Glavni meni

beciklovi

Započeo farbach, 26 Novembar, 2011, 17:19

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

mrle

munja

koliko li ko¹ta?

Plazma Keks

nista posebno, samo placas taj BMW i M znak..

mkt

pre nekoliko godina ja video u nekom mercedesovom salonu u Beograu neki njihov bajs sa znakom i nalepnicama mercedesa
cena prava sitnica malo vise od 1000e
a realno vredi kao i neki malo bolji kaprijolo


Plazma Keks

kad sam bio prosle godine u frankfurtu, prolazio sam pored BMW-ovog salona, bio je tako neki krsic koji je kostao 2000e! to je za one komplekisrane bogatase

dzimika

nemoj plazma da se izvlacis, ajde na crtu da te vidimo :P

farbach

Ko dolazi u nedelju?

prpa_zr


farbach

 45.145465°
19.578864°
raskrsnica Mali venac iznad Lezimira. U blizini su cetiri manastira, Titiva vila, kamenolom, jedna od dve fruskogorske pecine, ni Dunav nije daleko, a na samoj raskrsnici su Sofijini izvori. Nesto kao Najdanovi krugovi. Nedeljom bude guzva, pa cemo to preskociti.
http://sofijini-izvori.com/pdf/sremske_novine_str20.pdf

Plazma Keks

cek cek cek.. posto ja dolazim kolima, verovatno ce i andrey samnom, gde bi bilo najpametnije da ih parkiram ili gde da se nadjemo? ja ne poznajem bas NS i uopste taj kraj pa ako mozes samo na google mapsu da objasnis ;D dolazim starim putem za NS

Plazma Keks

da, ko god hoce, neka dodje u nedelju na frusku goru da se provoza bajsovima

farbach

Partizanskim putem (put koji ide grebenom Fruske gore) produzis ravno na Iriskom vencu,
prodjes Crveni cot, Letenku i tu si. Kola mogu da ostanu na raskrsnici.

Plazma Keks

cucemo se  [callme] mozda i andrey zna

AndreyRR

Citat: Plazma Keks poslato 20 Jun, 2012, 14:34
cucemo se  [callme] mozda i andrey zna

ne znam gde stanujem a ne to gde je  ;D ;D

farbach

skroz desno kod zute zastavice je Indjija.          
preko Mitrovice je 91 km od BG, preko FG ima 118. Puno rupa i puno bolji pogled                                       

[attachment deleted by admin]

K0le

Pametnije je popeti se negde na Partizanski kod velike raskrsnice ili ovamo bli¾e , od spomenika pa na dalje je u¾asan.. rupe su ogromne, kad padne ki¹a mo¾' ¹arane dr¾ati . Ako dolazi¹ starim putem, produ¾i od NS-a prema Beoèinu i popni se npr iznad fabrike, ili iznad Rakovca , iole je bolji put. Na maloj raskrsnici uvek bude sveta, provalili su neki 'krug bioenergije'  bem li ga ¹ta je, ali uvek se mo¾e ostaviti auto. Jedino me sad tamo nerviraju pèelari, svi uz put  [ludak] (jest zabranjeno, al booole njih..) , pa ako ima alergiènih, nikud bez 'pressing-a' :D. Ja bih se rado prikljuèio, al' sam trenutno pod dejstvom 'junskog', ispiti me stisli  [glavazid]. No, ako se zaputite put Dunava OBAVEZNO svrnite do mene u Ne¹tin na kakav ¹pricer ili ljutu  ;D. Vodostaj je visok pa se ne mo¾e nekim stazama uz Dunav koje su inaèe super, al' ima interesantnih stvarèica, npr seti¹e se da krenu s renoviranjem sremske kuæe pletare (XVIII vek) , nije lo¹a za videti :D
[cheers]

Plazma Keks

danas sam malo probao bajs oko ade i bas je  [govance] [govance] kad ga vozis po ravnom... siroke gume pa se tesko pedalira, sporo ide, puno energije se trosi, svi te bre obilaze. moje misljenje je da tamo gde budemo morali uzbrdo ili dugo da vozimo po ravnom da cete me ostavljatai i biti primorani da me cekate.  ;D

farbach

Nece da moze po FG, ima puno uspona. Imas neki drugi?

Plazma Keks

sad sam se setio, promenicu prsten na pogonu pa cu skratiti prenos. tako da idem ovim.
imam drugi bas za to ali sam ga rascerupao jer su mi trebali delovi sa njega ;D

AndreyRR

ja prodajem moj za 350e pa eto ti prilike  ;D

Plazma Keks

ma jok. sad mi je proradio kliker, bas sam razmisljao da stavljam kraci prenos, pa sam mislio da necu. ipak hocu, ima koristi od njega ;D