Glavni meni

Kupujem auto...

Započeo mi¹ko_kolo, 09 Februar, 2013, 23:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mi¹ko_kolo

Dakle, po¹to su se u GospoD®in i moj ¾ivot pre tri meseca uselila njih dvojica primoran sam da  promenim auto. U obzir dolaze karavani, vanovi, kutijice poput Berlinga, Dobla, Partnera... Godi¹ta ne starijeg od 2002-og, a cene - plafon do 3500 Nebitno je benzin-gas ili dizel. Èiste benzince ne bih razmatrao.



[attachment deleted by admin]

Brrka

Ovaj plus je za ova dva lepotana :)

Darko

da ne otvaram novu temu , kad vec naslov odgovara ... u narednih 10ak dana bih morao da uzmem neki auto...ako cujete ili poznajete da neko prodaje pouzdan dobar auto , javite mi oma... evo da suzim maksimalno pretragu...

karavan - OBAVEZNO
godiste - 2001 - 2004,2005
marka - Fiat stilo , ili nesto slicno , otkud znam jbg , mondeo , kia rio ili ako vam padne nesto na pemat u tom fazonu , i da nije za bakutanere ;)
cena - maksimalno 2.500e

fala vi ili ti TENK JU

dzimika

dodji do mog komsije, ima svasta nesto a dobre cene, uff ce ti potvrditi pazario i on par puta kod njega :D

CBRR1

alfa romeo karavan crna boja alufelne zuta koza bosse muzika,ma auto kao pracka 2.o registrovan jos vise od pola godine cena 22ooe imam coveka za plin na rate i za te pare se vozis kao covek

ranko

Citat: dzimika poslato 21 Avgust, 2013, 15:46
dodji do mog komsije, ima svasta nesto a dobre cene, uff ce ti potvrditi pazario i on par puta kod njega :D

Dzimi kude gi je komsija ? Nesto u  Zelezniku/Tarais city nisam video ni jedan plac...

Jel na preporuku ili...

dzimika

ulica uz prugu sto ide pa na kraju ulice, nema plac ali kad pridjes dvoristu kao da je plac, trenutno 5 kola stoji a od toga ce sigurno 2 da odu do kraja nedelje
nekad se desi da da ode za sat od kako dotera auto a nekad se desi da ga proda usput na putu do kuce :D

ranko

sta ima ( sad te smaram ali cisto kao info ) ?

jel on dovozi ili kupuje ovde sta valja ?

dzimika

ne dovozi sam, uzima povoljno ono sto ima vec u srbiji, mada povremeno kad dobije nesto iz uvoza povoljno onda i to ima
trenutno grande punto, klio2, scenik 2, fiesta 2009god, pre neki dan prodao fiat doblo putnicki u odlicnom stanju 2009god

ranko


gixxer

Citroen Xsara 1.9 obican dizel 2002g ,placena carina i PDV,prodaje se na ime kupca uvezena iz Holandije nema klimu u fabrickoj boji ABS,alu felne 15",el.podizaci,c.brava,radio,maglenke u farovima itd.. 1900 eu

















Darko


dzimika

to ce ti nesto reci ? nema auta koji je presao preko 200000km kod nas :D

Darko

znam , nego rekoh ajd... mozda bude normlano bezobrazan a moze da bude i mnogo bezobrazan sa vracanjem kilometraze...ovi dizelasi citroeni su svi presli kolko oces....

dzimika

nema auta koji nije presao kolko hoces a da je dovezen od preko, ako ti je bitna km ti reci kolko hoces da pise i dobijas za 15e :D

gixxer

190000 imao originalnih,naterana kilometraza na 260000 zbog carine,inace po autu se vidi koja je stvarna km,nema tragova habanja na njemu,motor pali bezobrazno lako i nema karter gasova na cepu i ne dimi pozadi na auspuhu kada mu se naglo dodaje gas,kada bi ga video shvatio bi o cemu govorim,uzivo jos bolje izgleda nego na slikama,tako su i rekli ljudi koji su bili da ga vide a nisu ga uzeli samo iz jednog razloga zato sto nema klimu

Darko

Gde mogu da ga pogledam...moram za 5 dana da uzmem auto najkasnije. Koliko li mu dodje reg?

gixxer

Sever Vojvodine Ada-Mol izmedju Sente i Beceja registracija 19500 din

Darko

Jaooo u pm, nateraces me da dodjem sutra,prekosutra...a brate,kazi mi,trap,gume,nesto od ulaganja,iskrEno,da ne bijem km bez veze...i kazi mi odmah koja ti je zadnja cena...

gixxer