Glavni meni

Vozac/dostavljac hrane sa A i B kategorijom :D

Započeo hornY, 15 Mart, 2015, 14:44

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

sta on zna jbt tebi blizi centar bg nego njemu a on nasao da te podjebava :D

ЯЭВОЛУТИОН

borca, ovca krnjaca.....cacaca...meni to sve isto, ne vidim ja tu neki prekid.....
@uff
a sta mene boli kurac za centar...isto kao i za novi beograd i zemun....mi smo planinski venac za sebe.....meni ada blize....i kosutnjak...i avala.....jel to centar bitan jer idete u pozoriste....ja sam vristeci pobega i prodao stan na Djermu jer drndaju tramvaji i nema gde da se parkira....pa i spavaonica je bolja od centra, a ni nju ne volim. usput budi receno ja se tod dela dunavske obale secam iz vremena pre nego sto si pelene skinuo....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF


perlx

Ni to mu ne valja, prestigle je komsijske.

Lazic

#184
Citat: UFF poslato 06 April, 2015, 18:05
[rofl]  koliko ti je kuca presla do sad?

Citat: perlx poslato 06 April, 2015, 21:04
Ni to mu ne valja, prestigle je komsijske.

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: UFF poslato 06 April, 2015, 18:05
[rofl]  koliko ti je kuca presla do sad?
presla u odnosu na sta....u odnosu na centar nije nrdnula, ali se krece zajedno sa planetom zemljom.....kad bude nadosla sava i kad ti bude odnela onaj tvoj planirani "kontejner na vodi"
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

moj kontejner ce imati tockove :D
a ogals za tvoju kucu : u odlicnom stanju, zajedno sa radionicom i dvoristem pod nagibom ali kuca nije mnogo presla  [rofl] redovno radjen servis

ЯЭВОЛУТИОН

trebaju mu pontoni a ne tockovi.....jesi ti cuo za gobalno otoljenje.....a moja kuca na krecnjaku....ne da mrdne od to malo vode...a i kliziste je u dnu a ne na vrhu brda i kad ga ima....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


castor

On da je gledao, ne bi kuæu pravio na kreènjaku...
It's the ride that matters, not the bike…

UFF


ЯЭВОЛУТИОН

bolje na krecnjaku nego na dunavskom nanosu...gde malo malo pa kanalizacija krene u kontru....voda rastvara krecnjak ali dok se to desi ima da zidaju "beograd na bregu" pa ce ionako da je ruse.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11