Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

Andreja

Citat: kosta66 poslato 24 Avgust, 2017, 23:51
moj stefan je polomio preko deset monti bajkova kad je bio mali. sve po ko¹u i po gelenderima i stepenicama. svaki mesec sam mu kupovo po jedan bicikl.

Za tih deset si mogao da kupi¹ jedan kr¹ten koji bi izdr¾ao takvu vo¾nju. Jeb'o te fenser, jezik pregriz'o :P
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Glava Dole

Citat: kosta66 poslato 25 Avgust, 2017, 00:00
milo¹e sine, dal postoji èovek na svetu koji nema psp iliti sada¹nji am? mo¾e da te uvati za kurac na ¾utoj tablici.

PSP bre imao jos sa 14god, zamenio za AM, kartica sad fizicki oduzeta na kojoj je i Am... nista ne smem, samo bajs i rosule... jos i fiktivna tako da sledi odma privodjenje u slucaju provere, nema zajebancije...

mkt

Citat: mi¹ko_kolo poslato 25 Avgust, 2017, 00:19
Citat: mkt poslato 24 Avgust, 2017, 22:38
mene opet trnjenje desne noge, odlepicu

I¹ijalgija. Negde ti je nerv prignjeèen.

ma znam a i sam sam kriv zbog toga
jbga ceo dan me jebalo evo sad popustilo

mi¹ko_kolo

Sa¹a, Steve mirijevca unuk, Dragi¹a veterinar u Kaluðerici, ima jo¹ ljudi koji znaju da name¹taju. Poma¾e sve dok se diskus ne razlije. Idi da ne doðe¹ dotle.

dzimika

Citat: aæimo poslato 24 Avgust, 2017, 23:31
Citat: dzimika poslato 24 Avgust, 2017, 22:13
Vec neko vreme jebeni posao me izbacuje iz takta, tj mislim da ne prodje dan u zadnjih nekoliko meseci da me izbaci par puta dnevno

Krajnje je vreme da prièamo.
moramo definitivno

UFF

spletom okolnosti zavrsio na dorcolu u nekom fancy baru gde neki isti takav hipster sa bradicom pravi koktele i pita me sta cu?

pa pivo naravno, sta imate od tocenog?

nista

wtf? ok usrani kafic sta imate od flasiranog?

samo hajniken 0.25  :o :wtf:

pa cemu to sluzi? nije to tekila jebem mu kevu..

pa uzmite nekoliko komada...

ma vazi i da vam posle ostavim 50eur za 3 "dela" jednog piva?

aj zdravo  [srednjiprst] [hello]

Hurricane

...dobro si i pro¹ao, ja bi tamo ne¹to i polupao, to dole sve pederèine, koji hipsteri bre



ontopic: olo¹ od nekih ljudi

Lazic

Ajde, ajde, samo da smo zdravi, jebe¹ olo¹e... ;D :-*

Hurricane

to bratac moj   [srce]

:-*

mogu da ga si¹u samo...

Ivicat

Imam jednog takvog pajsera u kancelariji  [bejzbolka]

pajche


mali_zmaj

jin-jang

Lazic

©ta je crklo, mo¾e odavde da se po¹alje deo...

UFF

Citat: Hurricane poslato 25 Avgust, 2017, 10:55
to bratac moj   [srce]

:-*

mogu da ga si¹u samo...

mogu da ga sisu a mozemo i da ih jebemo
i da uzivaju  [rofl]

Lazic

Ponedeljak, utorak, sreda, èetvrtak, petak... Jeb'o viruse, moram vi¹e da pijem...

mrle

Citat: Laziæ poslato 26 Avgust, 2017, 00:04
Ponedeljak, utorak, sreda, èetvrtak, petak... Jeb'o viruse, moram vi¹e da pijem...
da nisi slucajno bio sa uffom kod onih hipstera? Mozda te probusili, pa curis.

UFF

kod hipstera sam bio sa jednom skoro pa kloniranom lazicevom mrsavom plavom kovdzavom drugaricom tako da nije bio on sigurno
a znam da nije ni ta njegova/nasa drugarica jer je ova imala sise :D
ugradjene naknadno ali ih je ipak imala

mrle

povodom malog piva, prica meni sinoc komsija...
na moru u Cg sedi sa nekim Crnogorcima, nalivaju se pivom, placaju ture,ali svi narucuju malo pivo, samo on veliko. I posle vise tura, pita on jednog zasto narucuju malo kad je i skuplje od velikog? Ovaj mu odgovara sa cg naglaskom:"Da mi se ne mlaci".

Lazic


Glava Dole

Tako je [rofl] Kako mene nerviraju sa tim malim pivima... brate i od 0,33 se iznerviram a kamoli 0,25... pa sta da radi covek s tim, jedan gutljaj i ode... a jos vise me iznervira sto po najskupljim splavovima i kaficima sluze najmanja piva a po najvisoj ceni... da se ja pitam ukunuo bih sve ispod 0,5 i zakonom zabranio sve ispod toga :)