Glavni meni

Ducati

Započeo Charuga, 06 Novembar, 2011, 12:01

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Charuga


ЯЭВОЛУТИОН

Kao sto rekoh...nije Ducati sve sto drnda......ovakve komentare moze da da samo neko ko ga nije provozao....vrhunski delovi na vrhunskoj sasiji i sa vrhunskim motorom......lezi, ide, koci......za razliku od Kawe i Honde
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

AndreyRR


zmiya

Citat: revolution poslato 06 Novembar, 2011, 12:36
Kao sto rekoh...nije Ducati sve sto drnda......ovakve komentare moze da da samo neko ko ga nije provozao....vrhunski delovi na vrhunskoj sasiji i sa vrhunskim motorom......lezi, ide, koci......za razliku od Kawe i Honde

Da rezimiramo,po tebi ni jedna kawa i honda ne idu,ne le¾e i ne koèe..
Evo ti minus,na..

HRC Boza

I u motoGP su ove sezone honde mnogo lo¹e...
Sportom protiv droge, biciklom u Amsterdam.

Gašpar

Pa i *** da ulozi sve sto ima i da ubaci cetri fabricka motora sa cetri odlicna vozaca, bio bi sampion u MotoGP-u.



Na mestu *** moze da pise MZ, Jawa, CZ, Tomos, Mahindra, Agusta, ...  ;D

zmiya

Evo i tebi minus.
A kad bude pisalo MZ, Jawa, CZ, Tomos, Mahindra, Agusta prepraviæu u plus..

Charuga

Citat: revolution poslato 06 Novembar, 2011, 12:36
Kao sto rekoh...nije Ducati sve sto drnda......ovakve komentare moze da da samo neko ko ga nije provozao....vrhunski delovi na vrhunskoj sasiji i sa vrhunskim motorom......lezi, ide, koci......za razliku od Kawe i Honde

Vidi se da si se "navozao" motora.....

sibin

dobro smesan video klip, ali ipak nema veze sa realnoscu.

AndreyRR

Citat: Gaspar poslato 06 Novembar, 2011, 16:51
Pa i *** da ulozi sve sto ima i da ubaci cetri fabricka motora sa cetri odlicna vozaca, bio bi sampion u MotoGP-u.



Na mestu *** moze da pise MZ, Jawa, CZ, Tomos, Mahindra, Agusta, ...  ;D

A sto je Rossi onda zakazao

pit



                 Ja ne primecujem razliku.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Charuga poslato 06 Novembar, 2011, 19:30
Citat: revolution poslato 06 Novembar, 2011, 12:36
Kao sto rekoh...nije Ducati sve sto drnda......ovakve komentare moze da da samo neko ko ga nije provozao....vrhunski delovi na vrhunskoj sasiji i sa vrhunskim motorom......lezi, ide, koci......za razliku od Kawe i Honde

Vidi se da si se "navozao" motora.....
Vise nego sto si ih ti u zivotu video...dakle skoro sve sto je izaslo od 83 do sada...ukljucujuci egzotiku i cudne primerke od pre i posle drugog svetskog rata....a ti si vozio ducati pa mu dodjes neki ekspert.....mozda nisam dugo vozio ali sam na sve seo i obisao bar jedan krug.
p.s.
Prosle godine desmoseidici....da li si ti vozio TO
Rune 1800   ...jesi li to vozio
ow01....i to si samo video
rc30...mozda si cuo

p.s.
Sve sve, ali meni takav komentar, ncncncnc
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bokilic

ma to  charuga zato sto si mu dirnuo kawu :)
al da lezi lezi,i koci za sve pare....
a ima i izgled..
e jes ono malo cekica ono suvo kvacilo,ali zato suvo kvacilo....mmmmm....
jeb..kolko para tolko muzike...
brmmmm

zmiya

Citat: revolution poslato 06 Novembar, 2011, 21:08
Citat: Charuga poslato 06 Novembar, 2011, 19:30
Citat: revolution poslato 06 Novembar, 2011, 12:36
Kao sto rekoh...nije Ducati sve sto drnda......ovakve komentare moze da da samo neko ko ga nije provozao....vrhunski delovi na vrhunskoj sasiji i sa vrhunskim motorom......lezi, ide, koci......za razliku od Kawe i Honde

Vidi se da si se "navozao" motora.....
Vise nego sto si ih ti u zivotu video...dakle skoro sve sto je izaslo od 83 do sada...ukljucujuci egzotiku i cudne primerke od pre i posle drugog svetskog rata....a ti si vozio ducati pa mu dodjes neki ekspert.....mozda nisam dugo vozio ali sam na sve seo i obisao bar jedan krug.
p.s.
Prosle godine desmoseidici....da li si ti vozio TO
Rune 1800   ...jesi li to vozio
ow01....i to si samo video
rc30...mozda si cuo

p.s.
Sve sve, ali meni takav komentar, ncncncnc

koji si vozio,onaj ¹to ti je u gajbici,ili onaj ¹to ti je na stolu?ili mo¾da onaj ¹to ima¹ ram od njega..

ЯЭВОЛУТИОН

nema vise otislo kod nekog drugog....nemam ja vremena za to....napadaju me zombiji (to je ono kad je motor vise mrtav nego ziv)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zmiya

pa to je ducati,uglavnom mrtav,¾iv je kad je nov..

pit



           Ja mislim da je 80% ikada proizvedenih Ducatija u gajbici.Samo kod mog druga Sase Pozarevca ima 3 komada.U fulu.Sa karbonima .Ali ipak vecinu svog veka su proveli u gajbici.

easy

ma jebte se svi sa ovim pricama, nemamo $$ leba da jedemo, ali ne bi vozili dukca. ko? mi? neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

robbief

Citat: bokilic poslato 06 Novembar, 2011, 21:32

e jes ono malo cekica ono suvo kvacilo,ali zato suvo kvacilo....mmmmm....


Je l bese ima neka Multistrada 620 koja ima kvacilo u ulju?
smooth