Glavni meni

Moj izbor slijedeceg motora,sad za i protiv!?

Započeo mali_zmaj, 29 Oktobar, 2017, 19:13

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kostić

joj bo¾e... ne, ne ,ne., ja ne mogu. ja stvarno ne mogu da èitam ho¹taplerove postove. ¾elim, al ne mogu. ne, ne, ne, jednostavno ne mogu. èim ga vidim u nekoj temi, ja zatvorim bruzer, ugasim komp, skinem osiguraè i odem napolje, sednem na motor i odem na pijac.


;D

Lazic

To je jo¹ i dobro, znam neke koji su poku¹ali da se samoubiju posle tvojih... :o ;D

Hohštapler

Kole, jbg ja vozim ko pièka, nismo svi profi kao ti.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kostić

ja nisam profi sinak. nisam ni bajker. nisam ni motorciklista. nisam ni¹ta. samo obièan èovek, pomalo luckast i zajedljiv na pametne ljude. :)

Lazic


Bori¹a

Citat: mali_zmaj poslato 17 Novembar, 2017, 20:11
Ajmo manijaci,ima ih dosta nisu skupe,al neko mi rece da trose malo vise,a ne bi trebale,mala kubikaza. Sad nemojte mi o onome, koji ce ti moj motor a da ne trosi bla,bla..  Pa Kle mi je trosio oko 4,5 Bmw 5,5, a Zephyr oko 4,5..  Sve preko 5,5 na otvorenom,posto ja i ne gasam puno,mi se ne svidja. Ajd ako uzmem hiljadarku,ko me jebe i potrosnja,al 600 ccm !?   E sad kao sto rekoh cuo sam,a citao sam testove neke,i ne kvare se nesto,pouzdane,itd....

xj diversion





kurac od motora

decko koji je meni prodao cbf je uzeo nju posle... 2011to bila, prodao je sto je pre mogao

zadnja viljuska malo jaca od kuhinjske, ima konja isto kao honda moja a decko kaze da nece da ide moz da je jebes...

Kostić

Citat: Laziæ poslato 18 Novembar, 2017, 17:34
Mora neko i da bude pametan... ;D

da nema pametnih ljudi, ja bi  crko od dosade ;D

Lazic


mali_zmaj

Citat: kosta66 poslato 18 Novembar, 2017, 08:05
da, malo je zastarela tehnologija, neudoban bla bla. za¹to si ga uop¹te kupovo? jadan zefir, bolje da si ga meni poklonio za roðendan! sad za kaznu da donese¹ prase unas, a ne da mi idemo kod tebe ;D

Ti ces da dodjes na prase ovdje ne da ti ga ja na noge donosim,i unovci fino tu tvoju umjetnost,nisi glup,pokrpaj i uljudi motor,i prvi skup u Banja Luci i dodji!! Zephyr je super motor,al da mi je kao drugi motor,da pored njega imam nesto udobnije. Al nisam dovoljno bogat da imam dva,tako da je otisao na dobos.  I koji si se moj nadigao i naljutio pa nisi dosao kod MuFFa na zurku,mogao sam da te upoznam!!

Hostapleru,razmisljam ja o Fazeru,al bojim se da cu ga uzeti i onda ce mi biti pretvrd i neudoban. Tj. jebat ce me zglobovi. Jbg. jebu me stare povrede,i djaba trljam rodnim listom,ne prolazi! 

Razmisljam o mnogim opcijam,dual,enduro,cestovno...  Mislim znam ja sta bih ja da imam viska love i vremena da iskoristim potencijal motora od ili preko 1000ccm.
jin-jang

dzimika

Citat: Ho¹tapler poslato 18 Novembar, 2017, 10:53
Meni je Slaninarov fejzer trosio 4.5l, a njemu tro¹i 6 ;)
Toliko o potro¹nji.

Zato I napisah da je relativna stvar, moj prvi dr trosio 4,5 a ovaj sada 5,5 a na ovom cak I duzi prenos ali tada se vozilo polako a sada ne mogu da skinem ruku sa gasa

Hohštapler

Mudroser, sedi na fejzera i provozaj, ka¹æe ti se samo. Neudobno? Tvrdo? Es ti lud?
Mani se tastaturisanja.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mali_zmaj

  [rofl]    :-*

Ma volim i ja tebe!!  Sjest cu naravno!
jin-jang

megaidiot

prelazio sa fazerom i po ~1000km dnevno, nista ne boli sto ne bi bolelo na drugim motorima, niti manje niti vise. jeste, velki bmw je udobniji, i pan european i goldwing, sigurno, ali ovo radi posao i po gradu i na putu, ako ides sam.

Lazic

Citat: mali_zmaj poslato 18 Novembar, 2017, 20:39
Citat: kosta66 poslato 18 Novembar, 2017, 08:05
da, malo je zastarela tehnologija, neudoban bla bla. za¹to si ga uop¹te kupovo? jadan zefir, bolje da si ga meni poklonio za roðendan! sad za kaznu da donese¹ prase unas, a ne da mi idemo kod tebe ;D

Ti ces da dodjes na prase ovdje ne da ti ga ja na noge donosim,i unovci fino tu tvoju umjetnost,nisi glup,pokrpaj i uljudi motor,i prvi skup u Banja Luci i dodji!! Zephyr je super motor,al da mi je kao drugi motor,da pored njega imam nesto udobnije. Al nisam dovoljno bogat da imam dva,tako da je otisao na dobos.  I koji si se moj nadigao i naljutio pa nisi dosao kod MuFFa na zurku,mogao sam da te upoznam!!

Hostapleru,razmisljam ja o Fazeru,al bojim se da cu ga uzeti i onda ce mi biti pretvrd i neudoban. Tj. jebat ce me zglobovi. Jbg. jebu me stare povrede,i djaba trljam rodnim listom,ne prolazi! 

Razmisljam o mnogim opcijam,dual,enduro,cestovno...  Mislim znam ja sta bih ja da imam viska love i vremena da iskoristim potencijal motora od ili preko 1000ccm.
Versis... :D

mi¹ko_kolo

Visok je za njega!!! Slikaæu se na svom pa æu okaèiti. A obojica znate koliki sam.

Boban_m


Hohštapler

Na kraju krajeva, zna se koji je najbolji motor svih vremena.. to bih ti preporuèio da si malo visoèiji... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.


Andreja

©ta sad "duga prièa", odavno si bez motora, sad kao usput pomene¹ kako si uzeo Versisa i nikom ni¹ta? Detalji! :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mi¹ko_kolo

I dalje sam bez motora. Faktièki. Formalno, imam svoj motor.