Glavni meni

Tatini i mamini sinovi ili foliranti

Započeo pit, 02 Januar, 2013, 23:28

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TEEfqd

Citat: pit poslato 03 Januar, 2013, 00:12

\
        I zamolio bi urednike da ostrane ovog nevaspitanka sa foruma .....jer ''pickica'' i ''glup si'' sigurno nije recnik kojim se sluzi normalan covek u trenutku kad mu nedostane argumenata.
nedostane argumenata? aj da izbacim uvrede iz postova pa mi odgovori posto si pametan

ako je neko nesposoban da zaradi lovu i kurci se parama roditelja ne mora da znaci da je los covek i da nece da ucini neko dobro delo.
sta tebe briga sto je neko nesposoban za samostalni zivot? ako te je briga ti probaj da im pomognes, u najmanju ruku je jadno ogovarati anonimno
bilo koju grupu ljudi.
moze tako?

pit


       
Citat: redshadow poslato 03 Januar, 2013, 00:15
jel moguce da nekome trebaju veze za kamenicu
da ne idemo offtopic, ne, ozbiljno, gde se seti te grupe ljudi majke ti? tatini sinovi... prvo sto 95% njih zaista nije bitno, a ostalih
5% su neki hardkor kriminalci ubice fazon, jer imaju lovu i moze im se. ali ni oni nisu nesto bitni. ne vidim poentu topica


            Kad se bude naucio kulturno da se ponasas bez vredjanja moz da mi se obracas do tada me zaobidji jer sa nevaspitanim ljudinm u zadnje vreme izbegavam da razgovaram.

Dzigi Boy

oce neko otvoriti temu o dakar reliyu........ja je nevidim a mislim da je to sad najinteresantnije


inace nemam nista ni protiv ove teme.....zima je sto da ne,malo filozofije nije na odmet

pit

      Dakle idemo dalje posto se nadam da ce nevaspitanko Redhadow da se udalji sam i teme .....da vidimo zasto se tatini i mamini sinovi kurhe i kite tatinim i maminim parama.Ne postavlja se ovde pitanje da li su dobri ljudi i hoce li ciniti dobra dela nego zasto su nesposbni za samostalni zivot.

pit



      Trebalo bi recimo uvesti neku vrstu poreza na tatine i mamine sinove u daljem tekstu parazite po stopi od recimo 70%.Ili im uvesti obavezan drustevno-koristan rad.

Havarisan

pa nema dalje...   to je to ostalo ce biti samo prepirka pazi sta ti kazem.

goranvojska

zima ce da nam dodje glave.mnogi nece da docekaju prolece.

pit

Citat: Havarisan poslato 03 Januar, 2013, 00:32
pa nema dalje...   to je to ostalo ce biti samo prepirka pazi sta ti kazem.


  Pa znaci da medju nama ima pun kurac foliranata i parazita onda. [glavazid]

TEEfqd

Citat: pit poslato 03 Januar, 2013, 00:24
      Dakle idemo dalje posto se nadam da ce nevaspitanko Redhadow da se udalji sam i teme .....da vidimo zasto se tatini i mamini sinovi kurhe i kite tatinim i maminim parama.Ne postavlja se ovde pitanje da li su dobri ljudi i hoce li ciniti dobra dela nego zasto su nesposbni za samostalni zivot.

Nesposobni su za zivot zato sto su navikli da sve imaju tj, rodjeni su sa bogatim ljudima oko sebe koji im suskaju pare u dzep i nikada nisu imali potrebu da rade i ne vide nikakav problem u novcu vec vide problem u drugim stvarima (nama `normalnom ljudima` beznacajnim). A s obzirom da je odnos bogatog na nekoga kome je ugrozena egzistencija zbog ocajnog sistema vrednosti (novca) 1:99 normalno je sto se to primecuje i vodi diskusija o tome, koja je moram da dodam bespotrebna. Nema na cemu Pite moze lock.

goranvojska

a steta.lepo druzenje organizujem pocetkom maja a vi vidite sta cete.jebo vas sneg.

Jefta

Gorane ako bude onog gulasa nista drugo ne treba :) a i ako ne bude svakako cu da dodjem :)

Hohštapler

...sve shto imam od igrachki (telefoni, kompjuteri, motor, gitara) sve sam sam sebi kupovao, od srednje shkole raduckam sve i svashta, al mi stan i zhivot placaju mama i tata.
I oduvek sam im bio zahvalan.
Nemam da se bahatim, al zhivim bolje nego mnogi.
Al nemam sve shto pozhelim...
znam shta je mashtati godinama o nechemu, shtedeti i lepoti kad to sebi priushtish.
I da mogu, skinuo bih se sutra mojima sa grbache, jer me je sramota da sa 24 i zavrshenim fakultetom nemam posao...
Tako da, pripadam i jednim i drugima...
I nisam kivan na "sinchice", mozhe im se, svaka im chast, znachi da je neko od njihovih bio pametan i sposoban. Zhivot je kratak..
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Dzigi Boy

ja priznajem da se oslanjam na kevu i caleta jer su moji prihodi jako bedni.......leti na klimama jos nekako ali zimi tezak bunar


zapravo se spremam da osvojim rad na auto klimama jer ce onda meni musterije da dodju na noge a ne da se ja penjem i planinarim po zgradama, koliko to vama zvucalo glupo ali ja prosle godine za dlaku nisam poginuo dok sam radio klimu

ovako kola su na zemlji a lakse se radi nego kucne,samo mi fale neke stvari od alata,a videcemo oce biti odziva

NIKO U SRBIJI NECE DA POSTENO PLATI RUKE KOJE SE ITEKAKO TROSE

ovde love imaju samo kriminalci i retki uspesni preduzetnici,koje drzava gusi svojim nametima pa cak i uspesni propadaju

Drzava nam je sramotna, ja bio pre neki dan da vidim koliko ce da ponude automehanicaru........20000, znaci 180e za krvav posao u kanalu od jutra do sutra....HVALA LEPO!!!!!

pit

Citat: redshadow poslato 03 Januar, 2013, 00:33
Citat: pit poslato 03 Januar, 2013, 00:24
     Dakle idemo dalje posto se nadam da ce nevaspitanko Redhadow da se udalji sam i teme .....da vidimo zasto se tatini i mamini sinovi kurhe i kite tatinim i maminim parama.Ne postavlja se ovde pitanje da li su dobri ljudi i hoce li ciniti dobra dela nego zasto su nesposbni za samostalni zivot.

Nesposobni su za zivot zato sto su navikli da sve imaju tj, rodjeni su sa bogatim ljudima oko sebe koji im suskaju pare u dzep i nikada nisu imali potrebu da rade i ne vide nikakav problem u novcu vec vide problem u drugim stvarima (nama `normalnom ljudima` beznacajnim). A s obzirom da je odnos bogatog na nekoga kome je ugrozena egzistencija zbog ocajnog sistema vrednosti (novca) 1:99 normalno je sto se to primecuje i vodi diskusija o tome, koja je moram da dodam bespotrebna. Nema na cemu Pite moze lock.

  Vidi Redshadov ono ''pickica'' to mozes da upotrebljvas u konverzaciji sa roditeljima sa mnom ne.Ja ti nisam ni tata ni mama a ni drugar da bi mogao tako da mi se obracas.....zato ocekujem urednike da reaguju primereno i udalje te sa foruma zbog vredjanja.A da li sam ja ili nisam to sto si rekao ...bice dana.

goranvojska

Citat: Jefta poslato 03 Januar, 2013, 00:35
Gorane ako bude onog gulasa nista drugo ne treba :) a i ako ne bude svakako cu da dodjem :)
nikad ne sumnjaj u gogija.moze samo bolji gori nikako.spremajte za gorivo i bezite sa a puta.samo opusteno.dugacka zima majku joj jebem.

goranvojska


TEEfqd

Citat: pit poslato 03 Januar, 2013, 00:40
Citat: redshadow poslato 03 Januar, 2013, 00:33
Citat: pit poslato 03 Januar, 2013, 00:24
      Dakle idemo dalje posto se nadam da ce nevaspitanko Redhadow da se udalji sam i teme .....da vidimo zasto se tatini i mamini sinovi kurhe i kite tatinim i maminim parama.Ne postavlja se ovde pitanje da li su dobri ljudi i hoce li ciniti dobra dela nego zasto su nesposbni za samostalni zivot.

Nesposobni su za zivot zato sto su navikli da sve imaju tj, rodjeni su sa bogatim ljudima oko sebe koji im suskaju pare u dzep i nikada nisu imali potrebu da rade i ne vide nikakav problem u novcu vec vide problem u drugim stvarima (nama `normalnom ljudima` beznacajnim). A s obzirom da je odnos bogatog na nekoga kome je ugrozena egzistencija zbog ocajnog sistema vrednosti (novca) 1:99 normalno je sto se to primecuje i vodi diskusija o tome, koja je moram da dodam bespotrebna. Nema na cemu Pite moze lock.

   Vidi Redshadov ono ''pickica'' to mozes da upotrebljvas u konverzaciji sa roditeljima sa mnom ne.Ja ti nisam ni tata ni mama a ni drugar da bi mogao tako da mi se obracas.....zato ocekujem urednike da reaguju primereno i udalje te sa foruma zbog vredjanja.A da li sam ja ili nisam to sto si rekao ...bice dana.
fala bogu pa mi nisi ni mama ni tata ni drugar. pristup prema ljudima ti je takav da zasluzujes da te ljudi nazivaju imenima. sta npr da sam ja tatin sin i da si me direktno ispozivao na taj nacin preko foruma a ni ne poznajem te? to pickice rade. malo manje prozivaj ljude i malo vise gledaj svoja posla i necu te nazivati nikako

pit

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 03 Januar, 2013, 00:38
...sve shto imam od igrachki (telefoni, kompjuteri, motor, gitara) sve sam sam sebi kupovao, od srednje shkole raduckam sve i svashta, al mi stan i zhivot placaju mama i tata.
I oduvek sam im bio zahvalan.
Nemam da se bahatim, al zhivim bolje nego mnogi.
Al nemam sve shto pozhelim...
znam shta je mashtati godinama o nechemu, shtedeti i lepoti kad to sebi priushtish.
I da mogu, skinuo bih se sutra mojima sa grbache, jer me je sramota da sa 24 i zavrshenim fakultetom nemam posao...
Tako da, pripadam i jednim i drugima...
I nisam kivan na "sinchice", mozhe im se, svaka im chast, znachi da je neko od njihovih bio pametan i sposoban. Zhivot je kratak..

       Takvo je vreme ali se bar trudis da zivis kao covek...radis i zaradjujes.Naravno da ce roditeljli da pomazu kolko mogu ...pa i meni je majka pomagala.Poenta ove teme je sledeca.Foliranti koji zive na tatinoj i maminoj grbaci prikazuju njihovu imovinmu kao svoju tj kao da su oni nesto zaradili i kurche se time.
        O tim ljudim je rec a ne o mama i tatama i kolko oni imaju para...molio bih da potencijalni ucesnici u ovoj temi dobro procitaju na sta se odnosi ova trema.

MILJAN

Citat: pit poslato 03 Januar, 2013, 00:24
     Dakle idemo dalje posto se nadam da ce nevaspitanko Redhadow da se udalji sam i teme .....da vidimo zasto se tatini i mamini sinovi kurhe i kite tatinim i maminim parama.Ne postavlja se ovde pitanje da li su dobri ljudi i hoce li ciniti dobra dela nego zasto su nesposbni za samostalni zivot.
Pa mali penis, mala ledja,slabe ruke, patuljci,.....nesto od toga mora da bude ...cccccccc.....  Salu na stranu, mislis na koriscenje tudjeg novca tj. roditelja u svrhu samopromocije? PA to je normalno druze... Da su meni moji kupili auto, motor, kucu, davali kuntu za skupe satove, zasto to ne bih imao? NIsam lud da im kazem necu, ocu da budem proleter... Ali posto su mi roditelji radnici, ja sam sam sticao...Teza varijanta..TJ. nije mi jasna tema...
Cave ab homine unius libri

pit

Citat: redshadow poslato 03 Januar, 2013, 00:44
Citat: pit poslato 03 Januar, 2013, 00:40
Citat: redshadow poslato 03 Januar, 2013, 00:33
Citat: pit poslato 03 Januar, 2013, 00:24
     Dakle idemo dalje posto se nadam da ce nevaspitanko Redhadow da se udalji sam i teme .....da vidimo zasto se tatini i mamini sinovi kurhe i kite tatinim i maminim parama.Ne postavlja se ovde pitanje da li su dobri ljudi i hoce li ciniti dobra dela nego zasto su nesposbni za samostalni zivot.

Nesposobni su za zivot zato sto su navikli da sve imaju tj, rodjeni su sa bogatim ljudima oko sebe koji im suskaju pare u dzep i nikada nisu imali potrebu da rade i ne vide nikakav problem u novcu vec vide problem u drugim stvarima (nama `normalnom ljudima` beznacajnim). A s obzirom da je odnos bogatog na nekoga kome je ugrozena egzistencija zbog ocajnog sistema vrednosti (novca) 1:99 normalno je sto se to primecuje i vodi diskusija o tome, koja je moram da dodam bespotrebna. Nema na cemu Pite moze lock.

  Vidi Redshadov ono ''pickica'' to mozes da upotrebljvas u konverzaciji sa roditeljima sa mnom ne.Ja ti nisam ni tata ni mama a ni drugar da bi mogao tako da mi se obracas.....zato ocekujem urednike da reaguju primereno i udalje te sa foruma zbog vredjanja.A da li sam ja ili nisam to sto si rekao ...bice dana.
fala bogu pa mi nisi ni mama ni tata ni drugar. pristup prema ljudima ti je takav da zasluzujes da te ljudi nazivaju imenima. sta npr da sam ja tatin sin i da si me direktno ispozivao na taj nacin preko foruma a ni ne poznajem te? to pickice rade. malo manje prozivaj ljude i malo vise gledaj svoja posla i necu te nazivati nikako

      Ne,majstore pickice to ne rade tako...pickice napusuju preko foruma kao sto si ti mene napusio pre par meseca jer znaju da su  bezbednosti doma svoga i da mogu da glume krimi dzimije ...jos ako su tatiuni i mamini sinovi oa gde ces veceg veselja .A uzivo kad se sretnu onda oni postaju ne pickice nego pizdetine koje cvile ...ali to nije ovde tema ...tema su paraziti tj tatini i maminhi sinovi.
        Ok dobro da si se prijavio da pripadas tu....idemo dalje.