Glavni meni

mm druzenje Vojska

Započeo goranvojska, 31 Mart, 2014, 13:48

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

goranvojska

jutros stigle nalepnice za sve koji budu dosli.odradio gvozden.hvala

brana

ako neko hoce da ide a nema prevoz moze samnom na 4 tocka. ja idem u subotu, a vracam se u nedelju.
ne znam tacno kada krecem zbog posla. ili u odlasku ili u povratku svracam na trku u kamenovu na par sati.

eclipse4

prolazis kroz radujevac? ;)

brana

ako je izmedju tresnje i vojske najbrzom putanjom onda da :D

Kostić

ja pro¹le godine èetiri puta prolazim korz bagrdan i samo mi taj bagrdan na pameti. vidim prima¹ i novajlije, mo¾da navratim sa darkom iz kom¹iluka, ka¾e voziæe polako :D ako mi bikoslav ne odapne do dvaes¹estog ili ako ne zaglavim pijan u smederevu u petak pa zamoram da se treznim dva dana. inaèe bagrdan je mama za juri¹, pogotovo u vreme kad se seku drva pa se piljevina raspe po putu. za vrte¹ke prava virtuoza :D

goranvojska

Citat: kosta66 poslato 23 April, 2014, 08:56
ja pro¹le godine èetiri puta prolazim korz bagrdan i samo mi taj bagrdan na pameti. vidim prima¹ i novajlije, mo¾da navratim sa darkom iz kom¹iluka, ka¾e voziæe polako :D ako mi bikoslav ne odapne do dvaes¹estog ili ako ne zaglavim pijan u smederevu u petak pa zamoram da se treznim dva dana. inaèe bagrdan je mama za juri¹, pogotovo u vreme kad se seku drva pa se piljevina raspe po putu. za vrte¹ke prava virtuoza :D
ne delim na novajlije i stare.svi ste mm tako da ajde.sto se dareta tice vozi on toliko brzo da ga musice preticu.a ti smanji dozivljaj u sd pa ajde kod nas.

goranvojska

i da znas da kod nas dolaze i biciklom iz bg.

Darko

aaaaaaa , jebem li vam sisicu ... Dare je rekao da dolazi sa zenom i da NECE DA JURI , a ne da vozi sporo ... to znaci , do 170-180 , moze  , opusteno.... ;)

goranvojska

Citat: Darko poslato 23 April, 2014, 18:05
aaaaaaa , jebem li vam sisicu ... Dare je rekao da dolazi sa zenom i da NECE DA JURI , a ne da vozi sporo ... to znaci , do 170-180 , moze  , opusteno.... ;)
.......dugujem pivo hahahaha.

Hohštapler

Izvini McGuinness-e,  nismo te prepoznali... :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Darko

Hahahaha , taj sam , drago mi je....

Darko

I na kraju - ipak kisa,a ? Mamicu mu...

Jecko



Darko



Darko

to jeste , ali verovatno bi vam bilo draze da dodju sto vise ljudi i iz Beograda i da bude lepo druzenje ,zar ne ?

neskez

Citat: goranvojska poslato 21 April, 2014, 22:59
nemojte vise da gledate u nebo.veceras smo obezbedili seoski dom da u njemu se druzimo.sve je ostelo isto osim igralista zbog kise.znaci bez obzira na kisu mi smo na suvom jedino u putu da ne iskisnete,a i to ako se desi mozete kod nas da se presvucete i osusite.ponesite dobru volju i lepo raspolozenje.

[thumb_up]

Darko

znam , video sam... svakako bi mi bilo lepse da dodjem motorom ....

Kostić

170 180 kroz piljevinu, yep! i to po ki¹i!  [panic]