Glavni meni

Moj izbor slijedeceg motora,sad za i protiv!?

Započeo mali_zmaj, 29 Oktobar, 2017, 19:13

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

Nema ¹ta, ko nema manijaka,nema ni ljudstva...!!  Èuo sam se sa burazom iz Njemaèke,pa æu i sa njim koju...,pa ako bude raspolo¾en i bude imao vremena da mi ne¹to uveze...!

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

mali_zmaj

i da gledao sam cjenovnik er6-ice u sbk Brèko,nije skup...,vidjet æu sve opcije!!

Lone ja imam dr¾vljanstvo,ali da bih vozio motor iz Srbije moram imati vozaèku dozvolu iz Srbije,a da bih nju dobio,moram da imam i liènu kartu,i prijavljeno prebivali¹te,vo¾nja motora ili vozila iz druge dr¾ave sa na¹im dokumentima je carinski prekr¹aj!!

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

mrle

Citat: mali_zmaj poslato 30 Oktobar, 2017, 16:34
Nema ¹ta, ko nema manijaka,nema ni ljudstva...!!  Èuo sam se sa burazom iz Njemaèke,pa æu i sa njim koju...,pa ako bude raspolo¾en i bude imao vremena da mi ne¹to uveze...!

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble

i naðe neki motor za soma i ne¹to, a soma i ne¹to je za buraza siæa, on ti ga kupi, ti ga samo ocarini¹ i registruje¹, onda odvoji¹ 300e za prase i pivo, i eto nas kod tebe u Banja Luci :)

jevta


mali_zmaj

Pa ni¹ta nije pametno uzeti na kredit, i to je moja parola,al jebaj ga...
jin-jang

megaidiot


Lazic

Danas podigoh klea koskama, isto tako mo¾e i da se spusti... Intervencija od èitavih 7 i po minuta...

viper

Honda cb500 mo¾da.


Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

mali_zmaj

Ajmo manijaci,ima ih dosta nisu skupe,al neko mi rece da trose malo vise,a ne bi trebale,mala kubikaza. Sad nemojte mi o onome, koji ce ti moj motor a da ne trosi bla,bla..  Pa Kle mi je trosio oko 4,5 Bmw 5,5, a Zephyr oko 4,5..  Sve preko 5,5 na otvorenom,posto ja i ne gasam puno,mi se ne svidja. Ajd ako uzmem hiljadarku,ko me jebe i potrosnja,al 600 ccm !?   E sad kao sto rekoh cuo sam,a citao sam testove neke,i ne kvare se nesto,pouzdane,itd....

xj diversion



jin-jang

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

jevta

Ako se vozi¹ sam na motoru Fazer 600 ili jo¹ bolje 1000.
Mo¾e i bandit ali iskljuèivo noviji 650 vodeni.
To su motori koji zadovoljavaju veæinu prohteva proseènih vozaèa.Taj fazer 1000 èak i onih koji bi da poteraju .
Na tvoju visinu (metar i ¹umska jagoda) i prohteve koje si napisao fazer 600 mislim da radi posao najadekvatnije..

megaidiot

Citat: Ho¹tapler poslato 17 Novembar, 2017, 20:26
Ja sam ti lepo napisao FZ6s ti neæe¹... ;)
povlacim sta sam rekao za instrument tablu da se ne vidi nista.
danas mi bilo dosadno na semaforu, presao prstom i sklonio prljavstinu, a ono sija, progledao sam.

mi¹ko_kolo

Citat: mali_zmaj poslato 17 Novembar, 2017, 20:11
Ajmo manijaci,ima ih dosta nisu skupe,al neko mi rece da trose malo vise,a ne bi trebale,mala kubikaza. Sad nemojte mi o onome, koji ce ti moj motor a da ne trosi bla,bla..  Pa Kle mi je trosio oko 4,5 Bmw 5,5, a Zephyr oko 4,5..  Sve preko 5,5 na otvorenom,posto ja i ne gasam puno,mi se ne svidja. Ajd ako uzmem hiljadarku,ko me jebe i potrosnja,al 600 ccm !?   E sad kao sto rekoh cuo sam,a citao sam testove neke,i ne kvare se nesto,pouzdane,itd....

xj diversion




Mislim da je xj za tebe idealka.

jevta

©to se potro¹nje tièe meni Fazer 1000 tro¹i od 5 i manje do 8+.U proseku sam na 5,6 ¹to je u klasi sa 600 ccm. Odr¾avanje ko¹ta isto jedino je registracija malo skuplja.

Lazic

Citat: megaidiot poslato 17 Novembar, 2017, 21:44
Citat: Ho¹tapler poslato 17 Novembar, 2017, 20:26
Ja sam ti lepo napisao FZ6s ti neæe¹... ;)
povlacim sta sam rekao za instrument tablu da se ne vidi nista.
danas mi bilo dosadno na semaforu, presao prstom i sklonio prljavstinu, a ono sija, progledao sam.
[rofl] [facepalm] :-*

Andreja

Citat: jevta poslato 17 Novembar, 2017, 23:31
©to se potro¹nje tièe meni Fazer 1000 tro¹i od 5 i manje do 8+.U proseku sam na 5,6 ¹to je u klasi sa 600 ccm. Odr¾avanje ko¹ta isto jedino je registracija malo skuplja.
Nisi pomenuo Katanu, do skoro to be¹e najbolji motor na svetu [rofl]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Kostić

da, malo je zastarela tehnologija, neudoban bla bla. za¹to si ga uop¹te kupovo? jadan zefir, bolje da si ga meni poklonio za roðendan! sad za kaznu da donese¹ prase unas, a ne da mi idemo kod tebe ;D

jevta

Citat: Andreja poslato 18 Novembar, 2017, 04:20
Citat: jevta poslato 17 Novembar, 2017, 23:31
©to se potro¹nje tièe meni Fazer 1000 tro¹i od 5 i manje do 8+.U proseku sam na 5,6 ¹to je u klasi sa 600 ccm. Odr¾avanje ko¹ta isto jedino je registracija malo skuplja.
Nisi pomenuo Katanu, do skoro to be¹e najbolji motor na svetu [rofl]

Da si proèitao prvi post video bi da neæe staru tehnologiju nego novu.
Da Katana je odlièan ne dobar motor. ;D ;D

dzimika

Potrosnja je relativna stvar, imas motora od 1200ccm koji trose manje nego neki od 600
Recimo znam da fz6s kad se vozi dobro trosi I 7, a mislim da je to zato sto mu je sva snaga preko 7000rpm
Tdm recimo trosi oko 5 a ide odlicno, za potrosnju xj-a pitaj mareskina, on ima mlad primerak
A pritom nov mislim da ne kosta puno pa samim tim ni polovni ne bi trebali da kostaju puno

Hohštapler

Meni je Slaninarov fejzer trosio 4.5l, a njemu tro¹i 6 ;)
Toliko o potro¹nji.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.