Glavni meni

beciklovi

Započeo farbach, 26 Novembar, 2011, 17:19

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Zeljkamp

#40
Od ove godine sam ponovo poceo da vozim bicikl. Presao sam oko 3000km za sezonu. Bilo bi i vise da je bilo vremena i drustva za voznje. Dnevno sam prelazio od 25-75km, najcesce oko 40-45km. Ovo su moji tockovi.




Ispred dvorista i kuce Vuka Stefanovica Karadzica u Trsicu.








U glavnom gradu...

TwinZ Auto & Moto

mkt

dobar bajk.... felne su do jaja

Zeljkamp

Hvala, mada je i tvoj bio vrhunski.
TwinZ Auto & Moto

mkt

bio  :(
jbg, prestao sam da peglam dh, a za neku kros kantri voznju je previse tezak(20kg okruglo)
sad cu uzeti neki hardtail i nesto opreme kao sa tvog  [thumb_up]

Plazma Keks

eeee... pa mogli smo da se trampimo... i ja ti jos dodam kintu

dzimika

Citat: Zeljkamp poslato 28 Novembar, 2011, 03:09
Od ove godine sam ponovo poceo da vozim bicikl. Presao sam oko 3000km za sezonu. Bilo bi i vise da je bilo vremena i drustva za voznje. Dnevno sam prelazio od 25-75km, najcesce oko 40-45km. Ovo su moji tockovi.

jel ti bio trip da trazis retrovizor u pocetku :D

Zeljkamp

Citat: dzimika poslato 28 Novembar, 2011, 21:27
Citat: Zeljkamp poslato 28 Novembar, 2011, 03:09
Od ove godine sam ponovo poceo da vozim bicikl. Presao sam oko 3000km za sezonu. Bilo bi i vise da je bilo vremena i drustva za voznje. Dnevno sam prelazio od 25-75km, najcesce oko 40-45km. Ovo su moji tockovi.

jel ti bio trip da trazis retrovizor u pocetku :D

Ja sam kupio oba! Nema sanse po Beogradu da se vozim bez njih! Meni mnogo znace. Ruzni su na bajsu, ali nema veze...

Na zadnjoj slici koju sam postavio su na bajsu, samo malo bolje pogledaj. Zbog ugla slikanja bolje se vidi levi od desnog retrovizora.
TwinZ Auto & Moto

AndreyRR

Malo sam se sa necakom vozio po Francuskim stazama
a ovo je moj zmaj  ;D ;D

[attachment deleted by admin]

mkt


sibin

extra ponekad je bicikl najbrzi :)

Plazma Keks

pa najlakse je probiti se biciklom kroz grad. prodjes kroz crveno, ako ne mozes, popnes se na trotoar pa predjes odatle... ma ima jos caka samo sam ih zaboravio

Zeljkamp

U Beogradu sam ponekad biciklom brzi nego motorom, provereno!
TwinZ Auto & Moto

AndreyRR

po gradu ocas posla od tacke A do tacke B  ;D

SSZGO

Citat: Zeljkamp poslato 30 Novembar, 2011, 13:54
U Beogradu sam ponekad biciklom brzi nego motorom, provereno!

kad vozis ko baba
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Plazma Keks

hm... sa motorom cesto moras da kruzis i da se smaras po jednosmenim, pa negde zabranjena skretanja... Na bicklu samo preseces pravo, nema prepreka

Vule

ja moj izomio u dva dela,pa vario kod vulkanizera i na kraju ga prerastao ;D pazarice se nesto dobro,kasnije ;) i èuvaæe se ;)
Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

UFF

Ja sam vala odustao od veslanja
lakse mi da zavrsem rucicu neko da vrtim pedale :D

vozio bi bajs opet naravno ali samo ovakav

http://image.made-in-china.com/2f0j00UCdEwvtAnuqf/Electric-Cross-Country-Bike-MINI-1-.jpg


jbg penzija

farbach

Zamrla nam biciklisticka tema. Evo par slika sa Fruske gore. Djeram je na ulazu u Divos i fake je. Nema rupu, sluzi samo za slikanje.

AndreyRR

kakve slike,skojim aparatom je slikano

Plazma Keks