Glavni meni

Savet, iskustva Fazer 1000

Započeo jevta, 07 Septembar, 2015, 10:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

jevta

Po¹to merkam ¹ta bi dalje vozao ako ovaj ode,za oko mi zapada Yamaha Fazer 1000.
E sad ide muka stariji model posle 2000 ili ova novija FZ 1.Kakve su razlike u tehnièkim re¹enjima,odr¾avanje,potro¹nja,polo¾aj sedenja, subjektivni i objektivni utisci i sve ostalo ¹to znate o modelu bi voleo da podelite u ovoj temi

clutch&brake

Posto ga je JeFta vozio godinam,znaci da je jako udoban i da se osecas kao u dnevnoj sobi  [rofl] [rofl] [rofl]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Major

Jeftin fazer je bio 2006 godiste i on je generalno bio zadovoljan sa njim dok ga je vozio.
E sad najbolje on da ti kaze koje su mu mane i na sta treba da obratis paznju.

jevta

Ja bi kako za sad stoje stvari verovatno stariji model malo i Jevta da ga vozi [rofl]

El Jefe

Па питај Банета из НС Рајдерса. Он вози старији модел.
Друштво за заштиту од животиња

Bori¹a

imao je i kod brke jedan isto stariji model

Slaninar

Sve ¹to mo¾e da te zanima u vezi fejzera. Uputstva, saveti, iskustva:

http://foc-u.co.uk/
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

BOKYBOY

...svakii FZ je svemirski brod prema Katani tako da neces pogresiti koji god model da uzmes... [cheers]

idanijel

Stari je ko zmaj,samo nadji dobar primerak,trosi Litru manje,ide isto...kosta dosta manje od fz1

Gavrolini

Vrhunski kompromis za nekog ko voli duze ture,a povremeno i da zavrne gas kao na supersport motoru.


jevta

 [samoubistvo] Neki koji znaju moj stil vo¾mje me ubeðuju da mi je 600 sasvim dovoljno i da neæu imati problema èak ni na du¾im putovanjima sa saputnikom i koferima.Meni deluje malo slaba¹no pa sam zato kreno na 1000 sad tek nisam pametan. :violina:

Slaninar

1000 æe na putovanjima tro¹iti slièno, ali je skuplja registracija i gume se vi¹e habaju.

Stari fejzer je za svaku preporuku, ali ako te ðavo ne tera, to ¹to sad vozi¹ je isto odlièno za putovanja.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

jevta

Dosadio 5 godina.
I hteo bi novije.

idanijel

Stari je 600 je extra,ako nisi bas 190cm,slab nije ,koci ubija,ide nekvari se... imao 3 kom. malo zvalaviji je zadnji amort ,ako se bas potera po krivinama opterecen.,a i to se da srediti.

jevta

600 sam pogledao i ide samo noviji sa topovima pod guzicom.I tu jos nisam pokapirao koji su modeli izgleda ima razlike.
1000 ide onaj stariji 2000-2003 valjda taj mi je lepsi.

Slaninar

600 ima dosta tih starijih, sa karbovima. Bolji za put od novijeg.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

ЯЭВОЛУТИОН

uzmi bandita 1200s...udobniji od fz1
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

jevta

Razmisljao o njemu ali 1200 i lepsi mi fazer manje trosi jevtinija rega...

*zeka*

E kad sam ja hteo fazera ili tdma ti mi ubacio buvu i kupih gsxf a . ;)
Po meni mali fazer je igracka u odnosu na litru pogotovo fz6 od 2003 i ne bi se grcio na njoj ni sat vremena.
Litra je prava merka a i onaj od 900  ccm sa tri slova je odlican :)

A ako slucajno oces troma , znas de ima povoljan ;)