Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Joker

Gavro, ono sto ti je rekao Mrle. Izbaci prasetinu, junetinu mozes ali but i to ne previse, mesne preradjevine, punomasne sireve i namaze, testo i hlebove. Ubaci ako ne mozes morsku, recnu ribu... Puno lisnatog povrca, krastavac, kupus, karfiol, brokoli, zelena, prokelj, kelj, poneki paradaiz... Obavezno kupi Omega 3, ulje u kapsulama, ali trazi po fitnes radnjama, ovo po apptekama preskupo, idi sa jedno 5 dnevno, ako mozes finansijski i vise onda vise. I vise obroka u toku dana, min 4, to je osnov... Uzmi uz to i neki kompleks vitamina... Malo aktivnosti i bice to kako treba. Jbg, sto se tice stresa, kortizol je zajebana stvar, pogotovo ako si fabricki takav, a jesi...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Gavrolini

Ma sredicu se nije frka. Sve to ja znam. Evo danas sklopio konacno i motor. Eto aktivnosti i u shumi.

Lazic

Citat: Ivicat poslato 05 Avgust, 2017, 07:21
Kazu da pomaze gledanje u sunce.
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [kralj]




Citat: Hurricane poslato 05 Avgust, 2017, 12:47
..ovde puna glava briga i gluposti
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] :-* [srce]






Citat: Joker poslato 05 Avgust, 2017, 23:47
Gavro, ono sto ti je rekao Mrle. Izbaci prasetinu, junetinu mozes ali but i to ne previse

Ubaci ako ne mozes morsku, recnu ribu...

Puno lisnatog povrca, krastavac, kupus, karfiol, brokoli, zelena, prokelj, kelj, poneki paradaiz...
Taèno bi radije umro nego izbacio prasetinu... :o ;D


Ako ne mo¾e morsku, tek reènu neæe moæi, osim mo¾da pastrmku...


Taèno bi radije umro nego jeo toliko bilja... Crni luk, beli luk, ljutu papriku, kiseli kupus, biber, iz tur¹ije sve... :D

Gavrolini

Lazija buraz recnu ribu obozavam.  Ali iz mora ne samo ribu nego apsolutno sve ne podnosim. A stvarno sam hteo sebe da nateram i probao sam sve, lignje, dagnje, kozice, hobotnice, rakove....ma bukvalno sve i sve mi ima taj neki isti smek od kog momentalno peglam. Inace crni luk nije dobar za trigliceride, preporucuju se beli i crveni.

mkt

ja sam se sredio tako sto sabijam cen belog luka svako jutro ko tabletu ga zgutam
smrdi samo kad kenjam\

eclipse4

to je jako brate na prazan zeludac...moze tako da ti sjebe zeludac ili ti pripadne teska muka.

Mil@n

Citat: eclipse4 poslato 06 Avgust, 2017, 23:34
to je jako brate na prazan zeludac...moze tako da ti sjebe zeludac ili ti pripadne teska muka.
Neæe ni¹ta da mu sjebe, preporuèuje se uzimanje na prazan ¾eludac sa èa¹om vode.

mkt

evo vec dve god i za sad je sve ok
jos sam poceo limunadu i sodu bikarbonu da kombinujem dva puta dnevno
internet medecina ko zna kakav cu belaj da napravim

Andreja

Samo da ne poène¹ da svetli¹ u mraku.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mkt


Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Kostić

ja evo 50 godina ne sjeba ¾eludac sa belim lukom, a jedem ga ko jabuke. smrdim ceo ko apoteka....

eclipse4

Na prazan zeludac ko tabketu kosto a ne u ishrani.

Kostić

jedan èen uz èa¹u vode ne smeta. voda razbla¾i. mada ja ga jem i na gladan i na polu gladan po celu glavicu al ne svaki dan, povremeno. tj kad ga imam :)

Ivicat

Citat: mkt poslato 07 Avgust, 2017, 01:16
evo vec dve god i za sad je sve ok
jos sam poceo limunadu i sodu bikarbonu da kombinujem dva puta dnevno
internet medecina ko zna kakav cu belaj da napravim

Sto sodu bikarbonu? Zbog kamenca :D

mkt


Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] Auuu majko mila zaplakah... Miketa sisa Kalgon... :o  [rofl] [rofl] [rofl]

ЯЭВОЛУТИОН

jutros isao da deci produzim knjizice,,,,zdravstvene...cukarica...red se otegao do vrata.....nekako zavrsismo...onaj ko je smislio overu knjizica u socijalnom treba da visi na terazijama....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

slave74

Ja imam povisene trigliceride vec 10 i vise godina, tj od tridesetih. Rezultat je isao od 7,8 pa na nize do najbolje 2,2.
To je uglavnom nasledno, video sam rezultate od 40 i nesto , i da beba ima preko 8.
Tebi je holesterol super, meni u poslednjih par godina povisen.
Jednom sam koristio tabletice atoris ili sortis , pa mi je posle bilo u granicama normalnih vrednosti.

Uglavnom trigliceride  povecavaju slatkisi, od povrca krompir ,hleb.
I smanjena fizicka aktivnost.
Da i porodicne okolnosti sa decom najvise pogoduju tome. Redovni obilati obroci, ostaci nepojedene slatke hrane iza dece, proredjeni izlasci i opijanja, trosenje energije na uzivanje...

Hattrick

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 09 Avgust, 2017, 23:15
jutros isao da deci produzim knjizice,,,,zdravstvene...cukarica...red se otegao do vrata.....nekako zavrsismo...onaj ko je smislio overu knjizica u socijalnom treba da visi na terazijama....

Bolje da visi na Krnjaci, em je mrtav, em ga izedu komarci.