Glavni meni

Savet, iskustva Fazer 1000

Započeo jevta, 07 Septembar, 2015, 10:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mil@n

Citat: jevta poslato 11 Septembar, 2015, 09:24
POgledaj malo snimke uporednih testova i vo¾nji ako ganisi video na delu.Sa 63 kS i 650 ccm se nosi sa ostalima u klasi i biva èesto u segmentima bolji.Poredi se sa Stromom ,Transalpom i sliènima .Ima veæi obrtni momenat od Stroma na istoj kubika¾i sa rdnih dva nasram V
Ludi tekst poredjenja sa èim porede Versysa
http://www.motorevija.com.hr/test/4-dio-klasa-enduro-stvoreni-za-planine?page=1

Uzmi provozaj malog versysa i malog stroma pa uporedi oba motora.D¾abe ih uporedjivati jer je strom mnogo bolji motor za putovanja ako ti je to bitno.Veæi,du¾i,komforniji,udobniji,veæi prednji toèak i bolja za¹tita od vetra.Transalp bi mu bio prava konkurencija ali je preslab.
Versys ima bolje koènice i bolji je za krivinarenje ali je dosta manji i nije ba¹ za neka putovanja ali to æe¹ shvatiti kad proba¹ te motore i uporedi¹  [thumb_up]

jevta

Manji je i ja to znam zato ga i ne razmatram ali se u nekim situacijama bolje pona¹a od Stroma ¹to je neoèekivano naspram V2.

jevta


Grof

O ukusima ne vredi raspravljati ..... ali ovaj je ru¾an za sve pare  [ludak]

jevta


Grof


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Darko

Ama , jel ovo tablica na auspuhu ?!

ЯЭВОЛУТИОН

auspuh je kraljica medju handmade auspusima...zaard....a tablica je na nosacu i samo je tako slikano....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Darko

Da bre, sad sam video na kompu lepo sliku...na tabletu ko da je tablica na auspuhu hahahha

VR 46

Twist of wrist!