Glavni meni

Kupujem auto...

Započeo mi¹ko_kolo, 09 Februar, 2013, 23:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

stefanalcatraz

Imam i ja da ponudim dobar : http://www.polovniautomobili.com/oglas3735577/renault_megane_15_dci_bez_ulaganja/ ,inaèe ja sam auto uvezao iz Nemaèke pre 4.5 godine za sestru koja je tad dobila blizance,kupljen je sa 125000km tada,auto je tehnièki u perfektnom stanju,jedine mane na kolima su: prag koji je udubljen(tako je kupljen i imam slike),i ¹to  ima dosta sitnih ogrebotina,zadnja 2700€



















UFF

I darko trazi karavan ali do 2500

dzimika

ovo je odlican auto sa potrosnjom do 5l, a ogroman auto
i na mom starom je bio udubljen prag, prosto neverovatno, mislim da je i sada na ovom novijem isto
darko bolje da doda jos 200e i da kupi ovo jer nece naci nista mladje a ni normalnije

con3

#23
Ovo godiste za ove pare tesko da ce naci u ok stanju ,mislim da je ovaj auto dobar

stefanalcatraz

za ovaj auto garantujem da je tehnièki u odliènom stanju,ni¹ta ne lupka,ne trese,motor se iz kabine ne èuje,trap odlièan,pre 3 meseca stavljen novi set kvaèila,pro¹le godine veliki servis,tad su kupljene i nove zimske,letnje su oti¹le na novi auto koji je dove¾en,mali servis je raðen na svakih 8 hiljada...ima i tempomat,a o potro¹nji neæu da prièam,jedino je ru¾na boja,ogrebotine i prag,kome to ne smeta dobiæe odlièan auto

dzimika

ta teget boja je jedna od najruznijih koje sam video, ali i to se lako promeni za dan :D

Darko

hvala vam svima , sad sam bio da pogledam stila od naseg drugara sa foruma... sad cu sesti za komp da pogledam lepo i ovaj auto

dzimika

nemoj na kompu, idi uzivo bolje je :D

Darko

brate  , pogledao sam preko 10 auta...malo mi je vise ,ono,jbg , da idem svuda...pise se svasta , odes , analiziras ,ono nesto peto jbg... a Novi Sad , Valjevo ,Kragujevac , Mladenovac , sve to iziskuje jos po koji evric ;)

dzimika

kapiram ali ako ne odes ne mozes ni da znas kakav je, cale i ja smo jednom prilikom presli u jednom danu 300 i nesto km da bi pogledali sto po bg sto van bg (naravno napravili jedan veliki krug)
posle smo gledali samo u BG i preko komsije

Darko

ma znam sve jbg... smorio sam se ko zaba vise ...

dzimika

jbg, kad hoces tako brzo
kad sam kupovao auto prosle godine mesec dana sam gledao oglase i jedva nasao solidan auto
ko za inat kod komsije nema nista u tih mesec dana, kad sam kupio doslo mu 5 kola

Zeljkamp

Stefan ti je dao korektnu ponudu. ;)
TwinZ Auto & Moto

UFF

heh
darko se smorio za nedelju dana a dzimika trazio auto samo u bg i po okolini

ja kad sam kupovao svoj prvi auto gledao sam ih verovali ili ne 6 jebenih meseci i to po celoj srbiji uzduz i popreko
pogledao sam ih bar 50 a provozao nekih 20komada i sa ni jednim nisam bio zadovoljan
i na kraju ga kupim znate gde?
u VRANJU
da isao sam u 3 picke materine po ko zna koji put na rec nekog iz oglasa ai on je dao rec da ce me sacekati do vikenda da dodjem i nije hteo da ga proda kupcu koji je nudio cenu koju je prodavac trazio
kad mi je to rekao preko telefona ja pomislih da li uopste da idem ovaj me bre garant laze, kao obecao je meni da cu doci da ga vidim i nije prodao coveku koji je nudio kes a mene ni ne poznaje nit ima ikakvu garanciju da cu ja uopste doci nit da cu ga kupiti
na kraju odem i kad sam ga video da ne verujes, fabrika jbt oprema, koza... ma sve ali vranje mali garad i nema kupaca
ja bez reci izvadim kes koji je on trazio na oglasu bez i da pokusavam da se cenkam - nemam za sta jbt a on uzme i vrati mi 100 maraka
kad sam ga upitao zasto mi vraca novac on mi odgovori pa to je za gorivo i srecan put, to je kod nas u vranju obicaj
izuzetno dobar i posten covek (a trgovac-svercer)

i prvi motor sam dole u leskovcu kupio
cuo se sa covekom, dogovorio se sve, on mi poslao slike, ja kupio jaknu i kacigu i na bus
dodjem pogledam, stvarno ko nov, platim i kad sam obukao opremu i seo na motor pitam ga samo da mi objasni kako idu brzine  [rofl]
ali stvarno nisam znao da vozim, nikad u zivotu pre toga na motor seo nisam ako ne racunam apenca kao klinac u selu, i tako ja za bg autoputem alo posto je bila enduraca ja cepa travom pored autoputa da mi bude zanimljivije za voznju a i da steknem nekakvo iskustvo uz put umesto da se smorim :D

tako da ako hocete dobro a povoljno vozilo moracete da se cimate sto dalje od bg to bolje i sto vise vremena imate na raspolaganju to vece sanse da vam naleti nesto bas dobro i povoljno
zato se ako ste u mogucnosti uvek prvo kupuje novo vozilo pa tek onda prodaje starno da ne ostanete bez prevoza pa da ne budete primorani da kupite na briznu i bilo sta

dzimika

e tu gresis, gledao sam svaki auto od subotice do beograda, imao ponude u subotici a usput gledao i u NS i bio je auto u NS odlican ali posto nije mogao da se proba nisam ga uzeo

Darko

znam ja sve to..okolnosti su mi sada trenutno takve da moram da pozurim...nista drugo... imam ponudu da prodam moj auto po dobroj ceni ,ali ako ga prodam u narednih 5,6 dana , a ako ne - nista ... s obzirom da mi auto treba ( deca, skola , vrtic , svirke ) ne mogu dugo da budem bez auta , inace , nisam ni razmisljao o prodaji i menjanju kola ove godine , nego , eto , lova koju sam dobio za moj auto se jednostavno ne propusta.... ;)

Chris_SM

Citat: dzimika poslato 22 Avgust, 2013, 16:44
nema auta koji nije presao kolko hoces a da je dovezen od preko, ako ti je bitna km ti reci kolko hoces da pise i dobijas za 15e :D
Ima,vozim 407 iz 2004 2.0 benzinca koji je presao 60000 ;)

Darko


Chris_SM


Darko

Mislim da nije moguce nikako...:-)