Glavni meni

Ovo su nasi kucni ljubimci

Započeo Nadalina, 20 Oktobar, 2010, 01:32

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Flavius Valerius Aurelius

#3560
Citat: bigbad86 poslato 26 Novembar, 2015, 20:59
Ja bih jako voleo da imam jednog ali ih nikad ne bih uzeo zbog bolesljivosti i kratkog zivotnog veka :(
Da li su bolesljivi ili nisu nemam pojma jer neobracam paznju na princip "brate cuo sam" vec samo ono sto licno vidim i znam da niko nema problema s njima sem mene. Poznajem par vlasnika koji su uzeli stenad na isto mesto gde i ja,istog dana kad i ja i nikad nisu imali cimanje za razliku od mene. Moj buldog je imao rak koze pre god ipo dana i posle operacije i hemoterapije, sve ok, no to je moglo da se desi bilo kom psu, nema veze koja je rasa. Sem toga, nista. Bogu hvala, 6 godina i sve ok.
Moj savet: Ako hoces ljubimca koji ce da te nasmeje svaki minut, uzmi Engleskog Buldoga, ako si paljevina k'o klinac u mom komsiluku onda uzmi Dogo Argentino, (moze i Kejn Korso ili Alanjo Espanjol)

bigbad86

Nema potrebe, moj me nasmeje svaki put :) Stalno veseo.
! No longer available
A kao sto rekoh, nemam potrebu za radnim psima. Samo mi treba ljubimac :)


Blade

Kupite cveæe voljenoj ¾eni, ali ne zaboravite i na vlastitu.

UFF


Hattrick

Dusko dugousko zapao u problem  :)

UFF


UFF



VR 46

Jel to stene engleskog buldoga? :) Koliko se krecu cene njih?
Twist of wrist!

yzf750

jeste,kod nas tesko da vredi prodavati,prosecno stene 450-500 e,ovako nesto je skuplje dosta,ispod 700 e tesko,napolju trostruke cene,i vise..
ljudi nisu svesni koliko truda i znanja treba da se engleski buldog othrani kako treba,a i koji su troskovi, pa nude 200e ,razne zamene i traze na poklon..
ne secam se kad sam kod nas prodao stene,mada i ne cudi s obzirom kako zivimo..

yzf750

Za MM imam jednu zenkicu,5i po meseci,dosta jeftinije jer mi bukvalno smeta trenutno :-)

monsterbnt

Citat: yzf750 poslato 16 Decembar, 2015, 16:25
Za MM imam jednu zenkicu,5i po meseci,dosta jeftinije jer mi bukvalno smeta trenutno :-)

Nudim polovnu zenku samojeda i debelu macku u zamenu :P
Smrt SVIMA!!!!

yzf750

Citat: monsterbnt poslato 16 Decembar, 2015, 16:31
Citat: yzf750 poslato 16 Decembar, 2015, 16:25
Za MM imam jednu zenkicu,5i po meseci,dosta jeftinije jer mi bukvalno smeta trenutno :-)

Nudim polovnu zenku samojeda i debelu macku u zamenu :P

Heheh,nije losa ponuda..razmislicu pa javljam :-)

yzf750

Macku poklanjam Uff-u ako mu treba za one njegove zmijuljke a sa samojedom cu da vidim sta cu :-)

monsterbnt

Pazi.... ona je jako opasna... Danas je pola sata lajala na drvo i drvo se ukocilo od straha...
Smrt SVIMA!!!!

Flavius Valerius Aurelius

Citat: yzf750 poslato 16 Decembar, 2015, 16:24
napolju trostruke cene
$2.000 za stene.
Dobija se uz stene American Kennel Club potvrda i DNK potvrda o rasi.

Citat: yzf750 poslato 16 Decembar, 2015, 16:24
ljudi nisu svesni koliko truda i znanja treba da se engleski buldog othrani kako treba,a i koji su troskovi
Bas naprotiv. Pas k'o pas, nista posebno dok je sene. Bar ja nisam primetio neku razliku od ostalih koje sam imao.
Troskovi? Jbg, to kod svakog ima...

Flavius Valerius Aurelius


yzf750

Citat: Flavius Valerius Aurelius poslato 16 Decembar, 2015, 17:19
Citat: yzf750 poslato 16 Decembar, 2015, 16:24
napolju trostruke cene
$2.000 za stene.
Dobija se uz stene American Kennel Club potvrda i DNK potvrda o rasi.

Citat: yzf750 poslato 16 Decembar, 2015, 16:24
ljudi nisu svesni koliko truda i znanja treba da se engleski buldog othrani kako treba,a i koji su troskovi
Bas naprotiv. Pas k'o pas, nista posebno dok je sene. Bar ja nisam primetio neku razliku od ostalih koje sam imao.
Troskovi? Jbg, to kod svakog ima...

Ti si druze kupio othranjeno stene verovatno,zato i kazes ovo,u toj dobi kad si uzeo je to vec neko drugi umesto tebe radio,othranjivao i trosio,kad dodje stene kod kupca,onda je tako kako kazes,kao i svaki drugi pas..
Upari kuju,othrani leglo,onako kako treba pa onda javi :-)

Flavius Valerius Aurelius

Citat: yzf750 poslato 16 Decembar, 2015, 17:29
Citat: Flavius Valerius Aurelius poslato 16 Decembar, 2015, 17:19
Citat: yzf750 poslato 16 Decembar, 2015, 16:24
napolju trostruke cene
$2.000 za stene.
Dobija se uz stene American Kennel Club potvrda i DNK potvrda o rasi.

Citat: yzf750 poslato 16 Decembar, 2015, 16:24
ljudi nisu svesni koliko truda i znanja treba da se engleski buldog othrani kako treba,a i koji su troskovi
Bas naprotiv. Pas k'o pas, nista posebno dok je sene. Bar ja nisam primetio neku razliku od ostalih koje sam imao.
Troskovi? Jbg, to kod svakog ima...

Ti si druze kupio othranjeno stene verovatno,zato i kazes ovo,u toj dobi kad si uzeo je to vec neko drugi umesto tebe radio,othranjivao i trosio,kad dodje stene kod kupca,onda je tako kako kazes,kao i svaki drugi pas..
Upari kuju,othrani leglo,onako kako treba pa onda javi :-)
Na moje insistiranje, uzeo sam stene malo ranije no sto je vlasnik hteo (30ti dan)
Inekcije, vitamini i ostala cimanja je sve bio moj problem. Pas k'o pas. Obozavam pse, zato mi i nista nije tesko palo. Tvrdoglavo zam hteo Engleza tako da mi "nista" i nije bilo skupo...
Na slici je zenka (6god/36kg)

Vec jesam par prethodnih, i ne bih da se cimam sa stencima. Nema ko da ih cuva, ja sam sam. Jedino sto mi je tesko padalo je kad legnem i trebam da ustanem u 5 za posao, stenci laju i bude me u 2 i 3 i 4 ...