Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 20 gostiju pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

jin-jang

Lazic

Nemoguæe, Gavra nema ni najmanjeg razloga za sekiraciju...

Gavriloviæu, ajde ja sa 43 godine ¹to sam se zapustio, al' ja ni dana bolovanja za 20 godina, ne zajebavaj, navali na brokoli... :D

Hattrick

Samo klopaj kvalitetnu ribu sto je vise moguce, morske plodove, feta sir, masline i maslinovo ulje, bostan, pa opet ribu. I ovo sto ti je Hurricane rekao.  :)

Lazic

Jel mo¾e riba da se zameni prasetinom? :D Mnogo podrigujem od ribe...

Hattrick

Ti mozes, jer vrsis dobru unutrasnju dezinfekciju i raskrcenje krvnih sudova kvalitetnom sljivovicom, Gavra za sad ne, mora da predje na mediteranski tip ishrane.  [rofl]

mrle

Citat: Gavrolini poslato 04 Avgust, 2017, 11:07
Kaze zena da cu od sad ziveti na brokoliju i slicnim govnima :(


dobar si ti.
Meni trigliceridi bili preko 6. Dobio i secer.
Zabrinuo se ja za zdravlje prosle godine.
Bio kod vise lekara za razne stvari.
Zajednicko: Izbaci iz ishrane sva lisnata testa, pekaru, suhomesnate proizvode. Izbaci isvu "zdravu" hranu u kojoj pise da ima biljnih masti. Nije to zejtin, to je otpad od prerade biljnih proizvoda.
Ja bio pre mesec i nesto opet na kompletnom sistematskom, sve analize,ultrazvuk jetre, stitne, prostate, bubrega, aorte... rezultati: Kao da je u pitanju druga osoba.

Lazic


Gavrolini

Stres je svakako jedan od faktora pogotovo kod mene koji napravim probleme i gde ne postoje. Morski plodovi otpadaju kao opcija. Nista iz mora ne mogu da smislim. Probao sve ali bukvalno sve i sve mi ima identican odvratan smek. Jedino mogu tunu iz konzerve i to kad iseckam glavicu luka i ceo limun iscedim.

mrle


Glava Dole

To je zato sto ne koristis akru k2(radzu u ovom slucaju) za odmascivanje krvnih sudova, da koristis samim tim bi se i raspolozenje podiglo, stres smanjio, sve dovelo u normalu :) Poslusaj MM savetnike :P

Kostić

ne sme alkohol na trigliceride jebo vas ludi milojko....

Gavrolini

Alkohol mi je prestao da bude zanimljiv vec negde pre 25.godine. Volim da popijem pivo ili dva i to je to.

UFF


Glava Dole

vala bas.. mene sad to sto skidao film, onda na 80% shvatim da ga vec imam na hardu, da cuci tamo vec par godina... pa bravo milose doktore [glavazid]

Ivicat


Gavrolini

Citat: UFF poslato 05 Avgust, 2017, 02:19
ma nisi ti pio dovoljno :D
Pa pazi imao sam one klinacke faze opijanja i to je to. Od 25.pa na ovamo mogu na prste jedne ruke da nabrojim koliko sam puta bio pijan.  Jednostavno toliko lose podnosim mamurluk da mi se u startu i ne pije kad znam sta sutra sledi.

Biker-Boy

Citat: Gavrolini poslato 05 Avgust, 2017, 08:57
Citat: UFF poslato 05 Avgust, 2017, 02:19
ma nisi ti pio dovoljno :D
Pa pazi imao sam one klinacke faze opijanja i to je to. Od 25.pa na ovamo mogu na prste jedne ruke da nabrojim koliko sam puta bio pijan.  Jednostavno toliko lose podnosim mamurluk da mi se u startu i ne pije kad znam sta sutra sledi.
Kod mene potpuno ista situacija,  volim popiti pivo, dva max, onako iz gusta, i to je to.
I feel the need..... the need for speed !!!

Glava Dole

Citat: Biker-Boy poslato 05 Avgust, 2017, 10:23
Citat: Gavrolini poslato 05 Avgust, 2017, 08:57
Citat: UFF poslato 05 Avgust, 2017, 02:19
ma nisi ti pio dovoljno :D
Pa pazi imao sam one klinacke faze opijanja i to je to. Od 25.pa na ovamo mogu na prste jedne ruke da nabrojim koliko sam puta bio pijan.  Jednostavno toliko lose podnosim mamurluk da mi se u startu i ne pije kad znam sta sutra sledi.
Kod mene potpuno ista situacija,  volim popiti pivo, dva max, onako iz gusta, i to je to.

Uopste ne brinete za svoje zdravlje i vitamine ;D


Charuga

Posto sam se oporavio od udesa i opet seo na motor...resim da se ponovim i sa opremom...da skratim...obisao sam skoro sve prodavnice u Bgd koje prodaju renomirane marke kaciga....i zapitah se da mi nesto nije od udesa sa glavom sto nisam znao ili je jos porasla i naduvala se od godina...
Do sada sam uvek i svugde po svetu kupovao kacige bilo ih je raznih ali su sve bile L koje odgovaraju za moju pamet....
E sada doziveh da mi je XL malo....cak i XXL.... L nemogu ni da navucem.....
...nesto mi tu smrducka...a bilo lepih kaciga....
Na kraju odem u Sava centar da vidim Shark....pa on mi je i glavu spasao.....
Gle cuda kod njih je L zaista mera za moju glavu.... da skratim uzeo sam Spartan carbon....
I moze li neko da mi objasni kako u Swici i Nemackoj na mojoj glavi leze sve L kacige raznih proizvodjaca  a kod nas ne.....

Hurricane