Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 16 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

 
Citat: Milos96 poslato 26 Avgust, 2017, 01:07
Tako je [rofl] Kako mene nerviraju sa tim malim pivima... brate i od 0,33 se iznerviram a kamoli 0,25... pa sta da radi covek s tim, jedan gutljaj i ode... a jos vise me iznervira sto po najskupljim splavovima i kaficima sluze najmanja piva a po najvisoj ceni... da se ja pitam ukunuo bih sve ispod 0,5 i zakonom zabranio sve ispod toga :)
[kralj] [thumb_up]

Ivicat

Pa kad ste pickice. Pijete po splavovima. Sednete ispred prodavnice kao pravi muskarci :D

Hohštapler

Ne piju oni mala piva da im se ne "mlaèe" nego zato ¹to drugi vide da oni to piju pa kontaju "gle ove face piju mala piva, mora da su neke baje"...  [facepalm]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

viper

Kablovski operater, mamu im maminu ukinuli mi sport klub kanale :(
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Kostić

Citat: Ivicat poslato 26 Avgust, 2017, 07:50
Pa kad ste pickice. Pijete po splavovima. Sednete ispred prodavnice kao pravi muskarci :D

ako si im reko evo ti plus! :)

bucko

Ta mala piva se u zargonu zovu kapi za oci

pajche

#23546
Citat: Laziæ poslato 25 Avgust, 2017, 21:02
©ta je crklo, mo¾e odavde da se po¹alje deo...


Guma koja ide od karburatora do agregata. Cekam ponedeljak da vidim da li imaju u njihovom BMW-u na stanju. Neradnici ne rade subotom :)

Od nasih nema nista. Ceka se desetak + dana da taj deo stigne. Ostaje mi da se nadam da ovde imaju taj deo na stanju.

dzimika

Kod nas da imaju deo na stanju? hahahahahahahahaha

Niko ne lagerujes nista, cak ni osnovne stvari ponekad nemaju na stanju a kamoli nesto vise od toga

Ali stvarno im stize u roku od oko 2 nedelje najcesce

Hattrick

Citat: viper poslato 26 Avgust, 2017, 08:38
Kablovski operater, mamu im maminu ukinuli mi sport klub kanale :(

Bas pred mec Mayweather-McGregor :D

milomir22

Citat: bucko poslato 26 Avgust, 2017, 11:52
Ta mala piva se u zargonu zovu kapi za oci

Kod nas se zovu nedono¹èe ili nedonokèe (po seljaèki).
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

mkt

ja sam se dva puta odvalio od tih malih piva kao srednjoskolac
navikao na velika i znam meru kloliko mogu a ova mala ne mogu da kontrolisem protok, pa bude posle jao mamo jao tato

Bori¹a

ne mogu da kontrolisem protok hahahahahaaahhahhah

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Lazic

Isti problem imam, pogubim se u brojanju i preraèunavanju, pogotovo kad je 0.33... Tri ta kao 2 normalna, idi bre, posle 10 malih nemam pojma gde sam stao sa raèunicom... ;D





@Pajèe:
Silikon 2-3e, izolir traka, euro max, plastiène vezice, jebem li ga, 'el me zeza¹ da nisi veæ zalepio prokletinju... ??? :o ;D



@TodoroviæI:
Pravi alkos umlati bombu, dve pred kompjuterom kenjajuæi po forumu... :o ;D

misa-pei

Kad su se pojavila mala piva, zvali smo ih frutek, po hrani za bebe u malecnim flasicama (jeste pleonazam, ali stvarno su mnoooogo mala).
Država je najveći neprijatelj naroda

Lazic


pajche

Citat: Laziæ poslato 27 Avgust, 2017, 11:19
Isti problem imam, pogubim se u brojanju i preraèunavanju, pogotovo kad je 0.33... Tri ta kao 2 normalna, idi bre, posle 10 malih nemam pojma gde sam stao sa raèunicom... ;D





@Pajèe:
Silikon 2-3e, izolir traka, euro max, plastiène vezice, jebem li ga, 'el me zeza¹ da nisi veæ zalepio prokletinju... ??? :o ;D


Na nezgodnom mestu je pukla guma, vezice, izolirke i nista lepljivo ne pomaze. Videcemo za silikon, ali guma bas "zvace", pa nisam bas siguran.

Lazic

Unutra¹nja guma za bicikl pa iseèe¹ koliko je dugaèka ta tvoja pa navuèe¹.... A ispod silikon...

mali_zmaj

Citat: Ivicat poslato 26 Avgust, 2017, 07:50
Pa kad ste pickice. Pijete po splavovima. Sednete ispred prodavnice kao pravi muskarci :D

To se kod nas kaze "  ispred zadruge"  ,he he !!
jin-jang

Kostić

imam ja dve unutra¹nje u fronclama.... dugo je potrajao ;D




Kostić

Citat: pajche poslato 27 Avgust, 2017, 12:44
Citat: Laziæ poslato 27 Avgust, 2017, 11:19
Isti problem imam, pogubim se u brojanju i preraèunavanju, pogotovo kad je 0.33... Tri ta kao 2 normalna, idi bre, posle 10 malih nemam pojma gde sam stao sa raèunicom... ;D





@Pajèe:
Silikon 2-3e, izolir traka, euro max, plastiène vezice, jebem li ga, 'el me zeza¹ da nisi veæ zalepio prokletinju... ??? :o ;D


Na nezgodnom mestu je pukla guma, vezice, izolirke i nista lepljivo ne pomaze. Videcemo za silikon, ali guma bas "zvace", pa nisam bas siguran.

ja sam mazo silikon na flan¹nu na dominatoru, radilo za sve pare, tako sam ga i prodo. kupi silikon kod braæe ako nije skup, stiæe¹ dokuæe