Glavni meni

Moj izbor slijedeceg motora,sad za i protiv!?

Započeo mali_zmaj, 29 Oktobar, 2017, 19:13

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Hohštapler

E jebem mu lebac... ja ne mogu da verujem... RC46 nema problem sa grejanjem dupeta, bar ja ne primecujem, al RC36... e to je vec druga prièa... ;)
Eno buraz smi¹lja kako da napravi prorez ko na RC46 ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Citat: mi¹ko_kolo poslato 19 Novembar, 2017, 10:44
Citat: Ho¹tapler poslato 19 Novembar, 2017, 06:25
Mi¹ko, sjajno! :)
Aman ljudi, motor i dalje nemam. Samo se vodi na mene. A kad i na koji naèin æe biti i faktièki moj - to æemo videti kada doðe vreme.
©ta si se stis'o za slova, k'o da je 89-ta i da tastatura ko¹ta 120 maraka... :o ;D

sasa ns 1

Citat: mali_zmaj poslato 19 Novembar, 2017, 15:25
ja necu kao misko imati kesa za ovog novog,ako se odlucim na kraju za njega,no za onog ruznog,sa gljivom naprijed,al meni lijep!!  mada ko zna do ljeta!!  na kraju cu da uzmem VFRa da pariram onom mudroseru Hostapleru, zinat,i da nosam tablete za bolove kad ga vozim!!  I kremu za hemeroide!   :-*   ;)
I meni lep evo veè 11 celih sezona  a i 55ooo km bez problema .Sad sam na¹telovo sve ventile a nisam ni moro svi su bili debelo u toleranciji i samo za jedan je trebala o,o5 mm trebala deblja ploèiica.©PAer  lanac bregaste dobri bez potrebe da se menjaju.

mali_zmaj

Extra,daj sliku kakvu!! ko ti odrzava motor,mislim vidim da ne treba neko posebno odrzavanje,na koliko si km stelovao ventile na 55 000 ili prije?  daj mi jos nekakav opis,voznja,potrosnja,udobnost itd,itd...
jin-jang

Lazic


Bori¹a

Citat: Laziæ poslato 06 Decembar, 2017, 18:00
Ja èe¹æe menjam agregate... :D

ja sam sad pikirao jednog a6 c4 2.8 quattro za 500e da ga ocerupam jer je u dosta dobrom stanju, a ostaje mi posle kanta da drndam zimi po selu jer su 4 vuce dobre [rofl]

Lazic