaj

u mom selu takve samo
pronadju uginule pored
puta...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell