Glavni meni

beciklovi

Započeo farbach, 26 Novembar, 2011, 17:19

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

AndreyRR

bice digitalnim

farbach

Citat: AndreyRR poslato 24 Maj, 2012, 23:58
kakve slike,skojim aparatom je slikano
photohopom ;D ;
Aparat je Panasonic Lumix fz30, buranija, ali radi jos uvek.
Slikam nebo sa jednim podesavanjem, a ono dole sa drugim, pa spajam. Vidi se na djermu kako crvena nestaje u gornjoj zoni, mrzilo me da peglam detalje.

K0le

Kojim putem si i¹ao za Divo¹?
Moja preporuka za vo¾nju MTB po Fru¹koj je Partizanski put. To mi je, kad mi doðe, trasa za trening :D. Jeste lo¹ put na nekim delovima, ali je ¹uma.. uf.. Tako da ako neko ima ¾elju, rad sam da se pridru¾im u vo¾nji :D
Inaèe po potrebi vozam svoju ragu - Caprjolo Silver Arrow, plaæen nekada davno u NS-u 310 DM, nikad ni¹ta menjano na njemu sem guma i pakni , vozio dvoje previ¹e puta, nosio cigle, zlostavljan..  sad je toliko zarðao da me je sramota da ga slikam , ali je i dalje sjajan bajs za mene ;D

farbach

Ma dobra je Fruska, nego ima manijaka na enduro motorima. Taman se opustim i pocnem da uzivam u prirudi, kad me isprepadaju. Zalili mi se neki ljubitelji prirude -lovci, da i njih uznemiravaju. Al mi dobro zvuci ovo ljubitelj prirude - lovac. Jace nego ljubitelj miseva - macka. Kada vec toliko voli, spojio bih ga sa ljubiteljom lovaca - veprom. Jedan na jedan, ferka, bez oruzja naravno. Pa ko pobedi za mene je junak. Rano sam poceo da serem odjutros, bolje da idem da smirglam, da zaradim za lebac. Nego,
mogli bi da napravimo manijacku voznju biciklovima po Partizanskom putu.

Plazma Keks

ja sam uvek za sto se tice egzibicija na bajsu ;D

Slaninar

Citat: farbach poslato 25 Maj, 2012, 09:00
Ma dobra je Fruska, nego ima manijaka na enduro motorima. Taman se opustim i pocnem da uzivam u prirudi, kad me isprepadaju. Zalili mi se neki ljubitelji prirude -lovci, da i njih uznemiravaju. Al mi dobro zvuci ovo ljubitelj prirude - lovac. Jace nego ljubitelj miseva - macka. Kada vec toliko voli, spojio bih ga sa ljubiteljom lovaca - veprom. Jedan na jedan, ferka, bez oruzja naravno. Pa ko pobedi za mene je junak. Rano sam poceo da serem odjutros, bolje da idem da smirglam, da zaradim za lebac. Nego,
mogli bi da napravimo manijacku voznju biciklovima po Partizanskom putu.

Uvek pozdravljam akcije bajsovima.
Ovo ¹to prièa¹ o lovcima: vidi se da ne shvata¹ o èemu se tu radi. Isto kao oni ¹to prièaju kako su svi bajkeri divljaci i barabe... u stvari... èekaj... :)
A serem im se na akciju proterivanja motorista iz Fru¹ke. Samo èekamm jo¹ da poènu da naplaæuju ulaz u "nacionalni park". Posle i za udahnuti vazduh.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

farbach

On ide u sumu da UBIJA. Samim tim pokazuje da te zivotinje ne voli. Sa lovcima je sve OK, sem pocetne premise. Kao Ameriganjci koji ubijaju Libijce da bi im spasili zivote.

Slaninar

Citat: farbach poslato 25 Maj, 2012, 11:20
On ide u sumu da UBIJA. Samim tim pokazuje da te zivotinje ne voli. Sa lovcima je sve OK, sem pocetne premise. Kao Ameriganjci koji ubijaju Libijce da bi im spasili zivote.

Kao ¹to rekoh. Povr¹no gleda¹ i ne kapira¹ "fazon". Al' verovatno ti je tako lak¹e.   [thumb_up]
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

AndreyRR

nije losa ideja za biciklovanje

farbach

Kolima dodjete na mali venac i odatle mozemo do Dunava, Titine vile, pecine, nekog jezera...Ja sam svaki vikend gore, samo kazite dan.

K0le

'Ajd sad malo i ja da serendam :D.. I ja sam lovac  [ludak_sa_puskom], pripravnik od malih nogu, zvanièno, sa peèatom od '08. Svrha svega toga nije samo ubijanje.. Zimus smo po onom kijametu gazili zneg i nosili divljaèi hranu (kukuruz, detelinu, etc.. ), gradimo nove hranilice,  svake godine unosimo nove turnuse fazanske divljaèi, zeca nismo lovili sigurno 4-5 godina.. Biti lovac nije samo 'ubijati' nego i voditi raèuna o toj divljaèi tokom cele godine, smanjiti broj predatora i prenosioca zaraznih bolesti itd. Razumem tvoj stav, i mene je èesto sramota kad vidim kako nas odreðeni pojedinci predstavljaju - kao pijane budale kojima je sva divljaè na svetu malo pa krivolove, ubijaju ¹ta stignu, prave razne gluposti.. Takve i ja osuðujem, al' 'ker laje, vetar nosi' . Sada smo pod Nac. parkom i mi, zbog pu¹tanja Fru¹kogorskog jelena iz prihvatili¹ta na Ravnama, biæe interesantno.. !
A to da mi zabrane, da ne smem da se provozam kroz ¹umu motorom, biciklom, nogama, mogu da zaborave ! Ili da mi naplate? Ma æao, okrenem se i 50m dalje skrenem u ¹umu gde ja hoæu i opet proðem.
LM, na Partizanskom ima svega da se vidi, nekoliko manastira (Ðip¹a -meni najbli¾i) , Rohalj Baze, Letenka.. da ne nabrajam sad.
Stvarno bi se mogli skupiti jednom, pa oplesti finu turu, onako laganica, s gu¹tom. Ja sam uvek za, a i stalno sam tu :D

Plazma Keks

eto andrey. sednemo na bajseve i pedalamo do fruske gore da bi smo tamo pedalirali jos malo ;D
ja sam uvek za voznju, samo da uhvatim neki slobodan vikend

AndreyRR

Citat: Plazma Keks poslato 25 Maj, 2012, 13:34
eto andrey. sednemo na bajseve i pedalamo do fruske gore da bi smo tamo pedalirali jos malo ;D
ja sam uvek za voznju, samo da uhvatim neki slobodan vikend
ti propadas ti propadas jer se drogiras

K0le

Evo ga, zarðala strela :D
Plan je da se jednoog dana rastavi, peskira i prefarba.. al' to jednog dana :D


[attachment deleted by admin]

Plazma Keks

bolje ti je resenje da kupis nov ;D

K0le

Citat: Plazma Keks poslato 25 Maj, 2012, 16:13
bolje ti je resenje da kupis nov ;D
Aaaa ne ne neee.. ovo je uspomena !  Jes' ga babo doplatio , al' treæinu novaca za njega sam ja dao -  zaradio u seoskoj kuglani ;D
I jo¹ uvek je super, sve radi, nigde lufta, odr¾avanje skoro nula, i tek ove godine je dobio krov nad glavom.. shimano v-brake koènice, shimano menjaèi, logan vile.. nije ne¹to, al' za ono vreme - avion  :D Jedino me j*be ¹telovanje prednjeg menjaèa, k'o da ima 5 rumuna unutra da mi jebavaju setup :D
Tako da novi mo¾da doðe samo ako nekim èudom nagazim novèanik sa par stotina evra negde na putu, ovako ostaje U PLANU sreðivanje zarðale strele :D

Plazma Keks

ja to unistavam ko dobar dan ;D

K0le

Da ti daju, i nakovanj bi sjeb'o ;D

redoran

ja kupio ovaj u subotu  http://bike.capriolo.com/bicikle/cobra 
cena 17.500din.

Plazma Keks

Citat: farbach poslato 25 Maj, 2012, 12:15
Kolima dodjete na mali venac i odatle mozemo do Dunava, Titine vile, pecine, nekog jezera...Ja sam svaki vikend gore, samo kazite dan.
da li si raspolozen za voznju ovaj vikend? malo bih da isprobam svoje novo socokalo ;D
verovatno ce doci i andreyRR