Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.

mrle


monsterbnt

Citat: kosta66 poslato 24 Avgust, 2017, 09:11
nije lo¹ bajs al je lo¹e sklopljen. nut na spojci nije lepo stisnut. uva¾ili reklamaciju od 5 dana, poslaæe nov lanac. onaj zeleni ide niz stepenice i ni¹ta mu ne fali. al ima lo¹e koènice. diskovi na sajlu - kurac. plavi koèi za sve pare - hidraulika. dobar bajs ko¹ta par iljada evra....

Kantijolo voli da stavlja mehanicke diskove.... Generalno stavljaju krs delove a naplacuju ih ko da su zlatni... Zivi kurac... Ako stavljas vec mehanicku kocnicu stavis V-brake koji mnogo bolje koci od mehanickog diska. Ako ne vozis bas extremni off nije disk neophodan, a znatno je skuplji za odrzavanje. A lanac koji se tako otvori je falican. Stavi avid ili shimano i to se nikad nece desiti. Nece cak ni ona brza spojnica da im popusti a kamoli nitna. I to novo sto su ti dali je pitanje koji je kvalitet.
Smrt SVIMA!!!!

Kostić

trebaju mi dobre koènice zbog stepenica i ¹ume. hidraulika mi je dobra, al bajs je nov, nema 7 dana. videæemo posle mesec dva.  ovaj zeleni sa sajlom i diskom je proma¹aj. bolje koèi onaj prastari ¹to ima obiène koènice. a lanac, pa vidi se na oko da je kita kvalitet. æe izbunarimo ne¹to bolje ako zatreba. al sve u svemu, kaprijolo je ba¹ sve  ono ¹to i kinez oæe da baci. jedino je ram dobar

mali_zmaj

Kole po stepenicama se obicno hoda!! Stepenice nisu,ponavljam , nisu napravljene za bilo kakvu vrstu saobracaja!!!    ;)
jin-jang

Lazic

Jes' k'o da zna dete ¹ta su stepenice.... ;D

dzimika

Vec neko vreme jebeni posao me izbacuje iz takta, tj mislim da ne prodje dan u zadnjih nekoliko meseci da me izbaci par puta dnevno

mkt

mene opet trnjenje desne noge, odlepicu

Kostić

ko nije vozio bajs niz stepenice tj ne zna ¹ta je lek za kamen u bubregu ;D elem, oti¹o danas do avale, osvojio spomenik i krenem nazad a nov asfalt samo uzbrdo (malo guro, malo vrteo pedale u prvoj, malo pio pivo i pu¹io, malo sedeo na klupicama u ¾elji da se sjurim niz isto) do tornja. posle tornja buljosatir nizbrdo. mantiæ em skaèe po dvaes cma po rupama, em ¹eta levo desno, emo toèkovi smo ¹to ne ispadnu, em ¾ice 'rade' pa se prednji uvija. al razmrda¹ kokse pa ni¹ta posle ne boli ;D a neki likovi sa sporckim tabularima pro¹li po dva kruga uz brdo dok sam se popeo, al posle po rupama ih ne vido iza sebe ;D

fora sa stepenicama je da ih ima makar 10 metara minimum pa kad krene¹ nema stajanja. ako ih ima 20 - 30 metara - mamakeva. nikad kraja ;D

koja budala je zadu¾ena za inrastrukturu i puteve? stavi asfalt do pola,  a ono pola kao 'pokrpi'. imbecil od èoveka....

Glava Dole

nego, kad smo kod bajsa, ako bi se dogradio na jedan motor od motorke dal bi cimali panduri, sta mislite?

aæimo

Citat: dzimika poslato 24 Avgust, 2017, 22:13
Vec neko vreme jebeni posao me izbacuje iz takta, tj mislim da ne prodje dan u zadnjih nekoliko meseci da me izbaci par puta dnevno

Krajnje je vreme da prièamo.

Andreja

Cimali bi.

Vo¾nja bajsa niz stepenice je lep do¾ivljaj ali samo na DH bajku.
To tvoje ima da se ra¹rafi jako brzo. Osovine ima da ti odu u kurac jako brzo, oèekuj i pucanje ¾bica.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Kostić

nego taj V - brake, jel to misli¹ na koèioni sistem posle potkovice, stare klasiène? onaj stari ima taj sistem. kaèi se na ¹tapove i ima normalne paknove koji koèe po obodu ispod gume. ako je to taj V - brake, to je i po meni najbolja varijanta. al ako je malo kriv toèak oæe da klasièno ono, koèi zapne koèi zapne. to nije dobro za stepenice. sa hidraulikom mo¾e da bude i kriv toèak, koèi precizno i nema trika da se polomi¹ niz stepenice


milo¹e sine. lak¹e ti je da kupi¹ moped na ¾ute tablice. inaèe panduri ne cimaju matike, puhove i te bicikle sa pomoænim motorom, osim ako mu ba¹ ne gura¹ prs u oko pa te maltretira :)

ili kupi soleksa da se ne muèi¹ da uklapa¹ agredat

Kostić

Citat: Andreja poslato 24 Avgust, 2017, 23:32
Cimali bi.

Vo¾nja bajsa niz stepenice je lep do¾ivljaj ali samo na DH bajku.
To tvoje ima da se ra¹rafi jako brzo. Osovine ima da ti odu u kurac jako brzo, oèekuj i pucanje ¾bica.

veæ se ra¹rafio ;D kad sam se ja rodio nije postojo ni monti bajk pa smo imali lepe do¾ivljaje sa ponikam niz stepenice i po ¹umi. sad ti izmi¹lja¹ i DH bajs. ¹ta je to uop¹te? mnogo ste bre vi mladi zastranili. nemo¾ da u¾ivate ako nemate svako malo pa neku modernu izmi¹ljotinju

Glava Dole

Citat: kosta66 poslato 24 Avgust, 2017, 23:36
nego taj V - brake, jel to misli¹ na koèioni sistem posle potkovice, stare klasiène? onaj stari ima taj sistem. kaèi se na ¹tapove i ima normalne paknove koji koèe po obodu ispod gume. ako je to taj V - brake, to je i po meni najbolja varijanta. al ako je malo kriv toèak oæe da klasièno ono, koèi zapne koèi zapne. to nije dobro za stepenice. sa hidraulikom mo¾e da bude i kriv toèak, koèi precizno i nema trika da se polomi¹ niz stepenice


milo¹e sine. lak¹e ti je da kupi¹ moped na ¾ute tablice. inaèe panduri ne cimaju matike, puhove i te bicikle sa pomoænim motorom, osim ako mu ba¹ ne gura¹ prs u oko pa te maltretira :)

ili kupi soleksa da se ne muèi¹ da uklapa¹ agredat

ma gde ne cimaju, vise me zaustavljali sa zutim tablama nego kad sam seo na ozbiljniju masinu... u SDu me na FZR-ki zaustavili svega 2 puta dok sa skuterima nisam mogao da prodjem nikad a da me ne zaustave...

Andreja

U¾ivaj ti sa tim èudom a ne "DH bajkom" niz stepenice ali pitanje je koliko æe¹. Na kraju æe¹ stvarno iæi pe¹ke...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Kostić

moj stefan je polomio preko deset monti bajkova kad je bio mali. sve po ko¹u i po gelenderima i stepenicama. svaki mesec sam mu kupovo po jedan bicikl. danas, kad je on kupio bicikl, mogu i ja malo da lomim ;D bajdvej, ovaj zeleni je veæ satro po ¹umi, skako po skakaonicama i rupama i iskrivio prednji toèak. plavi je ganc nov al on je u ðoletovm rukama, mo¾da pre¾ivi. inaèe, nema veæe sreæe od, kad skrlja¹ bajs po gelenderu i posle te æale vozi u urgentni na gipsovanje. ¹to ka¾e gordana, nije bitno imati, bitno je umeti. pak d ima¹ ume¹, kad nema¹ æuti¹ u mraku. jel tako taliban?

Kostić


Kostić

i neæu iæi pe¹ke. stoji mi motor na parkingu. èim ugledam neki dinar da sipam fla¹u benzina, eto meni zadovoljstva. :)

Kostić

milo¹e sine, dal postoji èovek na svetu koji nema psp iliti sada¹nji am? mo¾e da te uvati za kurac na ¾utoj tablici.

mi¹ko_kolo

Citat: mkt poslato 24 Avgust, 2017, 22:38
mene opet trnjenje desne noge, odlepicu

I¹ijalgija. Negde ti je nerv prignjeèen.