Glavni meni

mm druzenje Vojska

Započeo goranvojska, 31 Mart, 2014, 13:48

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

eclipse4

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 25 April, 2014, 11:23
Ne vozi se ¾ena na motoru. Ko ¹to se ne vodi na pecanje.
Tako mi bar ka¾u... ;)



scenario 1:
funkcionise 100%


lagali te druze......




vodis je prvo na pecanje,uvece sve spremis i lepo joj se pohvalis kako nema ona o cemu da se brine samo treba da uziva......i obavezno ujutru pred polazak napunis dva balona vrelom vodom i meces u gepek to ne smes da zaboravis i svoj prazan telefon!!!stignes na vodi, parkiras se negde gde je otvoreno i lepo i gde nema mogo vegetacije (citaj drvece),kad si zavrsio parkiranje,skines klemu sa akumulatora i zatvoris lagano haubu.

e sada,pre nego sto ista uradis prvo doruckujes najbolje bi bilo pastetu (ona ce sigurno odbiti jer nije jos vreme)........zatim krece ribolov,naravno ona sve to posmatra sa nekog kamena kojeg si nasao po obali jer si stolicu zaboravio kuci.

zamolis je da uzme svoj tj. njen telefon i da te slika u svim pozama po obali a narocito da snima.......

pocinje sunce da izlazi,zamolis je da ti doda kacket jer ti bije sunce u oci,ona ode da trazi ali kacketa nema,zaboravio si i njega......psujes malo ali jako,ona te zamoli da prestanes da psujes jer to nije kulturno i da samo kocijasi to rade.

posle kratkog vremena,nju boli dupe od kamena i kaze ti da ce ici malo u auto,naravno,ti se sa time slazes.....vraca se ubrzo nazad i kaze da je vrucina u auto i zamoli te da pomeris auto,ti naravno ne izlazis jos iz vode i objasnjavas joj da riba treba da krene da radi....ona ponovo seda na kamen,medjutim,dupe opet boli pa pokusava opet da legne u autu.

dolazi ubrzo nazad i opet trazi da pomeris auto pod drvo koje je na 200 metara odatle,ti opet opsujes i pecanje i drvece i sunce i kacket...i izlazis iz vode i ides da pomeris auto,pokusavas da upalis ali auto nema kontakt,tu nastaje panika sta sad uciniti ....opet psujes kacket,psujes auto,psujes kamen tvrdi i ladovinu i kazes joj da auto ne pali a riba treba da trza pa moras nazad u vodu a auto ces posle popraviti.

e sad posto je zena usnimila drvo na 200 metara najverovatnije da planira tamo otici i leci na presvlaku od sica ispod njega,jer si ti siguran da si cebe poneo ali ga nema kao ni te stolice.
uzimas stvari iz gepeka to jest vodu i hranu i kazes da ides da stavis to pod drvo,nek saceka.
kad stignes do drveta,brzo trcis nazad sa svim kesama u ruke ,nesto i popada usput za tobom (hrana ne bi bilo lose) i vices kako je pod drvo ogromna zmija,i da nema nista od toga da se ide tamo.pa usput trceci psujes auto,kacket,cebe,drvo,ladovinu i zmiju a najvise kesu sa hranom koja je ostala tamo....

tu vec nastaje panika kod zene i proradi besika pa oce u wc a ti si taman uzeo stap u ruke da pecas,plaseci se od zmije zahteva da ides sa njom tu negde da piski,posto zene nikad ne "piske" tu gde sedu......izlazis iz vode opet mrzovoljan,ona vadi glavu iz gepeka i pita "pa pobogu gde je taj tolaet papir"......koji si ti naravno opet "slucajno" zaboravio kuci,jer muskarci ne brisu "puce" kad pisaju.

sad ovde valja opet ubaciti malo drame pa opet opicis po psovanju pa krenes redom od kacketa preko zmije,stolice,cebeta,sunca,auta i ladovine sve do toalet papira.....tu ti se malo i zena pridruzi u psovkama jer vec kipi i ona.

predlozis joj da se obrise smirglom za svecice jer to jedino imas u alatu ili krpom kojom brises ruke od ribe i toga,sto ce ona naravno odbiti,e sad vec zena krene da psuje i krpu i smirglu i pecanje i sunce i sve sto ide pride....ti je tu malo tesis i kazes joj da nije lepo da zena psuje i predlozis da moze da se obrise i nekim listom ali drvo je tamo gde i zmija pa nemozes ici tamo...

dan polako odmice zena oce vodu uzima balon ali nazalost voda je vrela,jer si je ujutru vec vrelu sipao e sad pocinje borba za prezivljavanje,ti se nerviras psujes sve redom,ona psuje isto,glad je vec pogadja ali je kesa ispala u blizini zmije,mozda se i zmija navukla na hranu pa nesmes po kesu......a ti se zalis kako ti je muka nesto i kako podrigujes na paseteu koju si ujutru jeo i dodjes do zakljucka da je mozda bila pokvarena.

ti psujes pastetu,kacket stolicu auto pecanje sunce.......
ona psuje vodu,toalet papir cebe hranu.......

pukne joj film resi da pozove svoju ili tvoju majku ili oca da dodje po nju jer nemoze vise da sedi tu....medjutim nestalo je baterije jer si je previse terao da te slika i snima u svim mogucim pozama...a nazalost i tvoj telefon je prazan jer si ga takvog i poneo.

dan odmice,zedj i glad odradili svoje.....mrak pogotovu.....nervoza u crveno......izlazis iz vode psujes sve zivo...otvaras haubu,i pocinjes da ceprkas ispod haube dok zena drzi reflektor....
u blizini nesto suska,objasnjavas joj kako je to mozda lisica ili neki sakal koji je namirisao pastetu i salamu koja je ispala usput,ali naravno tesite je toplim recima,kako lisice i sakali ne napadaju ljude sem u slucaju besnila ili coporativnog lova prilikom nestasice hrane,tu pocinje da radi panika kod zene i trazi da drzis sam lefektor dok se ona sklupca u auto i pozatvara sve prozore i vrata kako sakali i lisice ne bi usli unutra.....medjutim problem je u tome sto je auto pun komaraca jer su prozori ceo dan bili otvoreni kako se auto ne bi otopio od sunca.tu nije lose pomenuti ali iz daleka da je mozda i neki pauk usao u auto pa kad zena to cuje sama ce se ponuditi da ponovo drzi reflektor napolju.

nakon pola sata kvar je nadjen,tj nadjes da je klema spala sa akumulatora koju si ujutru prvu skinuo.....opet psujes kacket i klemu i zmiju i sunce i pokvarenu pastetu i sve redom ali je ipak dobro jer je kvar otklonjen.naravno.za to vreme zena je vec sve spakovala da se krene kuci,ulazis u auto i zaverglas ali zajebavas zenu kao nece auto da pali......i onda ga upalis uz izjavu "ma samo se zezam sa tobom",e tu ti ona vec histericno vristi kako nije lepo da je dodatno zajebavas nakon svega i onda kaze cuvenu zensku recenicu "aaaa,pa sad sam ja sa tobom nekud krenula i nikad vise!!!

zena psuje komarce i paukove i da ne nabrajam pa sve do onog cebeta unazad......
a ti psujes sve prethodno nabrojano i jos i tu klemu koju navodno nisi video .....

sedate u auto......krecete kuci,u auto joj objasnjavas kako se sve to desava i eto ipak je dobro sto se dobro sve zavrsilo,medjutim zena kaze sada i nikad vise na pecanje.....

i naravno kad to cujete,osecate se kao da ste dobili glavnu premiju na lotu.....


(zao mi je samo sto ne reziram filmove ;) ;) ;) )

dzimika

imas vremena da pises romane a nemas da dodjes do vojske :P

eclipse4

ovo pisano u jednom mahu ;)

ovde je kisa i bice kisa do kraja nedelje.....ne ide ni da pokisnem,a drugo sutra u 5h idem za rumuniju da kupim materijal,prekosutra dedi rodjendan (nemacki mentalitet ne pitaj ko da su deca) slavi se u kafani,zatim snajki rodjendan ista kafan samo ne kapiram zasto u dva razlicita dana o dva troska.....al zabole me dok ne placam ja.
zatim mi zena radi 2 dnevne za redom (nema ko sa decom) a ja vec moram da zavrsim posao koji sam zapoceo a nisam ni materijal uzeo.

kad bih imao neku dobru dadilju........ali ne....ne valja...jos gore tad ne bih dosao,nego kad bih imao neku ruznu i debelu dadilju pa da sam bezim od kuce ;)


Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

ti si bre nenormalan skroz...:-* Daæu ti ja ru¾nu dadilju...:P daj broj da te smaram dok ne pristane¹ da doðe¹...;D

Nensy_90

Ja slecem tek u 17h ...pederi... ovaj put bez mene ...kmeeee :-\:-\:(:(:(:(
Ko nece taj nadje razlog,ko hoce taj nadje nacin....

ЯЭВОЛУТИОН

Ja Lazica nagovarao sat vremena da ide u Vojsku..
-Laki gotov motor, taman test run do vojske
-kako da idem tebi sam dao pare
-evo ti pare daces kasnije
-ne znam
-koji ce ti kurac pare kad ti pun rezervoar....imas do tamo i nazad
-dobro
.....popismo po dve tri rakije i ode Lazic.....kuci....ako ga zena pusti eto njega u Vojsci...

Nazalost je nemam prevoz, a necu kolima, jer ne idem dajedem vec da se vozim, a i imam neki motor da kupim, ako mi Irena nadje telefon.....jbg.....a u nedelju mi dolaze neki gosti.....pozz i provedite se lepo...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Vale

Svi junaci nikom ponikose

Nensy_90

Ja sam htela...ali posao placa registraciju, gorivo I sl...jbg...bice prilike, a jel moze bar majica da se poruci?  Da sam bar sa mislima dok prelecem jagodinu sa vama :)
Ko nece taj nadje razlog,ko hoce taj nadje nacin....

dzimika

ti kad sletis sednes odma na motor i pravac jagodina, za sat si tu :D

Gvozden

Propustam festu, motor mi u 3D po garazi... ali ubrzano se poducavamo sklapanju endurashkih bedevija :D
Lep provod svima!

Jefta

Izgleda da ce sutra biti ok vreme :) mozi ce i motorom da se ide. Ja cu videti ujutru kolima ili motorom, ali svakako dolazim.

clutch&brake

Eclipse

tebra zena mora mnogo glupa da bude da bi sve to proslo... ili da je jednostavno boli kurac i proguta pricu
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Silvana

Pametna ¾ena bi te pustila da sve lepo osmisli¹ i spremi¹ prièu, a onda bi je bolelo da ide s tobom da sedi na kamenu i gleda tebe kako peca¹.  :D
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

eclipse4

silvana to je jos bolja solucija ;)

Lazic

Citat: Silvana poslato 25 April, 2014, 22:42
Pametna ¾ena bi te pustila da sve lepo osmisli¹ i spremi¹ prièu, a onda bi je bolelo da ide s tobom da sedi na kamenu i gleda tebe kako peca¹.  :D
nego, hoæete li dovuæi va¹a cenjena dupeta sutra...?  :-* [srce]

Nensy_90

Citat: dzimika poslato 25 April, 2014, 19:37
ti kad sletis sednes odma na motor i pravac jagodina, za sat si tu :D
Na zalost...nece da moze...motor ceka tablicu I registraciju...a I posle duplog sektora ni za K.... nisam.
.
Ko nece taj nadje razlog,ko hoce taj nadje nacin....

chengelle

E ovako,ja sam do sad bio u Vojsci (motorom naravno),zurka je bila ekstra,i jos uvek traje.... Rostilj se ne gasi, i jaja na Tanjiraci :-).... Toceno pivo ekstra,veceras popijeno samo 4 velika bureta :D (za sutra porucena nova tura)
Vreme,videli ste i sami da se od popodne izvedrilo,i sutra ce biti lep i suncan dan... Zato manje politike palite masine i sutra pravac Vojska bice zurka kao nikada do sada  [cheers] [cheers] [cheers]
Nije bitno sta vozis,vec kako se osecas dok to radis!!!!

Jecko

Drugari, nemam kako...;(... tako da dr.put...

Silvana

Citat: Laziæ poslato 25 April, 2014, 23:22
Citat: Silvana poslato 25 April, 2014, 22:42
Pametna ¾ena bi te pustila da sve lepo osmisli¹ i spremi¹ prièu, a onda bi je bolelo da ide s tobom da sedi na kamenu i gleda tebe kako peca¹.  :D
nego, hoæete li dovuæi va¹a cenjena dupeta sutra...?  :-* [srce]

Pa neæu na pecanje sigurno  ;D

Sutra radim, i to popodnevnu smenu (odraðujemo onaj kijamet od zimus). Jesu skraæeni èasovi, ali ne verujem da æu stiæi. Ako doðemo do¹li smo, hvala na pozivu svakako. A ba¹ bih volela da se porazgovorimo.  [cheers]
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

ljupche92

Oko koliko sati ste otprilike na iskljucenju na Batocini da vas cekam ? :)
[cheers] [cheers] [cheers]