Glavni meni

Ovo su nasi kucni ljubimci

Započeo Nadalina, 20 Oktobar, 2010, 01:32

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

mareskin

Citat: freepartyman poslato 16 Novembar, 2015, 19:35
Nije ga niko povredio.  Tako izgleda uvo kad se odsece.

Imam psa i nije mi palo na pamet da mu odseèem u¹i ili rep.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

freepartyman

  Karl Friedrich Louis Dobermann tvorac dobermana je stvorio psa sa kupiranim usima jer tako ima opasniji izgled. U Evropi se sada izlazu ne kupirani dobermani i po meni nije to to. 
I became a beast to rid myself the pain of being a man

mkt


balcan girl

koliko ja znam mislim da je sada zakonom zabranjeno da mu kupiras usi i rep
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

freepartyman

Satro,svi i dalje kupiraju.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

makinjo

Razumeo bi da se psu seku usi iz medicinskih razloga ali kada se to radi da bi gazdi bio lepsi ne razumem jbg :(

UFF

kad budes kupio dobermana razumeces :D

makinjo

Hahah. Ma ja znam  da mu sigurno ne bi sekao usi . Meni lep i sa ne skracenim usima :)

freepartyman

Rep im se sece kad imaju par dana i ne cvile puno. Lako se odsece. Usi se rade malo kasnije i ima vise stilova.  Malo je drkanje dok se usprave,moras da mazes pantenolom i da im lepis usi da stoje,ili trakom ili u fisbajn. 
I became a beast to rid myself the pain of being a man

makinjo

I sve to da bi na izlozbi ili gazdi bili lepsi :(

freepartyman

Ne druze tako je pas zamisljen kada je stvorena rasa. Gresis na izlozbi ne sme takav da se izlaze. Da je lepsi gazdi jeste kao i velikoj vecini posmatraca. Uporedi.

I became a beast to rid myself the pain of being a man

makinjo

Jbg sada ce me neki opljuvati ali meni lepsi na drugoj slici . Nisam kontras jednostavno mi nekako blentavo izgleda a meni se to svidja :)
Na prvoj slici je takodje lep ali mi izgleda kao masina za ubijanje :)
Evo drugarov pit bull terijer (ne razumem se bas u rase pasa ).
Bas mi danas kaze kako mu nije sekao usi a meni nekako ovako prelep.


Glava Dole

Drugi mi izgleda kao lep porodican pas a prvi ko vampir koji mi cilja vrat da mi isisa krv ;D

Glava Dole

Pretece me makinjo, poenta prethodnog posta da je i meni drugi lepsi :D

bucko

Motori koje vozis su na granici ruznih ka ekstremno ruznim pa ti niko ne zamera  na ukusu ,mlad si , popravices se. ;D

Glava Dole


BOKYBOY

Citat: bucko poslato 17 Novembar, 2015, 02:12
Motori koje vozis su na granici ruznih ka ekstremno ruznim pa ti niko ne zamera  na ukusu ,mlad si , popravices se. ;D
Citat: bucko poslato 17 Novembar, 2015, 02:12

...ne vidim da te je decko prozvao ikako pa mislim da nije uredu da mu ovako odgovoris...ja ne delim isto misljenje sto se tice pasa,mislim da mnogo lepse izgledaju sa kupiranim usima,gledam po svome psu...a tvoj motor mi je ruzan do bola pa cutim... :)

BOKYBOY

...ja imam rota sa secenim repom,verovatno poslednja serija,posle toga je to zabranjeno.Sa repom mi izgledaju kao neki avlijaneri...

UFF

boki decko mu prozvao psa a ovaj njemu motor
niko nije nikog vredjaoi ne vidim problem, samo iskreno razmenjuju misljenja o oestetici

BOKYBOY

Citat: UFF poslato 17 Novembar, 2015, 08:19
boki decko mu prozvao psa a ovaj njemu motor
niko nije nikog vredjaoi ne vidim problem, samo iskreno razmenjuju misljenja o oestetici

...pa i ja to radim...ne vredjam nikoga... ;) :-*