Glavni meni

Ducati

Započeo Charuga, 06 Novembar, 2011, 12:01

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

abarth

Citat: revolution poslato 08 Novembar, 2011, 17:35
Citat: abarth poslato 08 Novembar, 2011, 17:24
Citat: Gaspar poslato 07 Novembar, 2011, 21:00
Da uozbiljim temu. Sta mislite o M696 ?

P.S. Najozbiljniji sam

Probao sam pro¹le godine jednog belog. Jako mali motor, mada sam ja 194 visok, ali bez obzira je jako kratak. Zasmetala mi je ruèica kvaèila koja jako visoko hvata, a nema pode¹avanje. Verovatno sa podesivom ruèkom bi se to re¹ilo, a inaèe kvaèilo jako lako ide.
Hidraulcno kvacilo ima taj "nedostatak" da se oni koji sa sajle predju na hidrauliku malo teze navikavaju...skoro da je on off sitem..puno vise osecaja treba nego na sajli

Naviknut sam ja na hidraulièno kvaèilo ali ma monsteru je bukvalno zadnjih 3mm hoda ruèice kvaèila razlika izmeðu otvorenog i zatvorenog kvaèila. Na tu primedbu sam nai¹ao i u nekoliko èasopisa.

markodjurovic

period navikavanja na hidro kvacilo mi je trajao oko 2 minuta. Lako je navici se na bolje :)
Grand Duke of Shumadija and Western Pomoravlje

robbief

Sjajan post sa jednog drugog internet moto mesta, od nekog ko se potpisuje kao Tony Clifton:

"Blago DUCATI-ju kada imaju ovakve hejtere"   

win
smooth

Charuga

#43
Ovo nisu moje ocene niti ocene laika..... deo velikog testa 1000 ccm3, koji se sprovodi svake godine...... (ovaj je iz 2010... 2011 izasao novi ZX10R koji parira BMW-u)......(2011 stavljam ako bude potrebno   :'( )



A evo sta kazu i za Dukati:






Pop

Cim pise u novinama to je po defaultu tacno?!? ;)  Ja bih ovo gore uzeo sa vecom dozom rezerve...

"Грме танки џефердари..."


Charuga

Jeste MOTORRAD su "novine"...... Kao i ostali vodeci Evropski Motocasopisi sto sprovode zajednicki test....    [rofl]

Pop

Onda ni ne cudi sto je bmw #1 ;)


"Грме танки џефердари..."


Charuga

Citat: Pop poslato 09 Novembar, 2011, 12:55
Onda ni ne cudi sto je bmw #1 ;)



Vidi se da pratis moto svet....svugde je prvi..... ali bitno je da se nesto pise, jel tako :)

ЯЭВОЛУТИОН

BMW je svuda prvi...kad rade testove on prvi crkne !!!!
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zmiya

Nemoj sad da skreæe¹ sa teme..

ЯЭВОЛУТИОН

Ma kako da vi kazem, Dukati je motor do jaja, ma sta do jaja, i vise od toga .....do kurca.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

AndreyRR

Vidis kak si lepo odgovorio da je k....c od motora  ;D ;D ;D [rofl]

zmiya

Zna¹ ¹ta,mo¾da mogu i da ti poverujem..reæiæu ti kad probam ducatija..mo¾da je u pitanju subjektivan oseæaj,kao kad vozim juga 120 na sat,èini mi se da æu da poletim,a u saabu na 120 ko da stojim..I¹ao u Ivanjicu ninjom 9,vozim normalno,ne oseæam brzinu,pogledam,idem 180..sednem na moju bedu staru 23 god,èini mi se oæu da spadnem kad zavrnem gas..to se valjda zove trip.. [rofl]
ajde sad mi se u postu iskenjaj na motor,to je honda i tako to..i ne mo¾e preko 80 dide..

AndreyRR

Honda potegne uvek kad treba  [yahoo]

ЯЭВОЛУТИОН

ne nego sam poredi na sta mi se dize.....na hondu....pomalo...vise na mtore, na yapance mi se najvise dize na yamahu.....a na dukca mi se dize uvek....motor nije za put, nijeni za stazu, nije ni za off ni za on...nego za uzivanje...to ti je ko riba koju ne bi izvodio, a ne bi joj dao ni da kuva i sprema kucu...nego bi je zakljucao u spavacu sobu sa povremenim pustanjem ka sanitarnim prostorijama...da se osvezi :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

sibin

sta ljubomora cini od ljudi, samo citam komentare i neverujem.

Charuga

Citat: revolution poslato 09 Novembar, 2011, 21:14
ne nego sam poredi na sta mi se dize.....na hondu....pomalo...vise na mtore, na yapance mi se najvise dize na yamahu.....a na dukca mi se dize uvek....motor nije za put, nijeni za stazu, nije ni za off ni za on...nego za uzivanje...to ti je ko riba koju ne bi izvodio, a ne bi joj dao ni da kuva i sprema kucu...nego bi je zakljucao u spavacu sobu sa povremenim pustanjem ka sanitarnim prostorijama...da se osvezi :)

To je vec nesto drugo.... u ljubavi su ljudi pristrasni..... zelim ti jednog iz serije SP i da gledas i da vozis... :)

Charuga

Citat: sibin poslato 09 Novembar, 2011, 21:33
sta ljubomora cini od ljudi, samo citam komentare i neverujem.

Izjede me ljubomora ....... neznam sta cu .....

pit

Citat: sibin poslato 09 Novembar, 2011, 21:33
sta ljubomora cini od ljudi, samo citam komentare i neverujem.


                    Ha haha na sta bre da budemo ljubomorni ....na nesto sto se tandrce i svakog trenutka preti da se raspadne neki deo.Pa sama konfiguracija motora u L i polozaj radilice je toliko neprirodan da meni nikako nije jasno kako upste moze da poveze rad jednog i drugog cilindra.Neshvatljivo ali uspeva to tandrklo da se upali i poradi neko vreme pa crkne i tako nekoliko generalki za svoj kratki zivotni vek i onda u gajbicu i legendu.

AndreyRR

Kad je nigde ne bi pustao ili bi se ubudjala i oronula ili pobegla,znaci dukati je da stoji u vitrini
kao porculan  ;D ;D ;D