Glavni meni

mm druzenje Vojska

Započeo goranvojska, 31 Mart, 2014, 13:48

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

balcan girl

manite prognoze svuda pise da je danas celi dan padala kisa a to nije tacno :D padala je jutros a popodne nista :D prema tome batalite to, druzenje je ionako u zatvorenom prostoru, obucite kisna odela ponesite presvlaku i to je to :D :D :D sve sredjeto :D :D ako sam ja na prvom druzenju na fruskoj gori mogla da kisnem 500km u putu i jos da przim rostilj po pljusku nece ni vama nista da se desi :D niste bas tolikoooo slatkiiiii da cete da se istopite :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Jecko

Kako to mislis nisam toliko slatka da se istopim ?  [dunce]

goranvojska

Citat: Jecko poslato 23 April, 2014, 21:18
Kako to mislis nisam toliko slatka da se istopim ?  [dunce]
oce da kaze da je slatka ko secerna bolest.

Darko

hahah , to je onaj najgori slucaj ako ne nedjemo drustvo za put , ili se uspavam ili jebem li ga sta pa spicnem auto putOm ;)

goranvojska


Kostić

ja ako idem, idem motorom pa makar padale sekire, a autoputem ako idem, valjalo bi da oèistim petu i ¹estu od pauèine i ponesem bure ulja :D

balcan girl

pardon osim manijakusa niko vise nije toliko sladak i nece da se istopi :D manijakuse nisu slatke one su prelepe :-*
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

goranvojska

Citat: balcan girl poslato 23 April, 2014, 22:04
pardon osim manijakusa niko vise nije toliko sladak i nece da se istopi :D manijakuse nisu slatke one su prelepe :-*
tako je.amin

goranvojska


Lazic

Verovao ili ne, skoro...;D Zavaljujuæi æelavom freza majstoru...;D

goranvojska


Darko

cekajte bre ljudi , ide li ko motorom iz BG-a i kada , ajd da se organizujemo da idemo zajedno

makinjo

Ti prijatelju vozis 180 niko nece da ide sa tobom :). Usporavas grupu :D

ljupche92

Jos samo da smislim kako  da ne radim u subotu (posto inace ni jednu ne radim, a ovu bi trebalo, BAKSUZ), i dolazim :D  [cheers]
[cheers] [cheers] [cheers]

Darko

braticu , moram da smislim novi nacin da uplasim zenu pre sezone da se ne vozika samnom ...evo sad bio do bokija , 140 po gradu i ona nista ... jbt , ne znam da tockiram , mozda bi to upalilo ?!?!? hahahahah

goranvojska

Citat: Darko poslato 24 April, 2014, 21:06
braticu , moram da smislim novi nacin da uplasim zenu pre sezone da se ne vozika samnom ...evo sad bio do bokija , 140 po gradu i ona nista ... jbt , ne znam da tockiram , mozda bi to upalilo ?!?!? hahahahah
aaaaaaaa nema sanse vise.navikla se i kraj.a i sta ti fali da ide sa tobom.jos je nauci da vozi kad popijes neku i lepota.

goranvojska

Citat: ljupche92 poslato 24 April, 2014, 21:05
Jos samo da smislim kako  da ne radim u subotu (posto inace ni jednu ne radim, a ovu bi trebalo, BAKSUZ), i dolazim :D  [cheers]
pa kao se razboli...........i dodji.

makinjo

Moja nece da se voza samnom . Ja sam to resio sa bucnim auspuhom i teskom kacigom bar se ona na to zali :) Cekaj a kawa moze na zadnjak :D?

Darko

Citat: makinjo poslato 24 April, 2014, 21:12
Cekaj a kawa moze na zadnjak :D?

aha....obicno tako preticemo honde...

goranvojska