Glavni meni

Tatini i mamini sinovi ili foliranti

Započeo pit, 02 Januar, 2013, 23:28

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

pit


          Nemam nista protiv i ok je da  sa18-20 godina budete na teret roditelja mada kakvo je vreme i neka godina posle.Ali ono zasto sam otvorio temu je kad matori konji preko 30 godina predstavljaju roditeljsku imovinu kao svoju i kurce se motorima i kolima a nesposobni su da zarade da promene gume.
         Ja sam sa 20 poceo da zaradjujem i sa 24 se ozenio prvi put...e sad me zanima ko se kad osamostalio ......a i ovi tatini i mamini sinovi neka se ne nadju uvredjenim i neka prozbore i oni koju .

Kengur

Ja bi voleo da sam mamim i tatin sin,... Bar do 40god :)

pit


        Priznajem ne bi bilo lose ali sta kad umru mama i tata a ne ostave ti recimo 500 000 evra u kesu...nastaje problem kao zaraditi za leba ....posto mali bumbarcici ne znaju da rade.

Kengur

Ko jos ima vremena da razmislja o tome, zivimo od danas do sutra u svakom slucaju... :)

Ja znam sta bih da mi neko ostavi pola milke :)

Dzigi Boy

ja bi voleo da sam bratov sin jer on ima najvise love u porodici,a mi smo sirotinja....ne bi ni imao TDM da me on nije castio

Havarisan

po meni je ovo bez veze tema... ne vodi nikud...

Kengur

Ma jok, veoma edukativnog karaktera... :)

TEEfqd

krenuo sam da pisem nesto dugo ali sam batalio. sta reci, koju posluku porati... s obzirom u kakvom je kurcu ceo svet a ne samo srbija svaka cast maminim i tatinim sinovima koji nista u zivotu nisu napravili ali ni spujdali ono sto su im roditelji ostavili. za takve ljude cak i mogu da imam neku dozu postovanja. danas je za svaku pohvalu da ostanes na pozitivnoj nuli. medalja za sve vece sto napravis.

pit

       Pa ako ti bezveze ti je preskoci..inace akcenat je na folirantima koji dzabolebare po ceo dan i kurche se sa tatinom i maminom lovom ...a sami su nesposobni da zarade za cigare.

TEEfqd

pite jel te opet boli guza zbog necega pa si ogorcen ili si samo ogranicen? ako je neko nesposoban da zaradi lovu i kurci se parama roditelja ne mora da znaci da je los covek i da nece da ucini neko dobro delo.

pit

Citat: redshadow poslato 02 Januar, 2013, 23:49
pite jel te opet boli guza zbog necega pa si ogorcen ili si samo ogranicen? ako je neko nesposoban da zaradi lovu i kurci se parama roditelja ne mora da znaci da je los covek i da nece da ucini neko dobro delo.

          Ne zma sto si se ti naso prozvanim ...ne pripadas valjda ti u tu grupu tatinih sinova.,..a sto se tice ogranicenja pa ja bih rekao da su upravo oni ograniceni tj tako ih roditelji usmeravaju da budu foliranti i nesposobni za daljei zivot samostalno.

Havarisan

Znam, ali cemu to. Ustvari si otvorio temu da bi pljuvao mamine i tatine sinove, a time hoces pricas o sebi kako si ti stvorio svasta itd...
Onda bolje da si otvorio temu ''Ko je nesto napravio u svom zivotu''

Ne pisem ti ovo zato sto zelim da se svadjam i u svakom postu koji je upucen tebi moram to da naglasim.   [cheers] [cheers] [cheers]

pit

Citat: Havarisan poslato 02 Januar, 2013, 23:52
Znam, ali cemu to. Ustvari si otvorio temu da bi pljuvao mamine i tatine sinove, a time hoces pricas o sebi kako si ti stvorio svasta itd...
Onda bolje da si otvorio temu ''Ko je nesto napravio u svom zivotu''

Ne pisem ti ovo zato sto zelim da se svadjam i u svakom postu koji je upucen tebi moram to da naglasim.   [cheers] [cheers] [cheers]

Ja ti reko ako ti se ne svidja tema zaobidji je ..reko si sta si imao i kraj...i ne pokusavaj ti da mi kazes sta sam ja hteo u temi....valjda si pismen dovoljni da procitas ...

TEEfqd

Citat: pit poslato 02 Januar, 2013, 23:52
Citat: redshadow poslato 02 Januar, 2013, 23:49
pite jel te opet boli guza zbog necega pa si ogorcen ili si samo ogranicen? ako je neko nesposoban da zaradi lovu i kurci se parama roditelja ne mora da znaci da je los covek i da nece da ucini neko dobro delo.

         Ne zma sto si se ti naso prozvanim ...ne pripadas valjda ti u tu grupu tatinih sinova.,..a sto se tice ogranicenja pa ja bih rekao da su upravo oni ograniceni tj tako ih roditelji usmeravaju da budu foliranti i nesposobni za daljei zivot samostalno.
nisam se nasao prozvanim nego pokusavam da ustanovim sta te je nateralo da otvoris ovakav topic. jedno od te dve stvari sigurno. kad si vec prokomentarisao prvi deo moga posta mogao si i drugi. sta tebe briga sto je neko nesposoban za samostalni zivot? ako te je briga ti probaj da im pomognes, a ne da pljujes anonimno sa foruma ko pickica :P

pit

Citat: redshadow poslato 02 Januar, 2013, 23:58
Citat: pit poslato 02 Januar, 2013, 23:52
Citat: redshadow poslato 02 Januar, 2013, 23:49
pite jel te opet boli guza zbog necega pa si ogorcen ili si samo ogranicen? ako je neko nesposoban da zaradi lovu i kurci se parama roditelja ne mora da znaci da je los covek i da nece da ucini neko dobro delo.

          Ne zma sto si se ti naso prozvanim ...ne pripadas valjda ti u tu grupu tatinih sinova.,..a sto se tice ogranicenja pa ja bih rekao da su upravo oni ograniceni tj tako ih roditelji usmeravaju da budu foliranti i nesposobni za daljei zivot samostalno.
nisam se nasao prozvanim nego pokusavam da ustanovim sta te je nateralo da otvoris ovakav topic. jedno od te dve stvari sigurno. kad si vec prokomentarisao prvi deo moga posta mogao si i drugi. sta tebe briga sto je neko nesposoban za samostalni zivot? ako te je briga ti probaj da im pomognes, a ne da pljujes anonimno sa foruma ko pickica :P


                   Ti si me jednom izvredjao i prosao nekaznjem evo sad opet vredjas .....ne znam cenu to ...valkjda mozes sebi da dozvolis da se kurcih posto smo 220 kilometra daleko ...inace posto si se sam prijavio u temi zakljucujem da pripadaa grupaciji tatinih i mamini sinova....a za pickicu ...kad se vidimo uzivo ...videcemo da li ces imati srce da ponovins uzivo....obicno tada hrabrost nestane....sem ako ti nije drugar specijalac u blizini.

TEEfqd

e, glup si. mora da si pandur. ja ovde pokusavam da te izvedem na pravi put, nesto sto te nisu ucili u kamenici a ti se vatas odma za pendrek. pomozi ljudima ! :PPP

pit



            Pa kolko znam ja sam tebi sredjivao da te upoisem u pandusku skolu samo nisi prosao testove ...ali ako hoces aktiviracu se malo da ti poognem ....ali ako nastavcis da zvalavis po formu i vredjas ....tesko dsa ce das prodjes.
         

pit


\
        I zamolio bi urednike da ostrane ovog nevaspitanka sa foruma .....jer ''pickica'' i ''glup si'' sigurno nije recnik kojim se sluzi normalan covek u trenutku kad mu nedostane argumenata.

Nadalina

Citat: Kengur poslato 02 Januar, 2013, 23:30
Ja bi voleo da sam mamim i tatin sin,...

A ja zena tatinog i maminog sina. ;D
Pa da vidis kakvu bi` im/vam reorganizaciju imovine uvela! [rofl]
Dzukela u podznaku

TEEfqd

jel moguce da nekome trebaju veze za kamenicu
da ne idemo offtopic, ne, ozbiljno, gde se seti te grupe ljudi majke ti? tatini sinovi... prvo sto 95% njih zaista nije bitno, a ostalih
5% su neki hardkor kriminalci ubice fazon, jer imaju lovu i moze im se. ali ni oni nisu nesto bitni. ne vidim poentu topica