Glavni meni

Vozac/dostavljac hrane sa A i B kategorijom :D

Započeo hornY, 15 Mart, 2015, 14:44

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

hornY

Ciao drugari,

pre par meseci sam trazio vozaca sa sopstvenim vozilom, ali smo u medjuvremenu obezbedili vozni park, tako da mi sada treba samo neko ko ume da vozi, vaspitan je, tacan, precizan, organizovan :D bla bla ima A i B kategoriju...

Dostava je 70% NBG i 30% grad.

Prednost imaju svi koji imaju svoju opremu...jaknu, pantalone, cizme, aktivni ves, podkapu itd...tezimo ka tome da se vozi skuter u 90% situacija sem kada pljusti kisa.
Imamo 3 x piaggio liberty 125 i 2 automobila.

Dnevnice fukncionisu ovako :

Do 20000 odvezenih 1000din+obrok
Do 25000 odvezenih 1200din+obrok
Preko 25000 odvezenih 1500din+obrok
12h dnevno 2000din+2 obroka

Radimo za sada od 9-17 nastojacemo da produzimo do 22.

Ko je raspolozen, neka se javi na 0600696633 ili posalje mail na [email protected]

I da na www.fitstop.rs mozete videti cime se bavimo :D

Pozdrav


patak91

Kako bilo sta sa hlebom ili testom mo¾e da se naziva zdrava hrana?  [facepalm]

con3

A idi u kurac sad sam gladan . :) Hrana izgleda opasno  [balavi]

zVuk

#3
na koliku platu ide prijava..??.. ili se radi na crno..??....

...bilo kako bilo, dnevnica je bedna......jer ne zavisi od dostavljaca koliko ce posla da bude, a on mora da bude tu celo radno vreme bilo posla ili ne....plus se od njega ocekuje da haba svoju opremu.....

Ko se ljuti, uleti mu kruti

Hohštapler

JAOo! Da ¾ivim u BGu ja bi se prijavio! :D
Oduvek sam ¾eleo da vozim i da me za to plaæaju.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

zVuk

...i ja bih, ali ne za tako malo para....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Kanarinac

Kome je malo, neka trazi nesto bolje. Ko nema posao prihvatice ovo oberucke, posto u najgorem slucaju izlazi na 25000

lord_oblivion

#7
Citat: zVuk poslato 15 Mart, 2015, 15:33
na koliku platu ide prijava..??.. ili se radi na crno..??....

...bilo kako bilo, dnevnica je bedna......jer ne zavisi od dostavljaca koliko ce posla da bude, a on mora da bude tu celo radno vreme bilo posla ili ne....plus se od njega ocekuje da haba svoju opremu.....



Ba¹ me interesuje odgovor na prvo pitanje.
Takoðe, èiji je benzin ?
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

lord_oblivion

Citat: Kanarinac poslato 15 Mart, 2015, 23:46
Kome je malo, neka trazi nesto bolje. Ko nema posao prihvatice ovo oberucke, posto u najgorem slucaju izlazi na 25000

Realno je mala kinta za svakodnevno dr¾anje glave u torbi i sav stres po gradskom saobraæaju. Ovo je mo¾da najbolje za srednjo¹kolce i sl.
Ja imam ne¹to veæu zaradu od ove cifre ali to ne mo¾e u potpunosti da kompenzuje stres i rizike.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

zVuk

Citat: Kanarinac poslato 15 Mart, 2015, 23:46
Kome je malo, neka trazi nesto bolje. Ko nema posao prihvatice ovo oberucke, posto u najgorem slucaju izlazi na 25000

u najgorem slucaju moze da ga pokupi neko auto, a nema zdravstveno osiguranje.....hornY zaposli drugog, a ti se leci kako znas i umes.....malo para za toliki rizik od povreda....

...mozda bi bilo prihvatljivo tih 25000 ali samo uz ful prijavu...

Ko se ljuti, uleti mu kruti

zVuk

.....mada, kad bolje razmislim, ni tih 25000 nije prihvatljivo ni uz ful prijavu ako se od tebe ocekuje da habas svoju opremu za platu sa kojom nemozes ni rukavice da kupis, a da ti to ne predstavlja udarac na licni budzet......
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Kanarinac

Sta mislis koliko dobijaju kuriri u drugim fast foodovima? Svuda su plate iste

jevta

Tolke plate imaju i u obezbedjenju pratioci novca u blindama.A rizik ,pa dosta veci.
Nazalost ovo je srbija i plate su takve kakve su.

Darko

uglavnom nemas puno opcija i sve se svodi na uzmi ili ostavi

Opcija A - prihvatis posao sa takvim uslovima
Opcija B - ne prihvatis posao (ako ti ne treba kinta)  

;) ;) ;)

Kostić

ako je suma od 25 000 zagarantovana plus ako ima vi¹e posla veèa lova, ovo je ok. vozila i odr¾avanje su na teret vlasnika, bar tako pi¹e. ja sam ovo radio dugo vremena u piceriji med¾ik u ¾arkovu nekada i sjebo auto za godinu dana. suma je bila, bolje da nisam radio. sa svojim vozilom je svakako apsolutno neisplativo, ukoliko tro¹kovi odr¾avanja idu na teret zaposlenog. jedina greda je ako je na crno. pojebe¹ srbiju i crnilo. ako nema uslova za prijavu radnika, neka gazda radi sam. i njegova ¾ena, deca etc...

UFF

Citat: jevta poslato 16 Mart, 2015, 13:01
Tolke plate imaju i u obezbedjenju pratioci novca u blindama.

nije tacno

jevta

Moj kum pobegao od tog posla posle pucanja na njih u pljacki.Mozda kod vas al ovde kod nas u ruralnim predelima je tako.I to radi i kao vozac i blagajnik i pratioc.
http://www.kurir.rs/pljackasi-hteli-da-ubiju-cuvare-para-clanak-569977

mrle

Moj æale radi kao obezbeðenje po¹te u Kumodra¹koj (ja mu na¹ao posao) da prespoji godinu dana do penzije. Radio i u onim malim po¹tama u Vojvode Stepe (pljaèkali ih jednom nedeljno), su¹tina, radi za 20.000din +prevoz +neki prekovremeni, ako nakupi 25.000din.

mazzi

Ja nisam "gazda" a i tesko da cu biti zbog nekih svojih shvatanja. Igora znam pa da ne ispadnje da ga ja sad nesto branim.

1. Po meni ovaj posao nije za "starije". Meni da je neko sa 19 godina ponudio ovako nesto ja bih odmah pristao. Vozis motor i zaradjujes.

2. Ako radis 6 dana u nedelji i uzmemo srednju vrednost dnevnice i da je to 25 dana mesecno. Izadje oko 30.000. Opet cu se vratiti na vreme kad sam ja imao 19 god i radio za 100DM i bio zadovoljan.

3. Ono sto Igor nije napisao a trebao je to je koliko su prosecni pazari cisto da se ljudi ne zalecu da ce dobijati 2000 dnevno a to je na primer samo jedan dan u nedelji. I nije napisao koliko dana nedeljno se radi.

4. Ljudi za ovaj posao ne treba nikakvo posebno znaje. Mozak u kacigu i vozi. Mozda ja gresim i ne znam koliko su inace placeni ovakvi poslovi ali ja da trenutno nemam posao i ne mogu da nadjem u struci nista radio bih ovo za tih nekih 250€. To da li si prijavljen ili nisi ne znam sta vam znaci? Ja sam do sada uvek bio prijavljen na minimalac. Penziju i ovako niko od nas nece ni docekati :)

dusankobgd

Kukaju nemaju posla, ponudis kakav takav posao (bolje i bilo koja kinta u dzepu nego nista) zale se sto nisu bolji uslovi... Srbija. Ko mora da radi taj ne pita. Ko ne mora taj bira.
Svaka cast na oglasu sto trazis kandidate motorase a ne neke tamo. :)