Glavni meni

mm druzenje Vojska

Započeo goranvojska, 31 Mart, 2014, 13:48

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

goranvojska

Citat: eclipse4 poslato 19 April, 2014, 12:24
Citat: mareskin poslato 19 April, 2014, 08:07
Citat: eclipse4 poslato 18 April, 2014, 23:57
Citat: goranvojska poslato 18 April, 2014, 22:30
Citat: eclipse4 poslato 18 April, 2014, 22:17
ako je babadevojka 40+ u pitanju onda nosim moju zenu samnom zbog da me stiti

ako su one od 18+ onda zenu ostavljam kuci da mi ne smeta ;)
da ne bude ona:mnogo hteo mnogo zapoceo......

kao ono "ovde lezi sjajan muz,super otac,najbolji teca ali los elektricar"  [rofl] [rofl]

Zar ne ka¾e izreka "va¾no je uèestvovati"?
Nije bitno da bude¹ najbr¾i/najbolji, bitno je da se ponekad i oni sporiji omrse.


ja brate koliko vidim ovde se svi bore za tebe......al tako ti je to kad imas vezu :(   [rofl]
dobar covek pa se svi brinemo za mareta da ne zanemoca i znas ono ..........pomoc prijatelja

eclipse4

dobro dobro gorane......videcemo kad bude prespavao tu sa  devojce koju cete da mu obezbedite dal ce da mu tad treba pomoc prijatelja  :-* :-*

goranvojska

Citat: eclipse4 poslato 19 April, 2014, 12:52
dobro dobro gorane......videcemo kad bude prespavao tu sa  devojce koju cete da mu obezbedite dal ce da mu tad treba pomoc prijatelja  :-* :-*
ako treba...............zrtvovacemo se.

mareskin

Citat: eclipse4 poslato 19 April, 2014, 12:52
dobro dobro gorane......videcemo kad bude prespavao tu sa  devojce koju cete da mu obezbedite dal ce da mu tad treba pomoc prijatelja  :-* :-*

Jesi li video si kako u Ranama èika Kure re¹ava problem?!? Obavezno neka neko ponese sladoled na ¹tapiæ ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Vale


goranvojska


goranvojska

ipak ce da se razvedri i kako kazu bice lepo vreme

UFF

pa i za danas najavili kisu sa grmljavinom a ovde se razvedrilo nigde ni oblacka nema
odo da se vozim

dzimika

evo oblaka :D samo pazi da ne ostanes opet bez goriva pred beogradom dok bezis od kise :P

UFF

da znas da idem opet na isto mesto gde i prosli put kad sam pokisao do gole koze  [rofl]

sedim na motoru i cekam da neki manijak dodje sa benzinom

a bezao sam oblacima i peglao ga... usporim malo i osetim da kaplje po ledjima, ubrzam i ono suvo... i na par km od kuce.... kitaaaa
i tako sedim ja i kisnem i cekam....  [veryangry] bez nervoze  [ljutko]

dzimika

da si bar malo vise imao da stignes do nadvoznjaka kod orlovace pa da ne kisnes :D

Joker

Video sam te dole kod Resnika, ovaj put nisi ostao bez goriva.. :)
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

goranvojska

nemojte vise da gledate u nebo.veceras smo obezbedili seoski dom da u njemu se druzimo.sve je ostelo isto osim igralista zbog kise.znaci bez obzira na kisu mi smo na suvom jedino u putu da ne iskisnete,a i to ako se desi mozete kod nas da se presvucete i osusite.ponesite dobru volju i lepo raspolozenje.

bigbad86

Ako prezivim svoj rodjendan 24 Aprila, eto mene :)

BOKYBOY

Citat: goranvojska poslato 21 April, 2014, 22:59
nemojte vise da gledate u nebo.veceras smo obezbedili seoski dom da u njemu se druzimo.sve je ostelo isto osim igralista zbog kise.znaci bez obzira na kisu mi smo na suvom jedino u putu da ne iskisnete,a i to ako se desi mozete kod nas da se presvucete i osusite.ponesite dobru volju i lepo raspolozenje.

[clapp] [clapp] [clapp]

OKi

Citat: goranvojska poslato 21 April, 2014, 22:59
nemojte vise da gledate u nebo.veceras smo obezbedili seoski dom da u njemu se druzimo.sve je ostelo isto osim igralista zbog kise.znaci bez obzira na kisu mi smo na suvom jedino u putu da ne iskisnete,a i to ako se desi mozete kod nas da se presvucete i osusite.ponesite dobru volju i lepo raspolozenje.
To znaci da moze i bez satora, samo vreca za spavanje ???  [kralj]

goranvojska

Citat: okisa poslato 22 April, 2014, 00:03
Citat: goranvojska poslato 21 April, 2014, 22:59
nemojte vise da gledate u nebo.veceras smo obezbedili seoski dom da u njemu se druzimo.sve je ostelo isto osim igralista zbog kise.znaci bez obzira na kisu mi smo na suvom jedino u putu da ne iskisnete,a i to ako se desi mozete kod nas da se presvucete i osusite.ponesite dobru volju i lepo raspolozenje.
To znaci da moze i bez satora, samo vreca za spavanje ???  [kralj]
bas tako.

OKi

To Careeeeeeeeee .Mogu da se usljipam  :-*



UFF

Citat: Joker poslato 21 April, 2014, 20:53
Video sam te dole kod Resnika, ovaj put nisi ostao bez goriva.. :)

nisam
stigao i vratio se i imao i goriva i nije kisa pala kao sto su najavili :)



Citat: bigbad86 poslato 21 April, 2014, 23:03
Ako prezivim svoj rodjendan 24 Aprila, eto mene :)

ja moj 27og cekam u jagodini ako se u subotu ubijem  [cheers]

juga