Glavni meni

Parada Srama 2010 - Zasto smo toliko nisko pali?

Započeo Gile_ExtremeBoy, 25 Oktobar, 2010, 20:53

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gile_ExtremeBoy

Ko je kriv i zasto su dozvolili da se ta provokativna parada odrzi, iako su znali sta ce se desiti. Zasto mi (narod) moramo da ispastamo zbog maloumnika koji vladaju ovom drzavom? I grozi me to sto nam EU bije cvrge i ismejavaju nas, a mi ulazimo ko slepac u koprive..

Nema nista protiv ljudi sa drugacijom sexualnom opredeljenoscu, ali ovo stvarno nema granice, sramota me majke mi...
....:::: MK Kraljevi Slobode - Svilajnac ::::...

MIGE

jbg gile,tvoje pitanje a i moj odgovor lezi u politici!ako krenem da pisem o tome,nece nikad biti kraja!da li moze nesto da se uradi?moze!al treba biti slozan jer pojedinac nista nemoze uraditi!  ;)

MIGE

a i najbolje da pogledas neki dokumentarac o tome sta nam se dogadja i sta ce tek biti

K_A_W_A

Po meni sve je to politika, a to nas onda nigde ne vodi ;)

Gile_ExtremeBoy

Ali sto im mi vise stavljamo na raspolaganju da rade sta im prohte to ce oni vise tu moc iskoriscavati i gde to vodi, samo gore i gore. Pederima placaju zastitu (fizicku), narkomanima fals drogu a nama? Nama samo poskupljuju registraciju za motore sve vise i vise. Eto sad od nove god ja umesto 180 ima da placam 220 evra za registraciju za 21 god star motor. Jer ima to jos negde u svetu gde postoje ovako idealni uslovi za zivot kao kod nas...  >:(
....:::: MK Kraljevi Slobode - Svilajnac ::::...

KIZA73

Sta je to sexualna opredeljenost? Po meni je to ono tipa ja volim mrsave, a drugar elegantno popunjene ribe. A oni sto su paradirali nisu "opredeljeni", vec oboleli. Ne znam koja su im to prava uskracena, pa ni ono na besplatno lecenje u Lazi Lazarevic. A mogu i na urgentnom ako se ponovo budu preseravali. Ajde da rezumem da su se nekom uzjebali hormoni pa se oseca kao zensko, ali kako da razumem nekog ko voli da jebe takvo "zensko" :o Ne mogu sada jer je zahladilo, ali na prolece uzimam hoklicu i stocic i idem u Knez Mihajlovu da sakupljam potpise. Osnivam udruzenje ljubitelja KUNILINGUSA :P ( za neobavestene junose, PIZDOLIZACA) [clapp] Kakva ce to parada da bude, zajebalo vek :D
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

MIGE


Gašpar

Evo ja cu ovde da napisem isto sto i na obrisanoj temi, na drugom mestu... Paradu shvatam kao nesto sto je moralo da se dogodi kada je vec najavljeno...sta da se radi, tako je kako je, ali nisu oni ljudi krivi sto neko zeli AirMax a ne moze da ih priusti sebi.
Zasto isti ti huligani nisu napravili svoju paradu na kojoj bi bili na desetine puta brojniji i dokazali na miran nacin da se protive paradi?
Parada je politicki izorganizovana od pozicije, dok su huligani izorganizovani od strane politicke opozicije, a u politiku ne bih da zalazim, jer onda necemo zavrsiti do ujtru, a svesce se na raspravu "ciji je veci" ;)

Gile_ExtremeBoy

Ljudi iskoristili priliku, ako svi pajkani cuvaju pedere (umesto da sprovode red i mir) nararavno da ce svako iskoristiti priliku.
....:::: MK Kraljevi Slobode - Svilajnac ::::...

K_A_W_A

Kad je bio 5 otobar  2000 god. policija je stala uz narod i nikom nije ni dlaka falila. A sad je stala uz 500 pedera. Sto kazu, "ako je to cena za EU, hvala neka!"

johann

A mogli smo da iskoristimo medijsku pa¾nju i da se pridru¾imo homoseksualcima tako ¹to bi svaki bajker povezao jednog homoseksualca i na taj naèin skrenuli pa¾nju na visoke registracije....

To bi bilo sigurno primeæeno...


Gavrolini

Citat: johann poslato 25 Oktobar, 2010, 23:45
A mogli smo da iskoristimo medijsku pa¾nju i da se pridru¾imo homoseksualcima tako ¹to bi svaki bajker povezao jednog homoseksualca i na taj naèin skrenuli pa¾nju na visoke registracije....

To bi bilo sigurno primeæeno...


samo ti vozaj derpe-a ,ja svoje dupe cuvam.

Dzambo


farbach



Da li je seksualno opredeljenje ljudi uop¹te moguæe?

Pogledajmo: ©ta je seks?

To je spajanje genetskog materijala. Po Gregoru Mendelu ovaj materijal je razdvojen u dve kopije. Spajanje ovih kopija je moguæe samo adekvatnim spajanjem mu¹kog i ¾enskog pola.

U bipolarnom svetu u kome mi ¾ivimo na planeti Zemlji samo takva adekvatna konekcija mo¾e izvr¹iti prenos genetskog materijala. I to je biolo¹ki funkcionalan spoj.

Svaki majstor zna da bi se napravio neki funkcionalan spoj mora postojati mu¹ka i ¾enska utiènica.



Dve ¾enske utiènice ne mogu ostvariti funkcionalnu konekciju koja æe na pravo mesto preneti el. energiju iako se fizièki mogu staviti jedna na drugu.



Ljudi se mogu na razlièite naèine spajati, ali... Samo adekvatan spoj sjedinjuje genetski materijal. Ukoliko nemate adekvatan spoj i nema spajanja genetskog materijala - nema seksa.

OVAKVI SPOJEVI NISU SEKS!



Priroda je napravila dva pola i seks je moguæ samo tako. Dakle, homoseksualnot nije pitanje izbora, jer takvog izbora u bipolarnom svetu - NEMA.

Homoseksualnost NE POSTOJI

Tako ne mo¾e postojati ni diskriminacija homoseksualaca, niti mogu biti ugro¾ena njihova ljudska prava. Jednostavno - ne mo¾ete uzimati kiseonik u¹ima , niti piti vodu kroz nos iako vam zakoni to mogu dozvoliti ili èak nalo¾iti.

Dakle, dragi moji, zakoni koje donose zagljupljeni ljudi mogu vam garantovati da je va¹e ljudsko pravo da izaberete da se nazovete pticom ili krokodilom, ali dokle god pripadata ljudskom rodu vi niste ptica. Pripadnost ovom ili onom rodu ili vrsti ili polu odreðuje samo zakon prirode. Ljudi to ne mogu promeniti, veæ mogu samo simulirati ovu promenu.


bokilic

samo mi nije jesno kakvu slobodu traze.
nels se hevtaju u svoje cajne kolutice kolko hoce ,ali ne da to propagiraju javno..
niti je po bogu,niti po prirodi,
sve bi ja to pendrekom   [prebicute] [prebicute] [prebicute] [prebicute]
umesto platama da udjemo u evropu nas teraju dupetom....
brmmmm

Dzambo

Pa u sustni traze slobodu da mogu javno da se izraze tj deklarisu kao pederi. Iliti da na Trgu mogu ladno jedan drugom ispiraju usnu duplju. Takve stvari sam video u Spaniji i okrenuo mi se stomak. Ne verujem da su im prava uskracena sto se tice posla, obrazovanja ili sl. Jedino sto moraju da cute da su to sto su, a oni bi na sav glas da razglase.
Ne volim ih, ali ih ne bih tabao samo zato sto su pederi. Dok mene ne ugrozava, i dok je u svoja 4 zida, ok sam sa njim. I dok ne znam da je to sto je. jbg

Gile_ExtremeBoy

....:::: MK Kraljevi Slobode - Svilajnac ::::...

UFF

Ne znam koji im je Q trebala parada?

Ja sam rodjen u beogradu i 100% sam siguran da kad bi (pre ove parade) dva momka ili dve devojke setala/le knez mihajlovom drzeci se za ruke i zastajkujuci s vremena na vreme da se poljube, niko ih dirao ne bi!

Neki bi zastali da pogledaju, neki bi mozda nesto dobacili ali bi se vecina samo nasmejala i produzila dalje

Takodje ih na poslu i u ostalim drzavnim ustanovama niko ne ogranicava, pa sto onda sami sebi zele da prave sranje?

Sta ce vecu slobodu od toga?

Sad posle njihove kako kazu uspesne parade nisam bas siguran da ih niko nece dirati ako ovo malopre navedeno pokusaju da urade na javnom mestu i po cemu je onda ta parada uspela ??

mrle


mrle

Мили Боже, шта нас ово снађе,
у недељу што последња зађе.
Скупило се пар настраних људи,
поносе се што су мало чудни.
Позадинци, једва шака јада,
бригу брине цела српска Влада,
од бунџија начинише мете,
да би мушки шетали к'о тете.

Војске нема, милиција клета,
у марици сад педере шета,
безбедно да прође им маршрута,
да не скрену са европска пута.

На свој народ ударају силом,
а на Космет неће него милом.
Под заставом од дугиних боја
никад новог Косовскога боја.

Лепи Борис, лепота му џаба,
скупио се сав к'о нека баба.
Кад од њега то Европа тражи,
гејеви му постају још дражи.
Извини се, потура све више,
саго главу, не чујеш да дише.
Само тако к' Западу ће стићи,
на срамоту успут ће се свићи.
Чему беше сва његова борба,
да Дачића сада види Слоба.
Ој Ивице, кукала ти мајка,
зар да мушко буде неком снајка.
И министар што у НАТО ходи
каже децу да нам мржња води.
За њега су они хулигани,
какви ово наступише дани.

Страшни Хомен са медија прети
језиве ће мере предузети.
Похапсиће и старо и младо,
нову Сабљу направиће радо.
Кад сус' они у Скупштини збили,
тада нису хулигани били.
Кад гореше гласачки листићи,
другом кругу не хтедоше ићи.
Навијачке хорде хулигана,
онда нису биле им рак-рана.

Прође отад ево десет лета,
сад жутима сваки отпор смета.
Зарад лажне европерспективе,
уклањају све препреке живе.
Ко на брду више мало стоји,
види да се од народа боји,
демократска и напредна клика,
од побуне почелај' да цвика.

Зато се је сила сва упрегла,
небил' каиш око врата стегла,
сваком ко би наглас мал' порек'о,
да Европом тече мед и млеко.

Срећом није све баш 'вако црно,
листак нови неко је обрн'о.
Параде је свима преко носа
достај' вала педерског поноса.
Народу је лажи преко главе,
мож' да бидне и параде праве.
Кад се дигне сиротиња раја
видећемо и жутима краја.
Кад устане мотика и кука,
у г***има биће све до струка,
преваранти, белосветски олош,
невладине и дакако Сорош.
Какос' дошли, тако ће и сићи,
гневни народ брзо ће их стићи.