Glavni meni

Parada Srama 2010 - Zasto smo toliko nisko pali?

Započeo Gile_ExtremeBoy, 25 Oktobar, 2010, 20:53

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

serbduck

  Ma lopata po guzici !

...il sto rekli Leskovcani - " S lopatu po grbinu !"
Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

Gremlin

Ova prica ima vise aspekata:

Vlast je isterala sta je isterala, drzava je pokazala snagu, dobili su lupkanje po ramenu (neki i po dupetu  :P) od Evrope  - i da li je sad homoseksualcima bolje, pa naravno da nije.

Mrznja prema njima je sada veca nego sto je bila, posto je mala grupica razlicitih od 50-100 ljudi nasilno isterala svoju volju, grad je srusen, bilo je oko 200 povredjenih - sta se promenilo - bes i mrznja prema LGBT populacije je samo pojacan posle svega sto se desilo.

Takodje, valst je okrenula mnogo ljudi protiv sebe tim potezom, takodje polako se kreira velika masa nezadovoljnih mladih ljudi kojima drzava ne nudi apsolutno  nista, osim da se gadjaju kamenjem sa policijom.

Na stranu sto su isti ti koji su 5. Oktobra bili "demokrate i borci za slobodu" sada tretirani kao "Huligani i divljaci". koji ruse grad.

Nemam nista protiv da neko bude homoseksualaca u svojoj kuci, ali ne mora da se javno prikazuje u gradu i time remeti mir i prava velike vecine gradjana. Pogotovo ne o trosku gradjana Beograda i poreskih obveznika.

Takodje, protiv sam bilo kakvog nasilja, jer nasiljem se nikad nista nije postilo. Nasilje radja nasilje, a ko se macha lati od macha i strada.

;)

farbach

Mislis, ko pali skupstinu bude mu zapaljena.

Gremlin


DebeliZmaj

au kako lepo gori zuta kuca, kucica ( centrala DS-a u mom kraju ... )
;) ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Dragan_kineziolog

Procitao sam i dobar grafit:
"Kakva vlada, takva i parada"
Tezak je zivot nas nindzi

Lazic

Citat: Gremlin poslato 26 Oktobar, 2010, 13:35
Takodje, valst je okrenula mnogo ljudi protiv sebe tim potezom, takodje polako se kreira velika masa nezadovoljnih mladih ljudi kojima drzava ne nudi apsolutno  nista, osim da se gadjaju kamenjem sa policijom.

Post 5-to oktobarska deca mahom znaju samo za CS, nazalost... Nisu njima bili homoseksualci meta, nego drzava...

A, i holandija ce potonuti kad tad, kakve su monstrume izrodili, i jos im dali vlast... >:( >:( >:(

DebeliZmaj

u holandiji, nemachkoj su gay ovde su pederi ...
razlika je drastichna :) ... ovde se ceo grad stavlja pod policisku blokadu
da bi 300-400 ljudi imalo privatnu pokretnu zurku, kao sto je marko milosevic zatvarao auto put da proba auto ...
e to je ponizenje !
nvo, ngo koje ``zastupaju`` to populaciju su morali da opravdaju pare...
i umesto da kazu - idemo na ushce, i da prve godine ih bude tamo 100, pa sledece 500, pa one tamo 5000 ljudi
e posle bi doshli i ljudi sa porodicama i bila bi zurka sa 10.000, 5te godine bi trazili da se zatovori ceo bulevar i da se
pravi mega zurka, dan platana, posto ej bulevar dobio nove platane ili slichna akcija gde bi ti izashlo 200.000 ljudi
i nema sile da to sprechi .. ali neeeeee.. moralo je da se pred kamerama napravi privid kako eto .. oni su u parku i
sve je ok .. dok gore vozila policije ...

takve promene drustvenih normi ne mogu da se sprovode na silu, nego za njih je potrebno vreme ... ;)
[cheers]

mali dodatak evo i ovaj forum forsira gej ...  [ljubav]
dva smajlija ... nekako isto polini su !? ... qq
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

zodiac

Pretvorili su grad u ratnu zonu po ko zna koji put, sjebali nam vikend, setnju sa decom. Ja sam, doduse, svoju setnju sa svojom decom isterao, prolazeci kraj huligana i kroz kordone, jer ne dozvoljavam da mi iko menja planove i ogranicava slobodu kretanja. Ali mnogi nisu, jer je Beograd satima nakon toga bio avetinjski pust, cak i uvece. Dokle bre vise sa tim zaseravanjem Beograda? Cim se nekoj budali digne pisu, on pravo na ulicu sa sledbenicima, kad je kriticna masa dostignuta ili je frka sa policijom, idemo na izloge, udri, lomi, kradi.

Koga bre pisu boli za pedere i onaj lopovski sljam sto patriotski krade patike? Dao bih im ja i paradu, i utakmice. Moze, ali na trideset kilometara od Terazija, minimum. Pa paradirajte uspesno predvodjeni osvedocenim pedofilom po sumi, igrajte/gledajte fudbal na poljanama,i secite se nozevima i lupajte glave bejzbolkama, radite sta god hocete, istrebljujte se medjusobno jer je to najplemenitiija stvar koju mozete da ucinite za covecanstvo na kraju krajeva, ali MARS U PICKU LEPU MATERINU ODAVDE!
Prijatelj je zao drug

zodiac

Prijatelj je zao drug

Gašpar


DebeliZmaj

au kakva cenzura i maltretiranje korisnika
sad ce zodiac da obrishe nalog svoj protesno !
[djavo]
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

zodiac

Da pisemo peticiju da se k.... pod hitno vrati? :D
Prijatelj je zao drug

Dzambo


DebeliZmaj

see the true power of the dark side -> кurac <-

[watching]

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Gremlin

Citat: DebeliZmaj poslato 26 Oktobar, 2010, 17:24
see the true power of the dark side -> кurac <-

[watching]



Aman, nemoj opet da pocinjes sa spamovanje...

[offtopic]

KIZA73

Koja je razlika izmedju geja i pedera? Gej ima pare :o
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

UFF


DebeliZmaj

gore napisan moj post nije offtopic ni spam nego samo
pokazna vezba da svaki filter moze da se zaobidje i stoga
mislim da mu je nepotreban :) ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF