Glavni meni

mm druzenje Vojska

Započeo goranvojska, 31 Mart, 2014, 13:48

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

goranvojska


Nensy_90

I ja....makar dosla kolima...
Ko nece taj nadje razlog,ko hoce taj nadje nacin....

Darko

ja gledao malopre neku dugorocnu prognozu ... kisa bukvalno do petka , samo u subotu kao oblacno bez kise i oko 20'C ... i ako ne pada kisa , bice blata kolko oces  , trebace bar par dana da se osusi sve to... jebes mu mater

goranvojska

Citat: Darko poslato 18 April, 2014, 11:26
ja gledao malopre neku dugorocnu prognozu ... kisa bukvalno do petka , samo u subotu kao oblacno bez kise i oko 20'C ... i ako ne pada kisa , bice blata kolko oces  , trebace bar par dana da se osusi sve to... jebes mu mater
moj sestric kaze kad je u takvoj situaciji....ustrojicu se.ja necu.neka bude sto biti nemoze.

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

goranvojska

ako bude ovako nije lose.necemo imati blata iako je travnat teren.bitno da ne kaplje iz neba.aa sad..............jbg ili jesi ili nisi....il si nindza il si ...........

dzimika

dok ne dodje 2 dana pred druzenje necemo znati tacno kakvo ce vreme biti, mozemo gledati prognozu koju hocemo ne mora biti tacna ni 10%

UFF


zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

UFF

pa mislim ako je tako koga onda boli qrac da li pada kisa ili ne? :)

asto se tice nindze mislim da sam to dokazao na proslom druzenju :D

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

goranvojska


mareskin


Ajde nek neko predlo¾i neki hotel, motel za sme¹taj.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

goranvojska

ajde ti dodji i ne brini

goranvojska

ajde ko hoce neka se upise ovde da rezervisem sobe u jagodini

goranvojska

......i neka to bude do srede najkasnije.

goranvojska

4000-ti post---------

Jecko

Ako postoji mogucnost odlaganja, to bi bilo cool... ali pretpostavljam da je to mnogo komplikacija a ne ide da se Goran toliko cima i ovako se covek zalaze vise od svih....

Elem.....ako uspem da zavrsim neke svoje prepodnevne obaveze na vreme i snadjem se kako, dolazim.....kisa, grad, sunce....

balcan girl

smestaj po jagodini imas hill hotel, imas club R, imas sumadija hotel, imas lesendro hotel :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mareskin

Citat: balcan girl poslato 18 April, 2014, 16:15
smestaj po jagodini imas hill hotel, imas club R, imas sumadija hotel, imas lesendro hotel :D :D :D

Ako hoæe¹ da bude¹ predratni ¹valer (kao ja) mora¹ da se istu¹ira¹ i malo plakne¹ pre susreta sa devojkama :P
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu