Glavni meni

Tatini i mamini sinovi ili foliranti

Započeo pit, 02 Januar, 2013, 23:28

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

CBRR1

Jebes mi sve ako me tata nije napravio, a mama rodila pa ciji sam ja sin babin i dedin.... ;D

Sergej


clutch&brake

ja sam prvi dete roditelja koji su privatnici i nikada mi nista nije manjkalo... od 18 god radim i motor koji vozim sam SAM kupio jer sam stedeo... to sto su moji roditelji sposobni ne znaci da sam ja debil i da si ti bolji od mene... ne nalazim se prozvanim u ovoj temi ali nisi u pravu. niko nije kriv sto ima novca koliko mu treba i nema potrebe da budes u tolikom daunu i da imas tu zavist. ne poznajem te ali ocigledno si jako nezadovoljan i svi ostali su krivi i dok god tako budes gledao stavri tako ce ti i biti
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

mkt

Citat: CBRR1 poslato 03 Januar, 2013, 22:51
Jebes mi sve ako me tata nije napravio, a mama rodila pa ciji sam ja sin babin i dedin.... ;D
siroce  :(

CBRR1

Citat: Sergej poslato 03 Januar, 2013, 22:53
Tetkin :)))
Pit je saznao da je sam sebi majka pa je zato otvorio ovu temu....

bokilic

ja sam babino unuce,meni baba kupila prvu biciklu :P
a prvi motor sam kupio sam od dzeparca...i nekih kombinacija...ko je tu koga nemam pojma...ali se pamti i dan danas..
moji bili uvek onako..ni bogati ni siroma,bilo za leba, i po parce mesa..za sve ostalo..se snadji sam..pa sam se tako i snalazio...
brmmmm

Sergej

Pa vidi, nije to bez logike, Srbi poticu od ameba, a opstepoznato je da se one dijele prostom diobom, te su zive i dan danas sve od pocetka, sem onih stradalih nasilnom smrcu...

CBRR1

Citat: Sergej poslato 03 Januar, 2013, 22:58
Pa vidi, nije to bez logike, Srbi poticu od ameba, a opstepoznato je da se one dijele prostom diobom, te su zive i dan danas sve od pocetka, sem onih stradalih nasilnom smrcu...
E moj Rodrigo,izgleda si i ti saznao da si sam sebi tata...

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Sergej

Neka saznanja teze padaju od drugih ;)

Sasa_Nis

#90
Izvinte kasnim s ukljucenjem u temu. Mislim da niste skaoirali sta je Misko hteo temom, i ne krivim vas, minimum za ravnopravnu raspravu na tu temu je 40+ godina . Nasa generacija (moja i pitova) pamti nepravde i ku rcenje od tatinih sinova bukvalno u vreme kada mnogi sa foruma nisu rodjeni. Nisam mislio ovim nista lose rado bih se menjao za njihove godine. Mi smo mljackali slavonsko blato, a povlasceni klinci jahali nase ribe (nase teoretski) . Nismo bili nikakvi dobrovoljci, Rambo fanatici, Pit je samo iso kao i svaki dan na poso a to sto je iso glavom gde drugi nebi tenkom, to je vec bio njegov izbor. Ja sam bio uredno mobilisan kao rezervni porucnik (iako sam bio apsolvent na masinstvu). Tu do izrazaja dolaze tationi sinovi, koji nastavljaju sa normalnim zivotom dok ja i Misko glumimo u lose reziranom akcionom filmu. To je sustina Pitovog posta tj. nasoj generaciji je pun ...ac tatinih sinova a zbog ove blaze psihoanalize mladji clanovi foruma ce drugacije sagledati njegov post.  Jos da dodam nesto da ne bude da sam ja nesto bezgresan. Po drugi put, bez mog znanja u rat odlazi bas moj otac, zbog pravila, da iz jedne porodice istovremeno moze biti mobilisan samo jedan. Hvala cale, a Pit je ne svojom krivicom prosao neke stvari koje nikome ne bih pozeleo. Dakle, samo stariji clanovi foruma mogu da skapiraju sto ga toliko pogadjaju kurcenja bez pokrica.

Kengur

Sve to stoji ali...

Moras se prilagodjavati vremenu u kom zivis. U suprotnom, ''umires''...
Moj cale nije to uspeo, dosao u neke nezgodne godine, kazu to je ''klimax'', prosao period kad je tucao radnice, i onda mu posle sve bilo pun kofer... Nije se na vreme preorjentisao na drugi posao, i kalirao ozbiljnu kintu bzv...

Sumarum

Tata i mama nece ziveti vecno, e tad dolazi period kad neko ili nastavi da gradi dalje, ili odrzava, ili jednostavno shvati da je glup ko kurac i da propada...

Nekako to ide sa vremenom... Bar ja ne vidim tu neki prevelik razlog za nerviranje, jer neke stvari ne mozes da promenis...

clutch&brake

Nemoj pogresno da me razumes i jako dobro razumem sta je slavonsko blato i sta je rat tamo. moji su iz slavonije i sve su nam oteli i zapalili ali matori onda bi svi koji su bili u tom ratu,na kosovu,ili branili srbiju za vreme bombardovanja trebali da pljuju ostale koji nisu bili u ratu? I da pola srbije treba da pljuje i bude kivna? Svi kukaju kako je tesko kako ovo kako ono ali svi zivimo u toj srbiji i to moramo razumeti da nase mogucnosti nisu kao na zapadu. ne kazem da se treba zadovoljiti malim stvarima naprotiv ali ovo je zemlja kako se ko snadje
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

CBRR1

Citat: njanja poslato 04 Januar, 2013, 08:35
Nemoj pogresno da me razumes i jako dobro razumem sta je slavonsko blato i sta je rat tamo. moji su iz slavonije i sve su nam oteli i zapalili ali matori onda bi svi koji su bili u tom ratu,na kosovu,ili branili srbiju za vreme bombardovanja trebali da pljuju ostale koji nisu bili u ratu? I da pola srbije treba da pljuje i bude kivna? Svi kukaju kako je tesko kako ovo kako ono ali svi zivimo u toj srbiji i to moramo razumeti da nase mogucnosti nisu kao na zapadu. ne kazem da se treba zadovoljiti malim stvarima naprotiv ali ovo je zemlja kako se ko snadje
Ma ova zemlja je go kurac..

prpa_zr

Citat: CBRR1 poslato 04 Januar, 2013, 08:48
Citat: njanja poslato 04 Januar, 2013, 08:35
Nemoj pogresno da me razumes i jako dobro razumem sta je slavonsko blato i sta je rat tamo. moji su iz slavonije i sve su nam oteli i zapalili ali matori onda bi svi koji su bili u tom ratu,na kosovu,ili branili srbiju za vreme bombardovanja trebali da pljuju ostale koji nisu bili u ratu? I da pola srbije treba da pljuje i bude kivna? Svi kukaju kako je tesko kako ovo kako ono ali svi zivimo u toj srbiji i to moramo razumeti da nase mogucnosti nisu kao na zapadu. ne kazem da se treba zadovoljiti malim stvarima naprotiv ali ovo je zemlja kako se ko snadje
Ma ova zemlja je go kurac..

.. bolju nemamo..

Vlajko

Ja je ne bi menjao za pola jevrope..

eventualno neko umereno tropsko podruèje..
al tamo pirkaju tajfuni  8)
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

bucko

Citat: Sasa_Nis poslato 04 Januar, 2013, 01:22
Izvinte kasnim s ukljucenjem u temu. Mislim da niste skaoirali sta je Misko hteo temom, i ne krivim vas, minimum za ravnopravnu raspravu na tu temu je 40+ godina . Nasa generacija (moja i pitova) pamti nepravde i ku rcenje od tatinih sinova bukvalno u vreme kada mnogi sa foruma nisu rodjeni. Nisam mislio ovim nista lose rado bih se menjao za njihove godine. Mi smo mljackali slavonsko blato, a povlasceni klinci jahali nase ribe (nase teoretski) . Nismo bili nikakvi dobrovoljci, Rambo fanatici, Pit je samo iso kao i svaki dan na poso a to sto je iso glavom gde drugi nebi tenkom, to je vec bio njegov izbor. Ja sam bio uredno mobilisan kao rezervni porucnik (iako sam bio apsolvent na masinstvu). Tu do izrazaja dolaze tationi sinovi, koji nastavljaju sa normalnim zivotom dok ja i Misko glumimo u lose reziranom akcionom filmu. To je sustina Pitovog posta tj. nasoj generaciji je pun ...ac tatinih sinova a zbog ove blaze psihoanalize mladji clanovi foruma ce drugacije sagledati njegov post.  Jos da dodam nesto da ne bude da sam ja nesto bezgresan. Po drugi put, bez mog znanja u rat odlazi bas moj otac, zbog pravila, da iz jedne porodice istovremeno moze biti mobilisan samo jedan. Hvala cale, a Pit je ne svojom krivicom prosao neke stvari koje nikome ne bih pozeleo. Dakle, samo stariji clanovi foruma mogu da skapiraju sto ga toliko pogadjaju kurcenja bez pokrica.
Podsetnik za mladje generacije

Srbija - Devedesete

CBRR1

e na ovaj deo je Pit mislio i sve posle toga...da sada mamini i tatini sinovi koji se skoluju po becu i drkaju kurac po splavovima pisaju po sirotinji,u pravu je pit..!!!!Ja za svaki sraf u zivotu sto sam zaradio,sam sam sebi,imam 28 godina a psihicki i fizicki sam istrosen ko da imam 40...tako da.onaj ko je mamin tatin sin moze da ima sve ali po karakternoj osobini  je PIZDA...

Lazic

#98
Citat: CBRR1 poslato 04 Januar, 2013, 12:57
Imam 28 godina a psihièki i fizièki sam istro¹en k'o da imam 40...

Zato neki imaju 40, a psihièki i fizièki su istro¹eni su k'o da imaju 17... :P


CBRR1

Citat: Laziæ poslato 04 Januar, 2013, 13:45
Citat: CBRR1 poslato 04 Januar, 2013, 12:57
Imam 28 godina a psihièki i fizièki sam istro¹en k'o da imam 40...

Zato neki imaju 40, a psihièki i fizièki su istro¹eni su k'o da imaju 17..:P


Upravo mamini tatini gejevi...nisam ljubomoran jer imam sve u zivotu da me neko ne shvati pogresno...