Glavni meni

Kupujem auto :)

Započeo Gavrolini, 24 Januar, 2016, 16:02

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Opet sam ostao bez auta i sad mi brzinski treba drugi. Postoje dve varijante.
1. Za kes do 2200e nesto neobicno tipa neon, pt cruiser, stratus(u najgorem slucaju e34 i e36 ali moraju biti savrseni)  i svasta nesto sto nije astra,stilo,focus itd... Bitno je da bude do 2000cm(sem bmw oni mogu i jaci) i 4-5 vrata, nije bitno benzin ili dizel.
2. Da dam moj k2 i soma evrica za e46 ili e39 takodje do 2000ccm ,eventualno jaci motor koji se vodi na 2.0
Oglas ce verovatno vaziti 3-4 dana jer sam nestrpljiv i brzo cu resiti pitanje auta.
Eto prilike da mi neko zavali neku vencanicu :)

penzos

meni ovaj zapao za oko, jes karavan, ali ..... http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/6638357/bmw-525-tds nego neæu skoro na tamo pa... malo para a registrovan i relativno deluje ok
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Gavrolini

E34 karavan i to tds...u prevodu presao milion i izduvao motor pre jos 200.000km. Nije mi zanimljiv ni model a pogotovo tds a i napisao sam da tako neki stariji mora biti perfektan da bi me privukao. Karavan moze ali samo e36 i e46. Petica u karavanu mi je kao autobus.

Gavrolini

Mogu i neki japanci samo ne italijani,francuzi i vw

penzos

Citat: Gavrolini poslato 24 Januar, 2016, 16:19
Mogu i neki japanci samo ne italijani,francuzi i vw

[rofl]  [rofl]  [rofl]  [clapp] kao da sam ja napisao!
Sa sreæom potraga. ja veæ polako odustajem, sve ¹to sam gledao .... d¾abe i¹ao i gubio vreme. Danas gledam BMW, èovek navodno drugi vlasnik, kupljen u Srbiji, samo da ¾ena naðe papire, ma ima ih sigurno.  [blahblah]  Sreðivao za sebe, ima i K&N filter, dizel 2.5, pre¹ao samo 250.000 Sinu se sviða, uredan auto. Ja ne¹to sumnjièav, telefon, zovnem ¾enu da mi potra¾i stari telefon i naðe broj. Zovem lika kome sam ja ugradio filter na BMW-a, neki valjda harmonika¹, pre dosta godina. On ka¾e da ga je slupao, prodao nekom tamo, dalje ne zna. A seæam se da ga je on uvezao, tada imao na satu oko 360.000 i bio kao ok. On ga prodao slupanog sa oko 450.000.  [povracanje]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion


UFF

nema tu leba
godiste i vlasnici im jebali kevu

i slazem se sa spiskom nemci i japanci da, nista italijani i francuzi samo sto bi ostavio seljackog vw a izbacio opela
nesto ih ne volim jbg

chengelle

Ja prodajem moj e34 520i i garantujem da je jedan od najboljih u srbiji...a cena vise nego korektna 1400e
Nije bitno sta vozis,vec kako se osecas dok to radis!!!!

penzos

neki link, oglas,....  [cheers]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Gavrolini

Chengelle  jel na oglasima? Ako nije hoces da mi sibnes slike na viber ili kako vec?

penzos

Popali nas i pobe¾e!  [flashing]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Gavrolini

Nisam se popalio preterano. Po meni je to realna cena za taj auto samo sto sam do sad gledao 20 komada i 21 od njih je bio krs

penzos

Isto! A ovaj Reno ima da zapalim jedan dan! Kupiæu Yuga, jebo sam mu majku, pa znam da vozim ðubre i kraj!
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Gavrolini

Ja sam vozio lagunu godinu ipo. Kad sam je uzeo uradio veliki servis i vise haubu nisam orvorio. Ali ce kod nekog isterati lezajeve,turbinu i zamajac na auspuh sigurno :)

BANE BROTHERHOOD

evooo autooo    ;)  nije vencanica i sredjen je totalno..nemas nista da radis na njemu... nas porodicni bio  [hello] za kesh cemo se dogovoriti kad vec nemas ktm a za zamenu jbg... [neampojma]
http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,20913.0.html
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Gavrolini

Pa ja ti bato dao ponudu ali ti neces jos jedan R :)

ada

Samo vi hvalite nemca, a mecedes ugradio dci-a hahahahahahahahah toliko o tome koliko su francuzi losi.


POTPISUJEM da ce bilo koji francuski motor pregaziti bilo kog nemca sto se tice predjenih kilometara od 2001 godine na ovamo.

BANE BROTHERHOOD

Citat: ada poslato 24 Januar, 2016, 19:46
Samo vi hvalite nemca, a mecedes ugradio dci-a hahahahahahahahah toliko o tome koliko su francuzi losi.


POTPISUJEM da ce bilo koji francuski motor pregaziti bilo kog nemca sto se tice predjenih kilometara od 2001 godine na ovamo.
da da cula zaba da se konji potkivajuuu  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

ada

@Bane
Kada god zelis mogu i da ti argumentujem  ali oci u oci i uz dva piva.

Gavrolini

Ja ne volim nemce sem bmw ali sam video lagune na kojima se razleteli lezajevi na 250-300.000