Glavni meni

Kupujem auto...

Započeo mi¹ko_kolo, 09 Februar, 2013, 23:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Darko

e sada cu da ti slikam i okacim sliku sta na puntu sve kosta 200e ... skoro sam radio veliki servis...cek samo min da nadjem servisnu knjizicu

Darko

evo za slucaj da se ne vidi dobro ili ne moze da se procita :

1.  4l selenia
2.filter ulja
3.filter vazduha
4.svecice
5.zupcasti kais
6.spaner zupcastog
7.vodena pumpa
8.semening bregaste
9.kanalni kais
10.centralni nosac motora
11.paknovi
12.dobosi

+ ruke za sve ovo = 24.600 dindzera  !!!




Lazic

Ja ne znam koji auto je bolji od moskvièa...[rofl]

Bojssa

U Rusiji bolja samo Volga.. :D

stilgar

Citat: mi¹ko_kolo poslato 17 Septembar, 2013, 23:54
Citat: stilgar poslato 17 Septembar, 2013, 17:59
nek pojuri daewo nubiru 1.6 benzinac sa plinom ili dizel ovako nesto
http://www.polovniautomobili.com/oglas3669277/daewoo_nubira_16_16v_sx/
magare je to, ako oce noviji nek juri laceti karavana. imam nubiru limuzina nije karavan 1.6 sa sekvent plinom i za 5 godina osim zamene kaiseva kad sam je kupio 2008 do danas samo redovni servisi. nepravedno zapostavljen i neprimecen auto, jeste ruzan jeste koreanac al je idealan za tako nekog ko je aljkav sa odrzavanjem :)
p.s. tu sebe ne ubrajam ja sve na vreme :)

Ne smem da tvrdim ali mi se èini da je ba¹ ovaj primerak stajao u mestu, kod mene u kraju, skoro dve godine. Ja je zagledao ali tada mi nije bio potreban karavan. Kupio je neki lik iz Mladenovca i vrlo brzo je stavio u oglase.
ne mora nubira, letos sam malo zagledo po placevima, (jedan zenin klijent radi prodaju polovnjaka) bio na  jednom placu laceti karavan 2006, pocetna cena bila 3000. Opel zafira 1.7 dizel ti je isto interesantna ako neces koreance :)

mi¹ko_kolo

Laæeti je praktièno Nubira, posle 2006-e. Pogledaj oglase, potpuno ista karoserija.

stilgar

Citat: mi¹ko_kolo poslato 21 Septembar, 2013, 11:59
Laæeti je praktièno Nubira, posle 2006-e. Pogledaj oglase, potpuno ista karoserija.
znam al 2006 godiste za te pare, sa mogucnoscu obaranja cene malo :) nije za zanemariti. Mada tesko je nekom preporuciti auto ukusi su razliciti a i potrebe. Licno bih iso na sto mladji, sto jeftiniji bez obzira na marku. evo samo primer godista i cene za zafiru
http://www.polovniautomobili.com/oglas3137236/opel_zafira_19_cdti/

mi¹ko_kolo

Da ne budem pogre¹no shvaæen, meni je i Nubira bila jedna od opcija za kupovinu. Ipak je prevagnula kolièina prostora koju ona ne mo¾e da ponudi. A to ¹to je Korejac, zabole me ba¹. ©to noviji auto - to bolje. Samo da nije Yugo.

Lazic

Citat: stilgar poslato 21 Septembar, 2013, 12:20
Citat: mi¹ko_kolo poslato 21 Septembar, 2013, 11:59
Laæeti je praktièno Nubira, posle 2006-e. Pogledaj oglase, potpuno ista karoserija.
znam al 2006 godiste za te pare, sa mogucnoscu obaranja cene malo :) nije za zanemariti. Mada tesko je nekom preporuciti auto ukusi su razliciti a i potrebe. Licno bih iso na sto mladji, sto jeftiniji bez obzira na marku. evo samo primer godista i cene za zafiru
http://www.polovniautomobili.com/oglas3137236/opel_zafira_19_cdti/

ovo je pljaèka, 4 godine mlaði, a "samo" duplo vi¹e para nego picasso ¹to je ts.Marko prodavao, na zafiri kilometra¾a fal¹, potpisujem...:o

stilgar

Citat: Laziæ poslato 21 Septembar, 2013, 13:52
Citat: stilgar poslato 21 Septembar, 2013, 12:20
Citat: mi¹ko_kolo poslato 21 Septembar, 2013, 11:59
Laæeti je praktièno Nubira, posle 2006-e. Pogledaj oglase, potpuno ista karoserija.
znam al 2006 godiste za te pare, sa mogucnoscu obaranja cene malo :) nije za zanemariti. Mada tesko je nekom preporuciti auto ukusi su razliciti a i potrebe. Licno bih iso na sto mladji, sto jeftiniji bez obzira na marku. evo samo primer godista i cene za zafiru
http://www.polovniautomobili.com/oglas3137236/opel_zafira_19_cdti/

ovo je pljaèka, 4 godine mlaði, a "samo" duplo vi¹e para nego picasso ¹to je ts.Marko prodavao, na zafiri kilometra¾a fal¹, potpisujem...:o
ma lazicu ne primaj se dao sam samo primer koliko ljudi traze para po placevima za zafiru to godiste, ko komentarise kilometrazu u ovoj zemlji. Hteo sam samo da vidi odnos cene. Apropo kilometraze, doso mi u zgradu neki amer, kupili stan u zgradi pa me pitao za kupovinu motora kaze zanima ga pegaso kad ide na ranch ima malo makadama, kaze gledo je neki 2003 preso je samo 14500 km. veseli amer :) nezna gde je dosao jos :)

Lazic