Glavni meni

Parada Srama 2010 - Zasto smo toliko nisko pali?

Započeo Gile_ExtremeBoy, 25 Oktobar, 2010, 20:53

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Gile_ExtremeBoy

Upravo citam u novinama:

1.500.000 e za gej paradu, derbi i Hilari

Policija izracunala da nas je samo onezbedjenje tih rizicnih dogadjaja u protekle 2 nedelje kostalo najmanje 150 miliona dinara a te pare su dovoljne za rad 50 narodnih kuhinja kojih kod nas ima nedovoljno a stopa gladnih sve vise i vise raste..  :(
....:::: MK Kraljevi Slobode - Svilajnac ::::...

DebeliZmaj

koliko se kilometara one zaustavne podloge moze staviti ...
ili koliko km klizavih oznaka moze zameniti bojom koja ne kliza...
sta sve moze... :) cudo jedno ..
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Dzambo

Ovo sam tek malopre procitao i video, nisam verovao da su bas dotle otisli. Mozda su se strasti smirile malo, i mozda je ovo los trenutak za postavljanje ovakvog materijala, ali je bas ostavio utisak na mene.

Učesnici gej parade psuju i vredjaju monahinje

stavicu i citat coveka koji je predstavlja kao doktor(verovatno psihijatar) i sta on misli o svemu tome.


CitatMalo edukacije na temu nastranosti nije na odmet, a i objasnice gest nastrane zene sa slike. Niko se ne rodi kao homoseksualac, homoseksualac se postaje. Homoseksualizam nije bioloski, nego psihijatrijski poremecaj. To je devijacija. Definicije homoseksualizma koje pisu organizacije homoseksualaca, apsolutno ne zelim da komentarisem jer su krajnje degutantne i vredjaju moju inteligenciju. Osim crkve (monahinja sa slike), homoseksualci najvise mrze nauku koja ih demantuje. Psihijatri i psiholozi su im cesto "meta napada," pa evo ja se dobrovoljno javljam svojim potencijalnim pacijentima, da se istresu na meni i ispricaju mi svoju "ljubavnu storiju," kako to oni vole da kazu. Verujem da cu ih ganuti ovim obracanjem. Imam dosta devijantnih pacijenta i kazacu vam sledece: to su generalno najnezadovoljniji, najtvrdoglaviji, najpodliji, najprostiji i najagresivniji ljudi na svetu. Imaju nesvakidasnju mrznju prema trudnicama i deci, iako u javnosti ispoljavaju "ljubav i mir." Mrze maco muskarce i lepe zene. Od neistomisljenika se brane uvredama (usled nedostatka argumenata) i predrasudama, iako neretko kazu kako ljudi imaju predrasude prema njima. Oni uopste ne biraju reci, niti sredstva, ukoliko pricate o njihovom odnosu kao abnormalnom odnosu dve nastrane osobe. Evo recimo, na blogu koji pise pevacica JK, izneo sam validne cinjenice o devijantnim licima koja su paradirala Beogradom i dobio sledece odgovore: "idi se leci, ti si nepismen, uzmi nick Glupi Jova, ti se skrivas iza titule, da si stvarno zavrsio Oxford ne bi citao novine, ti nisi doktor jer svako vidi imas jedva osam razreda osnovne skole, ti si impotentan muskarac, homoseksualizam kao bolest je izbrisana sa liste bolesti davnih godina, ti lupas gluposti, to su sve same izmisljotine." Da li primecujete da u ovim malogradjanskim odgovorima provincijalaca, ne mogu reci uvredama jer covek ne moze biti uvredjen od strane devijantne osobe, nema apsolutno ni jednog argumenta koji bi demantovao moje tvrdnje. To su oprecne uvrede, najprizemnije vrste, upucene meni od strane isfrustrirane, nastrane osobe. To isto ce reci i vama, i monahinji, i policajcu, i uciteljici, i novinaru, i detetu, pod uslovom da im kazete bilo sta, sto ne zele da cuju u vezi svog opredelenja. Oni ce vas napasti verbalno, a neretko i fizicki ukoliko im se pruza mogucnost i ukoliko im kazete nesto sto ne zele da cuju. Ne kazem da ce vas napasti ukoliko nemaju povoda, medjutim ne treba im mnogo. Svoju agresivnost pokazuju i prema svojim istomisljenicima. U Londonu su tuce u njihovim klubovima svakodnevnica. Srecom, oni se ne razmnozavaju, oni samo izumiru. Nemogucnost produzenja ljudske vrste je najbolji dokaz njihovih neprirodnih odnosa i dokaz da su religiozne tvrdnje u mnogo cemu tacne, iako ih oni na sve nacine pokusavaju negirati. Oni su obelezeni, u svakom smislu te reci, medjutim za njih ima nade, pod uslovom da se obrate lekaru i podvrgnu psihijatrijskoj terapiji. Monahinje su im sigurno oprostile, a i ljudi ne bi trebali da im zamere jer oni, narkomani i alkoholicari, jednostavno ne shvataju da su u problemu. Nesvakidasnje je mali broj onih koji ce shvatiti sustinu. Dovidjenja, prijatno. p.s. Svi oni koji ih podrzavaju su potpuno isti kao oni. Nema razlike.

mrle

ОПОМЕНЕ БОЖИЈЕ!

        После параде содомита на улицама престоног града, и анемичног става Цркве по том питању, 3. новембра у 1:58h српском народу стигла је опомена Господња у виду снажног земљотреса чији је епицентар био у Витановцу у близини Краљева. Поред велике материјалне штете коју је земљотрес причинио, живот су изгубиле и две особе – брачни пар Синиша и Наталија Сташић из Грдице код Краљева (Бог да им душу прости!). Око педесатак особа је лакше повређено.
Погибија брачног пара Сташић, опомиње нас на догађај када дођоше неки и казаше Господу за Галилејце чију крв Пилат помеша са жртвама њиховим: „И одговарајући Исус рече им: Мислите ли да су ти Галилејци били грешнији од свих Галилејаца, кад су тако пострадали? Нису, кажем вам, него ако се не покајете, сви ћете тако изгинути. Или оних осамнаест што на њих паде кула у Силоаму и поби их, мислите ли да су они кривљи били од свију људи што живе у Јерусалиму? Нису, кажем вам, него ако се не покајете, сви ћете тако изгинути (Лк. 13, 1-5). „Једно зло прође, ево иду још два зла за овим“, пише у Откривењу Св. Јована Богослова (Откр.9,12). „А остали људи који не погибоше од ових зала, не покајаше се од дела руку својих, да се не клањају демонима, ни идолима златним и сребрним и бронзаним и каменим и дрвеним, који нити могу видети, ни чути, ни ходати; и не покајаше се за убиства своја, ни за гатања своја, ни за блуд свој, ни за крађе своје“ (Откр. 9,20-21). У богомољачкој песми  „Богомати премила“, каже се:

>>Богомати премила, увек си нас штитила,
помози нам и сада ево народ пропада.

Дух паклени војује, многи народ робује,
невидљивом сатани нема нико да брани.

Одбацише људи пост, преко пакла паде мост,
што је к небу водио, док је народ постио.

Богомољу презреше, Богохулство почеше,
црни ђаво ликује, како народ робује.

Брат за брата не хаје, већ га суду предаје,
изгубише Божји страх, на срце им паде мрак.

Стид са земље нестаје, свет се моди предаје,
хаљине им говоре да се Богу не моле.

Сваког дана веће зло, а гнев иде одозго,
подигао Господ мач, да претвори све у плач.

Господ гледа с Небеса, сва се земља потреса,
али народ не хаје већ се греху предаје.

Сви ангели тугују, али људи не чују,
неће да се покају на суд Божји чекају.

Мрак нас тешко покрио, чуј Пресвета Маријо,
адску таму одагнај, грешне људе спасавај.

Ти си извор дарова и ризница Божија,
покајање даруј нам, докле сија јоште дан.

Без тебе смо пропали, Ти нас Мајко сажали,
чуј Пресвета болни глас, Твоја љубав нам је спас.

Увек си се молила и гнев Божји блажила,
Мол' се Дјево и сада, да сав народ не страда.<<

У 16. глави Откривења, говори се о седам анђела који изливају седам чаша гнева Божијег на земљу. Али, уместо да се људи покају после јасних опомена Божијих, они почеше хулити „на име Бога који има власт над мукама овим, и не покајаше се да му даду славу... И хулише Бога небескога од болова и рана својих, и не покајаше се за дела своја“. (Откр. 16, 9 и 11). Но, бејаше у историји рода људског град велики у коме живљаше мудри цар са послушним и мудрим поданицима. Овај град беше Ниневија. Посла Бог у Ниневију пророка Јону, да му проповеда реч Господњу. „И устав Јона отиде у Ниневију по речи Господњој; а Ниневија беше град врло велик, три дана хода. И Јона поче ићи по граду један дан хода, и проповеда и рече: јоште четрдесет дана, па ће Ниневија пропасти. И Ниневљани повероваше Богу, и огласише пост, и обукоше се у кострет од највећега до најмањега. Јер кад дође та реч до цара Ниневијскога, он уста са својега престола и скиде са себе своје одело, и обуче се у кострет и седе у пепео. И прагласи се и каза се по Ниневији по заповести царевој и кнезова његових говорећи: људи и стока, говеда и овце да не окусе ништа, ни да пасу ни да пију воде. Него и људи и стока  да се покрију кострећу, и да призивају Бога јако, и да се врати сваки са свога злога пута и од неправде која му је у руку. Ко зна, еда се поврати и раскаје Бог и поврати се од љутога гнева својега, те не изгинемо. И Бог виде дела њихова, где се вратише са злога пута својега; и раскаја се Бог ода зла које рече да им учини, и не учини.“ (Јона, 3, 3-10).

Нека би Бог дао, молитвама Пречисте Матере Своје, Светог Саве  и свих србских светих, да народ србски пође путем мудрих Ниневљана. У противном, ничему се другом не можемо надати, до оном што снађе Содом и Гомор!

UFF


Nadalina

I, sta sad, kao, svi smo mi kaznjeni zemljotresom i neduzni ljudi su poginuli jer je parada odrzana?!
Zar, po toj njihovoj, popovskoj prici, Bog kaznjava nevine i neduzne ljude koji nisu imali nikakve veze sa tim?
Ne bih se slozila....

I, da se razumemo....
U Boga verujem, i molim se Bogu!
U crkvu kao instituciju- ne verujem.... Jer, iz dana u dan, nelogicnosti koje se desavaju nama pred ocima sve vise potvrdjuju moje misljenje... bar meni...
Ne kazem da je ispravno i ne kazem da iko treba da se slozi sa mnom! Ali, to je moje misljenje...
Dzukela u podznaku

lencuga

greh nije samo ga ciniti ,vec i dozvoliti cinjenje, tako da kad se malo razmisli.....
bolje biti zdrav i bogat jer sta vredi siromasnom sto je bolestan

Nadalina

Lenji, sve ja to razumem... I, sve je to ok- kada smo mi kao pojedinci u mogucnosti da sprecimo cinjenje tog greha ili nedela...
Ali, ovo- ovo je tipican propagandni trik.... I, jadno je to sto se pogibija dvoje neduznih ljudi koristi na ovakav nacin.... To je ono sto je ovde morbidno.... Zar su njih voje mogli promeniti nesto, zabraniti paradu!? Zar je iko od nas mogao da spreci taj dogadjaj koji je politicki odradjen i to je to....

Ali, svaka cast na propagandi.... Bas sam sinoc imala priliku da sa jednim covekom razgovaram na temu propagande politickih stranaka i imidza koji su stvorili i koji odrzavaju.... Sve je to stvar interesa, u svim sferama zivota... I, najtuznije je to sto ce masa(opet ta masa...) da se ponese ovim napisanim... I, eto ti jos mrznje medju ljudima... Ovi ce da krive gej populaciju, ovi ce da se brane okrilvljujuci huligane i tako u krug....
Dzukela u podznaku

farbach

Nisam razmisljao o ovoj uzrocno - posledicnoj vezi. Secam se da je1995 grmelo na Svetog Savu, i da smo te godine izgubili Krajinu.
Da parafraziram Hakslija: Svetska kolektivna sizofrenija je dostigla tacku u kojoj me je prestala interesovati.
Da ta neka svetska pravda postoji, London bi danas bio podvodna turisticka destinacija.


lencuga

Citat: farbach poslato 05 Novembar, 2010, 22:08

Da ta neka svetska pravda postoji, London bi danas bio podvodna turisticka destinacija.

vise dana nego kobasica
bolje biti zdrav i bogat jer sta vredi siromasnom sto je bolestan

farbach

Ja cu da vozim podmornicu na liniji London-Vatikan

lencuga

omiljena pitalica u vatikanu "puna skola djaka niodkuda vrata"
bolje biti zdrav i bogat jer sta vredi siromasnom sto je bolestan

gane

a da ne pominjem opet da mi je motor i dalje u 29. zbog te glupe parade....

UFF

 [rofl]

Znaci ti si onaj bevery-sta koji je gadjao policiju kamenjem sa motora i organizovao demonstrante?  ;D

gane


SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

jerej


SSZGO

Citat: jerej poslato 06 Novembar, 2010, 23:56
Citat: sszgo poslato 06 Novembar, 2010, 23:45
zar jos ljudi danas veruju u boga?

Daj mi razlog zasto ne bi verovali?


a ti meni daj neki razlog zasto bih verovao?


ne verujem u ono sto ne moze da se dokaze

pogotovo sto mislim da je cela religija jedna velika farsa i navlakusa za kontrolu nisko-intiligentnog naroda, tzv ovaca
i uzimanje para od istih

skoro svaka zemlja je imala svog isusa samo pod drugim imenom...
kako bese, lik obozavanja je simbol sunca, 12 apostola ili 12 prijatelja su zodijacki znaci, 3 sveca su 3 planete koje su se poravnale na odredjeni datum, smrt i vaskrsenje smena dana i noci itd itd...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor