Glavni meni

Tatini i mamini sinovi ili foliranti

Započeo pit, 02 Januar, 2013, 23:28

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

pit

Citat: MILJAN poslato 03 Januar, 2013, 00:50
Citat: pit poslato 03 Januar, 2013, 00:24
      Dakle idemo dalje posto se nadam da ce nevaspitanko Redhadow da se udalji sam i teme .....da vidimo zasto se tatini i mamini sinovi kurhe i kite tatinim i maminim parama.Ne postavlja se ovde pitanje da li su dobri ljudi i hoce li ciniti dobra dela nego zasto su nesposbni za samostalni zivot.
Pa mali penis, mala ledja,slabe ruke, patuljci,.....nesto od toga mora da bude ...cccccccc.....  Salu na stranu, mislis na koriscenje tudjeg novca tj. roditelja u svrhu samopromocije? PA to je normalno druze... Da su meni moji kupili auto, motor, kucu, davali kuntu za skupe satove, zasto to ne bih imao? NIsam lud da im kazem necu, ocu da budem proleter... Ali posto su mi roditelji radnici, ja sam sam sticao...Teza varijanta..TJ. nije mi jasna tema...

                 Ne pratis na casu a lepo sam definisao sta je tema.Ne kako si ti zaradio pare ili ja ili bilo ko drugi na ovom forumu.....nego zasto se mamini i tatini sinovi kurhce i kite tudjim perjem predstavljajuci tud novac kao svoj tj.kao da su ga oni zaradili.
                Naravno da ne bi ni ja imao nista protiv da mi jecale ostavio dva lokala,kucu i stan ...ali se ne bih kurchio ko da sam to ja zaradio ...nego bi lepo rekao od tate i mame mi.Kapiras poentu?

TEEfqd

Pre nego sto krenes da se samozadovoljavas time da sam ja tatin sin i da zivim na grbaci svojih moracu da te uverim da gresis. Poginuo sam dok nisam skupio pare za npr motor, komp, sve sto imam i sto mogu da nazovem svoje. Prozivam te jer to zasluzujes, jer ne pokazujes postovanje prema ljudima ma kakvi god da su, i ja cu se predstavljati tako, kao oni, jer niko pa ni tatin sin ne zasluzuje da ga zovu folirantom i parazitom. Dobio si u pp moju adresu i broj mob-a kad dodjes u beograd, javi se nije problem.

pit

Citat: redshadow poslato 03 Januar, 2013, 00:58
Pre nego sto krenes da se samozadovoljavas time da sam ja tatin sin i da zivim na grbaci svojih moracu da te uverim da gresis. Poginuo sam dok nisam skupio pare za npr motor, komp, sve sto imam i sto mogu da nazovem svoje. Prozivam te jer to zasluzujes, jer ne pokazujes postovanje prema ljudima ma kakvi god da su, i ja cu se predstavljati tako, kao oni, jer niko ni tatin sin ne zasluzuje da ga zovu folirantom. Dobio si u pp moju adresu i broj mob-a kad dodjes u beograd, javi se nije problem.


   Ja uopste ne znam sto si se ti naso prozvanim ako nisi tatin i mamin sin.....i koji si ti kurac da mene prozivas ...skini mi se lepo i odjebi iz teme.
     A izgleda da si folirant bas ....jer nisam dobio nikakav pp....a i koj ce mi mi moj.Ako se nekad slucajno budemo sreli na nekom okupljanju imaces prilke da m i kazes u lice sve sto te muci.

TEEfqd


pit



Znaci da osvezim malo ....zasto se tatini i mamini sinovi foliraju tudjim parama predstavljajuci ih kao svoje .Mene licno bi to bilo sramota.Meni je keva kupila auto kad sam imao 20 godina ....i nikom nisam reko da sam ga sam zaradio...nego kupila keva.Naravno sve ostale sam kupovao i zaradjivao sam.

KIZA73

Pite, evo ti tema u kojoj si mi velikodusno nalupao minuse jer si nas koje zabole kurac za potrosnju necijeg bmw-a isprozivao da smo ljubomorni:
http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,11778.160.html
E, sada za istu stvar mozes ti da budes isprozivan...
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

pit

Citat: KIZA73 poslato 03 Januar, 2013, 01:12
Pite, evo ti tema u kojoj si mi velikodusno nalupao minuse jer si nas koje zabole kurac za potrosnju necijeg bmw-a isprozivao da smo ljubomorni:
http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,11778.160.html
E, sada za istu stvar mozes ti da budes isprozivan...

            Ti si dobio minuse zato sto si napao Bucka das je otvorio temu da se hvalise malom potrosnjom BMW sto uopste nij etacno jer on nije otvorio temu nego je neko prebacio iz teme o BMW-ma.A i osecalo se u postovima izvesna doza ljubomore zbog novog BMW koji je uzgred budi receno kupljen skroz POSTENO.Ali ko sto rekoh u Srbiji se najteze prasta tudji uspeh .

KIZA73

Niko nije napadao bucka vec tebe jer si se bre razgoropadio na nas sto ne verujemo, a i jos podprcavamo. To da je tema prebacena, saznao si kad i ja. I ajde vise priznaj sta ti je taj mamin i tatin sin uradio pa si besan.

vadio si eksere?
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

pit

Citat: KIZA73 poslato 03 Januar, 2013, 01:46
Niko nije napadao bucka vec tebe jer si se bre razgoropadio na nas sto ne verujemo, a i jos podprcavamo. To da je tema prebacena, saznao si kad i ja. I ajde vise priznaj sta ti je taj mamin i tatin sin uradio pa si besan.

vadio si eksere?

           Popusio mi kurac ako te bas zanima ali je izbego da mu svrsim u usta pa sam se iznervirao bas.

KIZA73

Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

pit



               Ocigledno da ima necega...ali nema veze bice bolje sledeci put.

Che

Citat: Havarisan poslato 02 Januar, 2013, 23:42
po meni je ovo bez veze tema... ne vodi nikud...
Citat: Kengur poslato 02 Januar, 2013, 23:45
Ma jok, veoma edukativnog karaktera... :)

Kao i svaka 99% tema/postova renomiranog niskog burek majstora ....

MILJAN

Citat: pit poslato 03 Januar, 2013, 00:57
Citat: MILJAN poslato 03 Januar, 2013, 00:50
Citat: pit poslato 03 Januar, 2013, 00:24
      Dakle idemo dalje posto se nadam da ce nevaspitanko Redhadow da se udalji sam i teme .....da vidimo zasto se tatini i mamini sinovi kurhe i kite tatinim i maminim parama.Ne postavlja se ovde pitanje da li su dobri ljudi i hoce li ciniti dobra dela nego zasto su nesposbni za samostalni zivot.
Pa mali penis, mala ledja,slabe ruke, patuljci,.....nesto od toga mora da bude ...cccccccc.....  Salu na stranu, mislis na koriscenje tudjeg novca tj. roditelja u svrhu samopromocije? PA to je normalno druze... Da su meni moji kupili auto, motor, kucu, davali kuntu za skupe satove, zasto to ne bih imao? NIsam lud da im kazem necu, ocu da budem proleter... Ali posto su mi roditelji radnici, ja sam sam sticao...Teza varijanta..TJ. nije mi jasna tema...

                 Ne pratis na casu a lepo sam definisao sta je tema.Ne kako si ti zaradio pare ili ja ili bilo ko drugi na ovom forumu.....nego zasto se mamini i tatini sinovi kurhce i kite tudjim perjem predstavljajuci tud novac kao svoj tj.kao da su ga oni zaradili.
                Naravno da ne bi ni ja imao nista protiv da mi jecale ostavio dva lokala,kucu i stan ...ali se ne bih kurchio ko da sam to ja zaradio ...nego bi lepo rekao od tate i mame mi.Kapiras poentu?
ma ebes forum...Spremaj se da smugnemo u Grcku u maju ,..blickrig voznja... Pa do Ohrida... Pa malko do CG preko Albanije... I nazad....  :)
Cave ab homine unius libri

Joker

Koga boli q da li je i ko je mamim il tatin sin, ciji novac trosi, kako se predstavlja?!  [facepalm]

Ne znam samo zasto bi to nas trebalo da zanima..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Admin Robot

Savrsena tema da ja imam sta da radim. Ajmo samo malo lakse da ne moram da intervenisem ponovo.  [cheers]

redshadow, znas pravila.

krsta63

#55
Pffff, Misko, boris se sa vetrenjacama. Velika je razlika (vremenska) u vaspitanju da bi te shvatili. Ono sto je ranije bilo sramno sada je normalno. Mame i tate su ih takve kakvi jesu napravili i vaspitali. Gledaj sa strane i cekaj, znas kako zavrsavaju

Kengur

Vidi Pite...
Odmah sam znao da pada napusavanje pa sam pokusao zajebancijom da skrenem temu, iskreno...

Mogao si lepo da otvoris temu ''Sta smo u zivotu stekli sami i koliko je tesko bilo doci do toga...'' ''.. na koji nacim smo stekli, ko nam je pomogao odmogao i koliko...''

E onda bi mozda i bilo korisnih poruka, kako se snaci, prilagoditi vremenu jer je razlika u godinama na forumu ogromna... Ja nepune 23 radnog staza 3 meseca, rada 4 godine ako ne racunamo fizikaliju na letnjem raspustu... UFF 30 i kusur.. Dosta njih 40 i kusur... Bilo bi tu korisnih saveta...

A ovako 3 stranje baljezganja... :)


Koga boli kurac za mamine i tatine sinove? Ok, zasmeta kad vidis tele nesposobno da uziva u zivotu, a ti se mucis da nesto napravis...
Ali ako se okupiras njegovim zivotom, procice ti tvoj i nista neces uraditi... Zato je bolje odmah se posvetiti sebi i nastaviti da radis na sebi da bi nesto stekao i nesta napravio od svog zivota...

Ja imam 23 godine, kao klinac cale me vucarao u kombiju da vidim kako se zaradjuje... kad sam malo stasao fizikalija preko letnjeg, iako nisam morao, imao sam dovoljno, ali sam hteo da sam zaradim i da trosim bez objasnjenja roditeljima...
Sa 19 odmah u kancelariju sa kevom... U ''pauzama'' sljakao kao postar da napravim uslov za kredu, vozio za neku kurirsku sluzbu... Isao preko, zadnja dva meseca pokusao da budem ''ugostitelj''... Imao uspona i padova pun kurac... Okrenuo jedno 10 automobila....

Podvucem crtu, kesa opet nema, ali ja srecan :) Naucio dosta, prolazio glavom kroz zid i idemo dalje... :)
Da ponovim, KOGA BOLI KURAC ZA TAMO NEKOG SINA? :)

losmi

jel ima neki izbor za najgluplju temu na forumu? ako nema,trebalo bi napraviti...

ranko

SINOVI !

na ovo treba obratiti paznju... znaci necije dete... ok ukratko prica ide ovako...

Cale imao neku veleprodaju i islo je bruka dobro... para u dzakovima... a ja radio istovar kamiona sa ortacima i pregovarao sa caletom stipsom da nam da po 10 jura za 24 tone :) i uspem da ispregovaram ali pod uslovom da tih 20 i kusur tona nakon sto istovarimo opet ubacimo kupcima u vozila...

ok... naucio sam... zaposlio se, kaplje...

Sad ja pomazem kucni buzet caletu i kevi jer ne zivim sa njima... dotiram koliko im treba ( cale vise ne sljaka , a kevi plata kasni po pola godine )...

Napisah gore da sam naucio ali sta ?

Naucio sam da sada kada sam postao cale malom Luki od 5kg, da cu sve sto mogu na svetu da mu priustim jer je on moj SIN i ne postoji niko bitniji od njega na ovom svetu... a to da li ce da postane neki olos, folirant ili ne znam sta vec ne zavisi od para vec zavisi od toga koliko mu LJUBAVI pruzim !

Tako da ako da bog tata ce da zaradi za sve sta treba ( osim za motor :) ) on samo neka je ziv i zdrav, a probacu da ga naucim sta znaci postenje, sta znaci obraz i sta znaci hrabrost.

To nije pobiti se za parking mesto pa neko da ti puca u noge... to ne znaci kad ti devojka kaze ne mozes na fudbal nego mora na knjizevno vece ili da je vozis na pilates... to znaci biti pametan, pomoci prijatelju u nevolji i skloniti se od budale...

Ali... zivi bili pa videli... nesto mi se cini da u ovom usranom vremenu u kojem zivimo i vreme, jos usranije, u kome ce ziveti nasi mladunci , nije uporedivo...

Sacuvati glavu... ostalo sve lako...

Budite mi dobri i zdravi i ... srecni !


Conti-Moto

#59
Citat: ranko poslato 03 Januar, 2013, 10:20
SINOVI !

na ovo treba obratiti paznju... znaci necije dete... ok ukratko prica ide ovako...

Cale imao neku veleprodaju i islo je bruka dobro... para u dzakovima... a ja radio istovar kamiona sa ortacima i pregovarao sa caletom stipsom da nam da po 10 jura za 24 tone :) i uspem da ispregovaram ali pod uslovom da tih 20 i kusur tona nakon sto istovarimo opet ubacimo kupcima u vozila...

ok... naucio sam... zaposlio se, kaplje...

Sad ja pomazem kucni buzet caletu i kevi jer ne zivim sa njima... dotiram koliko im treba ( cale vise ne sljaka , a kevi plata kasni po pola godine )...

Napisah gore da sam naucio ali sta ?

Naucio sam da sada kada sam postao cale malom Luki od 5kg, da cu sve sto mogu na svetu da mu priustim jer je on moj SIN i ne postoji niko bitniji od njega na ovom svetu... a to da li ce da postane neki olos, folirant ili ne znam sta vec ne zavisi od para vec zavisi od toga koliko mu LJUBAVI pruzim !

Tako da ako da bog tata ce da zaradi za sve sta treba ( osim za motor :) ) on samo neka je ziv i zdrav, a probacu da ga naucim sta znaci postenje, sta znaci obraz i sta znaci hrabrost.

To nije pobiti se za parking mesto pa neko da ti puca u noge... to ne znaci kad ti devojka kaze ne mozes na fudbal nego mora na knjizevno vece ili da je vozis na pilates... to znaci biti pametan, pomoci prijatelju u nevolji i skloniti se od budale...

Ali... zivi bili pa videli... nesto mi se cini da u ovom usranom vremenu u kojem zivimo i vreme, jos usranije, u kome ce ziveti nasi mladunci , nije uporedivo...

Sacuvati glavu... ostalo sve lako...

Budite mi dobri i zdravi i ... srecni !

Odlicno napisano Ranko, jako siroka, sarolika i nezgodna tema.
Ja imam decu (cetvoro), znam sta znaci pruziti ljubav, podrzavati ih u sprovodjenju njihovih ideja,
obasipati ih poklonima kad treba, kaznjavati isto tako.
Deca moraju da vide da sam ja pravican i posten covek, roditelji su model deci.
Ako sam ja nekulturan, bice i oni.
Ako ja psujem, psovace i oni.
Treba im pruziti ljubav, sigurnost i voditi ih na pravi put, napraviti ljude od njih.

Sva moja deca ce zavrsiti skole koje nameravaju da zavrse, nece psovati, bice kulturni i fini
sto ne znaci da ne znaju da uzvrate kad je potrebno, jednom recju oblikujem ih da budu ljudi.
Kad postanu samostalni, sa svim tim kvalitetima im nece biti problem da se probijaju kroz zivot,
da ga zive onako kako sami zele.
Kad god im bude potrebna pomoc novcana ili da se zavrsi nesto, uradicu sve sto mogu, a mogu veoma mnogo.
To su moja deca.
I moji roditelji su mi pomagali koliko su mogli, nisu mogli mnogo.
1992. sam "otisao preko", otvorio firmu jedne (za to vreme) sasvim nove i neobicne delatnosti, odlicno sam radio.
Posle 10 godina sam prodao firmu dok je bila u vrhu svoje snage i vratio se u Srbiju.
Sve sto imam sam stekao svojom glavom i svojim rukama.
Novo !!!
Conti ROAD !!