Glavni meni

Ovo su nasi kucni ljubimci

Započeo Nadalina, 20 Oktobar, 2010, 01:32

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

bigbad86

E a kako znas kad je zmija nervozna, nadrkana? Tipa jel daje neke naznake telom da ce da te napadne?

UFF


bogdan

I ako pretera , eto materijala za jaknu , kajs , rukavice...

freepartyman

Citat: bigbad86 poslato 08 Januar, 2016, 19:40
E a kako znas kad je zmija nervozna, nadrkana? Tipa jel daje neke naznake telom da ce da te napadne?
Sve zavisi od vrste,neke vrste napadaju tako da ne mozes da izvalis. ;) Sve u svemu nije strasno kada te ujede.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Hohštapler

ma jok, ba¹ je kul.. idi u qrac... nisam znao da ba¹ tako zajebano bude... [ninja]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

balcan girl

ma daj bre, moze da ti probije kozu i pusti krv al manja je steta i to mnogo manja nego kuèe da te ujede :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

monsterbnt

Kuce kad pokusa da ujede popije samarcinu i ne pada mu vise na pamet.... Zmija... kako bi to lep kais bio...
Smrt SVIMA!!!!

CBRR1

bezi bre...shinuo bi je na neki dalekovod pa neg glumi zicu i nek grize do mile volje...to nije zivotinja koja se voli i koja moze bilo koji vid paznje od strane nje same da ti pruzi jer je to glupa zmijetina..imbecilna zivotinja...izvini uffe mada mislim da ih i ti sam drzis jer nekada imas potrebu da si u nekom centru paznje pa makar i sa ovim ruznim zmijama....

balcan girl

pa sad bas busolovac i moj brat èuva zmije i gustere i svasta nesto, i mogu da ti kazem da nisu nimalo imbecilne i da itekako znaju ko si i sta hoces od njih, umeju da reaguju burno ponekad ali iskreno i ja bi te ujela da mi èaèkas ruèak :D :D :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

CBRR1

ma daj bre...pa vise emocija mozes  da ocekujes od plocica u kupatilu nego od zmija...uff je ekscentrik ponekad pa ih zato ima...

UFF

Citat: CBRR1 poslato 09 Januar, 2016, 00:29
bezi bre...shinuo bi je na neki dalekovod pa neg glumi zicu i nek grize do mile volje...to nije zivotinja koja se voli i koja moze bilo koji vid paznje od strane nje same da ti pruzi jer je to glupa zmijetina..imbecilna zivotinja...izvini uffe mada mislim da ih i ti sam drzis jer nekada imas potrebu da si u nekom centru paznje pa makar i sa ovim ruznim zmijama....

[rofl]  jel to znaci da ako si los covek pas nece da te voli samo zato sto ga hranis a zmija hoce?  [rofl]

jes cu drzim i hranim i cistim govna nekom ili necem sto me ne interesuje samo da bi bio u centru paznje  [samoubistvo] pa za centar paznje mogu da se jebem u bulju pustim bradu i obucem haljinu na tv-u  [rofl]

jel se taj centar paznje placa? ne? supickumaterunu onda :D

ps. kad ih budes imao onda pricaj o njima, ovako je smesno i bez iskustva

i izvini buraz ali nisam ja taj koji vozi TT-ove ML-ove i krosplejnove da bi bio u centru paznje   ;)

CBRR1

Citat: balcan girl poslato 09 Januar, 2016, 00:34
pa sad bas busolovac i moj brat èuva zmije i gustere i svasta nesto, i mogu da ti kazem da nisu nimalo imbecilne i da itekako znaju ko si i sta hoces od njih, umeju da reaguju burno ponekad ali iskreno i ja bi te ujela da mi èaèkas ruèak :D :D :D :P


izdefinisi mi ovaj deo molim te...sam ugriz te zmije koja je ugrizla uffa je znak da ga ta zmija gleda kao da je potencijalni plen i to je to....niti ce da mu pruzi bilo kakvu paznju niti da ga razveseli opusti na bilo koji nacin kao milijardu drugih zivotinja...

CBRR1

Citat: UFF poslato 09 Januar, 2016, 00:39
Citat: CBRR1 poslato 09 Januar, 2016, 00:29
bezi bre...shinuo bi je na neki dalekovod pa neg glumi zicu i nek grize do mile volje...to nije zivotinja koja se voli i koja moze bilo koji vid paznje od strane nje same da ti pruzi jer je to glupa zmijetina..imbecilna zivotinja...izvini uffe mada mislim da ih i ti sam drzis jer nekada imas potrebu da si u nekom centru paznje pa makar i sa ovim ruznim zmijama....

[rofl]  jel to znaci da ako si los covek pas nece da te voli samo zato sto ga hranis a zmija hoce?  [rofl]

jes cu drzim i hranim i cistim govna nekom ili necem sto me ne interesuje samo da bi bio u centru paznje  [samoubistvo] pa za centar paznje mogu da se jebem u bulju pustim bradu i obucem haljinu na tv-u  [rofl]

jel se taj centar paznje placa? ne? supickumaterunu onda :D

ps. kad ih budes imao onda pricaj o njima, ovako je smesno i bez iskustva

i izvini buraz ali nisam ja taj koji vozi TT-ove ML-ove i krosplejnove da bi bio u centru paznje   ;)


sta se drkas bre...nije post bio da bi se drkao ludace...bezi bre sa tim zmijetinama..i ne mislim na taj vid paznje..nego da si nenormalno lud u pozitivnom smislu...

CBRR1

aj kada sam te vec udario u zicu..kakve veze ml crossplejnovi imaju sa zivotinjama....

UFF

nisi me udario bre nego kazes ja kupio zmije da bi se kurcio  [facepalm] pa ja vozim jebeni polo bre sta mislis ces pre dobijes picke na novi r1, ml i tt ili na pitona? (ok mozda ako je u gacama ali ona to ne zna dok ne vidi  [rofl])

a oba ugriza su se desila mojom greskom u pocetku dok nisam imao iskustva i drzao sam ih sve u jednom velikom terarijumu pa sam ih vadio pojedinacno da ih hranim ruke i stan su mi mirisale na plen, bile su odgovarajuce velicine a i isijavale toplotom pa im je bilo lako da zamene ruku za obrok

tad je bitno da budes priseban i zbog sebe a jos vise zbog nje kad te zgrabi da ne cimnes i ne povuces ruku ka sebi, tebi ostanu neki njeni zubi u mesu pa ides na operaciju a ona moze da ugine, vec postoji jednostavan nacin kako bezbedno da ih skines, sreca pa sam bio i informisan i priseban u oba slucaja

balcan girl

ajde primer, kad je uff poradjao svoju zmiju i sekao je ziletom da bi joj pomogao da ne ugine, trebalo joj je vremena da skonta ali je skontala da joj pomaze i onda se opustila i spustila mu glavu na rame iako je sekao ziletom na zivo, brat npr, kad je uzeo flafija on je bio jos uvek beba i ujeo ga je na poèetku kad je skontao da ga brat voli i hrani i sve ostalo u zivotu ga vise nije ujeo sta god mu ovaj radio a radi mu svasta :D ali isto tako kad je sad za badnje veèe doslo drustvo uzeli smo flafija da se igramo i sa svima je bio dobar osim sa jednim likom koji je izuzetno pokazivao da se plasi i bio sav ukoèen pa se i zmija uplasila i nije ga ujela ali je pokusavala da pobegne od njega, kad sam je ja uzela samo se rasirila preko mene da se greje i uziva :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

Citat: UFF poslato 09 Januar, 2016, 00:47
nisi me udario bre nego kazes ja kupio zmije da bi se kurcio  [facepalm] pa ja vozim jebeni polo







napokon znamo sta je misteriozni autooo :D :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF

pa nije misteriozni, to je onaj auto sto sam prodao kad sam zidao kucu jbt, polo sam vozio :D

balcan girl

fuck :D ja rekoh to je novi auto koji se krijeee :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

CBRR1

ko bre prica o ribama i tom vidu pokazivanja, dzaba ti i r1 i sta god ako si ruzni stakor...ne prolazi to kod riba...to susamo nabedjene price onih sabana koji voze motore iz tog razloga i misle da je tako...