Glavni meni

Policija na potezu do ade i na adi xD

Započeo ¹omik3, 24 Jun, 2012, 16:45

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

¹omik3

Manijaci od juce su pojacane  [policaja] kontrole do ade i na samoj adi, tako da te zaustave 3 puta ako krenes na adu a tamo ih opet ima na biciklistickoj!
Inace obavestenje za mladje manijake a i one koji ne znaju, na biciklistickoj je zabrenjeno voziti motore preko 50ccm i zbegavajte jer ih stvarno ima dosta.Obratite paznju ukoliko vozite do 50ccm jer ima dosta  [policaja] koji ce pokusati da vas zajebu i napisu kaznu, ali u kazni stave da ste se kretali stazom za pesake  [glavazid], u tom slucaju uredno sacekate i dole kao zalbu napisete da ste se kretali biciklistickom stazom i navedete svedoka (ako ga ima)! NE PRICAM OVO BEZVEZE  [cheers]
Rekla je : Motor ili ja ?
– ©teta, ba¹ sam je voleo

dzimika

kao i zadnje 3god, inace trenutno sam na makiskoj strani blizu aquaski-a i videh njih nekoliko na pesackoj stazi sa hiljadarkama a na biciklistickoj svakih 5min neko prodje na motoru, inace na biciklistickoj stazi je dozvoljeno do 50ccm


dzimika

evo slikice :)

[attachment deleted by admin]

zmiya

E jesi peder,pa ja do sad bio na Adi,i to ba¹ kod aquaski-a..

mkt

citava frka nastala zbog jucerasnjeg davljenja jbg
vise ni sa pivom nece moci na adu

dzimika

Ja napisah na chatu da dolazim na adu ali ti ne gledas chat

zmiya

Jebo èet,to mi ¾ena zabranila jo¹ pre nekoliko godina..
Bio sam tamo od 12h..

markan90

ne jedi  [govance] nego ajde na adu ¹omik3...  ;D ionako si video da me znaju  [policaja] cak su mi i dosije otvorili  [rofl] [rofl] [rofl]

Kanarinac

Ja ni jednog nisam video. isto bio kod aquaski-a. Usli dole i parkirali kod kafica. Inace sam cuo da su poceli da voze po adi.

Nego kako oni smeju da voze motore preko 50cc po biciklistickoj???

dzimika

Citat: zmiya poslato 24 Jun, 2012, 18:44
Jebo èet,to mi ¾ena zabranila jo¹ pre nekoliko godina..
Bio sam tamo od 12h..

a nije ti zabranila da gledas ove polugole maloletne cice

skijash

Ja sad bio na Adi, redom je smarao marsovac. Bolje da pi¹u kazne onima ¹to pe¹aèe biciklistièkom stazom. Motor manju opasnost pravi.

¹omik3

Najbolje je nikome da ne pisu kazne :) ...
Rekla je : Motor ili ja ?
– ©teta, ba¹ sam je voleo

Lazic

Citat: skijash poslato 24 Jun, 2012, 19:50
Ja sad bio na Adi, redom je smarao marsovac. Bolje da pi¹u kazne onima ¹to pe¹aèe biciklistièkom stazom. Motor manju opasnost pravi.

¾iva istina... [facepalm]

skijash

Ne, onima ¹to se ¹etaju biciklistièkom stazom treba da pi¹u kazne, svakog vikenda mogu da ubijem nekoliko dece i da ozbiljno povredim nekoliko odraslih.

dzimika

definitivno si u pravu, dok nije bilo biciklisticke staze svi su kukali zbog biciklista i rolera, sada kad imaju stazu samo za sebe oni idu biciklistickom stazom, klasicna stoka

inace evo kad je obilazio drugi krug, zaustavio malaguti od 200ccm i pomerio ga sa staze, nista mu nije pisao a suvozac nije imao ni kacigu

¹omik3

sve ce to jednog dana stici na kucnu adresu... Ni meni nista nije pisao, samo uzeo podatke i proverio (naravno i zabelezio), pa kada im zafali za kvotu, bice daj one sto smo zapisali :(, a pored prolaze skuteri bez kacige i ne pogleda ih !
Rekla je : Motor ili ja ?
– ©teta, ba¹ sam je voleo

¹omik3

Rekla je : Motor ili ja ?
– ©teta, ba¹ sam je voleo

monsterbnt

Citat: skijash poslato 24 Jun, 2012, 21:26
Ne, onima ¹to se ¹etaju biciklistièkom stazom treba da pi¹u kazne, svakog vikenda mogu da ubijem nekoliko dece i da ozbiljno povredim nekoliko odraslih.

Danas bio da obrnem krug biciklom oko ade. Na biciklistickoj stazi imas vise majmuna na nogama, rolerima i skuterima nego na biciklima. Ides prema njemu, gleda te u oci i jebeno NECE da se pomeria setaliste je jebena 3 metra odatle. Skuterasi se redovno trkaju po biciklistickoj...... Ne da bi im lupao kazne nego bi ih hapsio samo tako. Nek se malo ugledaju na prave motore od kojih ni jedan jedini nije jurcao uopste, a kamoli prosao biciklistickom.
Smrt SVIMA!!!!

AndreyRR

Citat: monsterbnt poslato 24 Jun, 2012, 23:23
Citat: skijash poslato 24 Jun, 2012, 21:26
Ne, onima ¹to se ¹etaju biciklistièkom stazom treba da pi¹u kazne, svakog vikenda mogu da ubijem nekoliko dece i da ozbiljno povredim nekoliko odraslih.

Danas bio da obrnem krug biciklom oko ade. Na biciklistickoj stazi imas vise majmuna na nogama, rolerima i skuterima nego na biciklima. Ides prema njemu, gleda te u oci i jebeno NECE da se pomeria setaliste je jebena 3 metra odatle. Skuterasi se redovno trkaju po biciklistickoj...... Ne da bi im lupao kazne nego bi ih hapsio samo tako. Nek se malo ugledaju na prave motore od kojih ni jedan jedini nije jurcao uopste, a kamoli prosao biciklistickom.
ja ispruzim nogu kad nece neko da se pomeri,pa kad se pobuni najebem mu se majke