Glavni meni

Tatini i mamini sinovi ili foliranti

Započeo pit, 02 Januar, 2013, 23:28

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

AndreyRR

ja i dalje zivim na tetkinim grbacama,upravo sam u francuskoj kod jedne
sve cetri u vis,kupuje mi sta hocu malo radim sa tacom ako ima posla i milina

dzimika

ma ti si sponzorusa, ti se ne vazis :P

¹omik3

Tema je skroz glupa. Vidim da je tebi neki tatin i mamin sin nabio kompleks pa si napravio temu?
Nemam nista protiv tatinih i maminih sinova, neka se kite tudjim pesrjem, njihova stvar kao sto bi i 99posto ljudi radilo na njihovom mestu.
Da je tema bila protiv ljudi koji nemaju postovanja prema parama to bi vec bilo nesto drugo.
Mama i tata nece ceo zivot biti pored njih, a tada ce nauciti sve sta treba pa cak i kako zaraditi za hleb, Kao sto i pola vas (bez vredjanja) ne zna jaje da isprzi... kada zatreba sve ce se to nauciti. Nista ti nisi pametniji od tih tatinih i maminih sinova sto znas da zaradis za hleb a oni ne, nego jednostavno ti si imao tu potrebu a oni ne, kada je budu imali naucice isto sto i ti.
e sad sto se tice mog misljenja o tome, naravno da ne treba biti debil i ziveti sa maminim i tatinim parama, a tek da ne znas ni jaje da isprzis... Treba sto pre postati samostalan u bilo kom pogledu jer tada dobijas i neku sigurnost kao covek...
Tema je pobedila kao najgora do sada :)
Rekla je : Motor ili ja ?
– ©teta, ba¹ sam je voleo

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Vlajko

Citat: Kengur poslato 03 Januar, 2013, 04:33
Vidi Pite...
Odmah sam znao da pada napusavanje pa sam pokusao zajebancijom da skrenem temu, iskreno...

Mogao si lepo da otvoris temu ''Sta smo u zivotu stekli sami i koliko je tesko bilo doci do toga...'' ''.. na koji nacim smo stekli, ko nam je pomogao odmogao i koliko...''

E onda bi mozda i bilo korisnih poruka, kako se snaci, prilagoditi vremenu jer je razlika u godinama na forumu ogromna... Ja nepune 23 radnog staza 3 meseca, rada 4 godine ako ne racunamo fizikaliju na letnjem raspustu... UFF 30 i kusur.. Dosta njih 40 i kusur... Bilo bi tu korisnih saveta...

A ovako 3 stranje baljezganja... :)


Koga boli kurac za mamine i tatine sinove? Ok, zasmeta kad vidis tele nesposobno da uziva u zivotu, a ti se mucis da nesto napravis...
Ali ako se okupiras njegovim zivotom, procice ti tvoj i nista neces uraditi... Zato je bolje odmah se posvetiti sebi i nastaviti da radis na sebi da bi nesto stekao i nesta napravio od svog zivota...

Ja imam 23 godine, kao klinac cale me vucarao u kombiju da vidim kako se zaradjuje... kad sam malo stasao fizikalija preko letnjeg, iako nisam morao, imao sam dovoljno, ali sam hteo da sam zaradim i da trosim bez objasnjenja roditeljima...
Sa 19 odmah u kancelariju sa kevom... U ''pauzama'' sljakao kao postar da napravim uslov za kredu, vozio za neku kurirsku sluzbu... Isao preko, zadnja dva meseca pokusao da budem ''ugostitelj''... Imao uspona i padova pun kurac... Okrenuo jedno 10 automobila....

Podvucem crtu, kesa opet nema, ali ja srecan :) Naucio dosta, prolazio glavom kroz zid i idemo dalje... :)
Da ponovim, KOGA BOLI KURAC ZA TAMO NEKOG SINA? :)

Znao sam ja da si ti dobar momak, ali za ovakav stav sa 23 god. zaslu¾uje¹ neko pivo kad se vidimo  [cheers]









Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

ЯЭВОЛУТИОН

A najbolji su ovi sto su sve u zivotu sami stekli, posteno...niko im nije pomaga, mnogi su ih saplitali. ali eto oni su svojom sposobnoscu i inteligencijom, nadjacali sve prepreke i nedace i postali biznismeni par exelance....ma sta inteleligencija...genije sinko, u najmanju ruku....ni sreca tu nema nikakvog uticaja.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

SrpskiDzedaj011

Ничија није до зоре горила!!!  [zena] [zena] [zena]

[rofl]
I have to return some video tapes....

Che

Citat: revolution poslato 03 Januar, 2013, 13:50
ko je otvorio temu ????????   [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Cekaj nije u mogucnosti da ti odgovori, opet pase bananu. [rofl]

Kengur

Citat: Vlajko poslato 03 Januar, 2013, 14:52
Citat: Kengur poslato 03 Januar, 2013, 04:33
Vidi Pite...
Odmah sam znao da pada napusavanje pa sam pokusao zajebancijom da skrenem temu, iskreno...

Mogao si lepo da otvoris temu ''Sta smo u zivotu stekli sami i koliko je tesko bilo doci do toga...'' ''.. na koji nacim smo stekli, ko nam je pomogao odmogao i koliko...''

E onda bi mozda i bilo korisnih poruka, kako se snaci, prilagoditi vremenu jer je razlika u godinama na forumu ogromna... Ja nepune 23 radnog staza 3 meseca, rada 4 godine ako ne racunamo fizikaliju na letnjem raspustu... UFF 30 i kusur.. Dosta njih 40 i kusur... Bilo bi tu korisnih saveta...

A ovako 3 stranje baljezganja... :)


Koga boli kurac za mamine i tatine sinove? Ok, zasmeta kad vidis tele nesposobno da uziva u zivotu, a ti se mucis da nesto napravis...
Ali ako se okupiras njegovim zivotom, procice ti tvoj i nista neces uraditi... Zato je bolje odmah se posvetiti sebi i nastaviti da radis na sebi da bi nesto stekao i nesta napravio od svog zivota...

Ja imam 23 godine, kao klinac cale me vucarao u kombiju da vidim kako se zaradjuje... kad sam malo stasao fizikalija preko letnjeg, iako nisam morao, imao sam dovoljno, ali sam hteo da sam zaradim i da trosim bez objasnjenja roditeljima...
Sa 19 odmah u kancelariju sa kevom... U ''pauzama'' sljakao kao postar da napravim uslov za kredu, vozio za neku kurirsku sluzbu... Isao preko, zadnja dva meseca pokusao da budem ''ugostitelj''... Imao uspona i padova pun kurac... Okrenuo jedno 10 automobila....

Podvucem crtu, kesa opet nema, ali ja srecan :) Naucio dosta, prolazio glavom kroz zid i idemo dalje... :)
Da ponovim, KOGA BOLI KURAC ZA TAMO NEKOG SINA? :)

Znao sam ja da si ti dobar momak, ali za ovakav stav sa 23 god. zaslu¾uje¹ neko pivo kad se vidimo  [cheers]











Vidi, ja sam bio takav "materijal'' za olosa i propalicu da nemas pojma...
Izvukli me roditelji i stariji brat na sta sam im veoma zahvalan...

Izvukli me pricom, ne batinama... I uvek sam imao strah od toga ''Sta ako sazna burazer? Ubice me... Sta ako obrukam roditelje...'' To je jedino sto me je odvuklo od sranja na cemu sam im vecno zahvalan...
Imao sam problema dosta, sa 12 godina vec sam bio u 12oj stanici, iscupali me, nemam dosije... Probao svasta nesto, bio zavisnik od kocke sa malo godina i premalo pameti... ne krijem, nije me sramota. Bitno da nisam ukrao i naudio nekom drugom..

Ponavljam, vecno sam im zahvalan sto su me iscupali i izveli na pravi put... I kad kad su imali mnogo, nisu mi sve davali, morao sam da se odricem da bih imao nesto, da imam prioritete u zivotu... Sam sam birao...

Rezultat svega toga, prodao sam motor i dao im 3000e. cale popizdeo, nije ni znao da sam prodao... kaze ''To je tvoje, nisi trebao, odrekao si se svega da bi ga imao, nije imalo potrebe...'' Podigao sam kredit  4000e i dao im sve do zadnjeg dinara...
Ne zalim, i opet bi... Bice para, nikad nisam trpeo gladan, nikad nisam isao bos... Imao mnogo vise nego moji vrsnjaci...

Masa te ''dobre'' dece koja nisu imala danas su najveci olos... Gudra, pljacke, cz... A nisu ni poceli da zive...
a gle cuda, ja bio najgori a ispade jedan od boljih... I to je samo zahvaljujuci burazeru i roditeljima...

Ko takve stvari ne zna da ceni, taj treba da stavi prst na celo...


ps opet se raspisah, moze pivo moze :) A moze i jeger :D Nesto sam se navukao na to sladunjavo govno...

Lazic

#69
 [gej] pije jeger... [facepalm] [rofl] [rofl] [rofl]


Citat: Kengur poslato 03 Januar, 2013, 16:25
Ne vadim se, pijem i bole me usi sta ti mislis :P Ja sam tatin i mamin sin, pijem samo fency gej pica... :P
tatatatiraaaaa :P:P:P

Kengur

Moze i neka dunja(Dunja :) )... Samo da je domace... ili bar komsijsko... :)

Lazic


Kengur

Ne vadim se, pijem i bole me usi sta ti mislis :P Ja sam tatin i mamin sin, pijem samo fency gej pica... :P
tatatatiraaaaa :P:P:P

Vlajko

Davanje, jedno na¾alost stra¹no zanemaren obièaj kod nas  ;D

Citat: Kengur poslato 03 Januar, 2013, 16:17
I to je samo zahvaljujuci burazeru i roditeljima...

Ovde bih te samo ispravio, mnoge su takoðe poku¹avali da izvuku roditelji i porodica/prijatelji iz raznoraznih sranja i stanja.. pa nisu uspeli..

Ti si ipak najzaslu¾niji za svoje stanje i uspeh.. jesu ti oni pomogli, ali bez svoje glave ni¹ta..

Zato se svako jutro zahvali¹ za ono ¹to ima¹, a ne da veèito kuka¹ za onim ¹to nema¹..
samo ti to veæ zna¹  [hello]


Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Kengur

Ma slazem se ja sa tobom, sve ide iz nasih glava... ako istripujes da ti je lose, bice ti lose i sa 50 000e, i sa 100 000 i sa milkom... I uvek ce ti faliti...

Ali opet kazem ti, velika je njihova uloga... Mnogo znaci kad rastes u zdravoj sredini...

aj uzdravlje, za pricu ima vremena uz neko pice :)


mohikanac


Kengur

A pitao sam se ko ce postaviti najgluplje pitanje... :)

ЯЭВОЛУТИОН

Pa kako ko...antiteza glupoj temi je glupo pitanje...jer ko jos moze da postavi pametno pitanje u glupoj temi....a ko je zapoceo ovu temu :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !