Glavni meni

beciklovi

Započeo farbach, 26 Novembar, 2011, 17:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Plazma Keks

znaci sutra oko 11 nalazenje na najlevijem mestu na karti koju je postavio farbach?

coolermaster

Kupih bicikletu pre nedelju dana,posto sam omazao sa rolera i satro koleno...jbm ti srecu...kao lepo mi sto cu da vrtim pedale i znojim se   >:( >:( >:(

ovo



nista gore do sporog interneta

Plazma Keks

e aj sad na frusku goru sutra ;D

dzimika

ja bi dosao ali nemam jos kondicije da vozim do fg, motorom bi mogao sigurno :D

Plazma Keks

mislis da bih ja pedalirao od FG? onaj put do jagodine i nikad vise...

Plazma Keks

mislim da nema nista od voznje sutra.  [veryangry] [veryangry] autobus koji treba da stigne sa prtljagom iz nemacke kasni i verovatno ce sutra ko zna kad stici, trebalo je veceras. moram da ga sacekam kolima.
ako moze vreme sastanka na fruskoj gori oko 13h ili 12h, ako moze, do jaja, ako ni ne stigne ni tad... prinudjen sam da ispalim  [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko]
a pre 15min sam pripremio bajs za voznju...

Plazma Keks

Citat: Plazma Keks poslato 24 Jun, 2012, 01:24
mislim da nema nista od voznje sutra.  [veryangry] [veryangry] autobus koji treba da stigne sa prtljagom iz nemacke kasni i verovatno ce sutra ko zna kad stici, trebalo je veceras. moram da ga sacekam kolima.
ako moze vreme sastanka na fruskoj gori oko 13h ili 12h, ako moze, do jaja, ako ni ne stigne ni tad... prinudjen sam da ispalim  [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko]
a pre 15min sam pripremio bajs za voznju...

sad su me zvali u 3 ujutru da se nadjemo, sto znaci da se vozimo sutra po prvobitno dogovorenom vremenu  [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]

UFF


Plazma Keks


AndreyRR


Uncle Bob

Citat: Plazma Keks poslato 25 Maj, 2012, 13:34
eto andrey. sednemo na bajseve i pedalamo do fruske gore da bi smo tamo pedalirali jos malo ;D
ja sam uvek za voznju, samo da uhvatim neki slobodan vikend
Tebi neje dobro skroz.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Plazma Keks


mkt

bravo matori dojajna voznja
nisam znao da su oznacavali stazu jbte

Plazma Keks

da, ima traka koje su ljudi uglavnom pokidali i ima sa sprejom oznaceni panjevi, kamenje za izbegavanje.

mkt

do jaja  [thumb_up]
ranije  nije bilo toga pa se redovno lutalo po sumi i promasivale staze  [veryangry]
pazi da ti ne izlete konji, posto sam par puta naleteo na neke jahace pa je bilo cupavo kad smo se mimoilazili  :o :o :o :o

Plazma Keks

nisam ih video ali ima njihove osusene balege...

SrpskiDzedaj011

I have to return some video tapes....

Mik

Gde da nadjem "kuku" menjaca za "Polar Furia" (to je malo starija "specijalka", mislim da je oko 2004-te)?

(Zapravo je to nosac menjaca, a kad vidim tu biciklisticku terminologiju dodje mi da pojedem bicikl bez vode i soli!)

Plazma Keks

pogledaj u "planet bike-u", oni prodaju "polar" bicikle. ja bih tamo prvo pogledao, ako nema tamo, onda ne znam sta bih radio ;D

Mik

Hvala!

Bio sam tamo, oni mi pokazase neka tri ili cetiri tipa tih "kuka", a rekose da za "Polar" (osim te koju su imali) postoji jos jedna koju trenutno nemaju, medjutim ne znaju da mi kazu koja je za moj bicikl - i potpuno ih razumem, nije to k'o kod motorcikala (snadjes se negde za "Parts katalog" i imas porudzbeni broj koji vazi za ceo svet), a i ja nemam pojma koje mi je godiste bicikli.)

(Dakle opet demontaza, jednom sam to vec skidao da probam da ispravim (kao da jesam, al' kao da se vratilo???), navoji se trose pri tome, to sve nisu obicni celici koje poznajem i za koje imam osecaj na kljucu, to je neki aluminijum ili sta god, a ostati u Pancevu (ma i privremeno) bez bicikla kao najbrzeg prevoznog sredstva je, najblaze receno, sranje!)

(Morace tu ipak demontaza, i poredjenje na licumesta.)

Hvala jos jednom!