Glavni meni

Policija na potezu do ade i na adi xD

Započeo ¹omik3, 24 Jun, 2012, 16:45

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

¹omik3

Citat: dzimika poslato 25 Jun, 2012, 12:16
Citat: ¹omik3 poslato 25 Jun, 2012, 05:20
evo i slike

ne moras da zamracis lice ako ih slikas na javnom mestu :D

inace jel iscitavaju saobracajne ili gledaju nalepnice kad proveravaju da li je registrovan?

jbga, bilo mi zabavno, a svoju reg za svaki slucaj :). Pa vidi mene zaustavili na adi i nisu gledali nalepnicu nego sva dokumenta zapisali (lk,vozacka i saobracajna) i proverili jmbg,a ovde u gradu zaustavljali ove bez kacige uglavnom.
Rekla je : Motor ili ja ?
– ©teta, ba¹ sam je voleo

Popsy

jbg ja sam bar 15storo vratio sa skuterima i motorima dok sam vozio rolere da ih ne nagaze al najaca su mi dva egipcanina na budzenom skuteru.. ja im ka¾em "pazite, imate muriju na poèetka i marsovca na pola staze... pi¹u kazne..." a on æe "ma va¾i..." i zapale , ja se okrenem a njima stara SO tablica... :D
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

SSZGO

kakav je problem voziti rolere po bilo kojoj stazi?
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Aussweis

Evo i na Vidikovcu, blizu Mc-a, u ¹teku iza trafike, samo spopada!

[attachment deleted by admin]
Sve ima cenu ili čast!

nano

stari kerovi, treba obratiti paznju gde je dobar debeo lad tu su i oni, de ce oni onako masni da se peku na suncu trebal da se istopi

Kanarinac

Znaci i kod mene u kraj dosli. Jao mamicu im jebem!!! Kako sad da vozim u japankama???

skijash


Kengur

Pitaj sszgo-a.

Kaze japanke zabranjene, ali rolera nema u zakonu...

Kanarinac

U japankama ne smes ni auto da vozis, a tako mislim da ni motor ne sme.

markan90

naravno da ne sme u papucama...a za kola...ne sme ni bez majice  [ludak]

mi¹ko_kolo

Citat: Popsy poslato 25 Jun, 2012, 13:01
jbg ja sam bar 15storo vratio sa skuterima i motorima dok sam vozio rolere da ih ne nagaze al najaca su mi dva egipcanina na budzenom skuteru.. ja im ka¾em "pazite, imate muriju na poèetka i marsovca na pola staze... pi¹u kazne..." a on æe "ma va¾i..." i zapale , ja se okrenem a njima stara SO tablica... :D

SO tablice i dalje va¾e!

Plazma Keks

ne sme u papucama da se vozi auto? pih... zadnji put kad sam pitao pandura, rekao je da nije preporucljivo ali da nije zabranjeno..

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Uncle Bob

Jajara mi napisa kaznu sto sam vozio bos i bez majce na starom obrenovackom putu ukljucenje na auto put [policaja] [bejzbolka]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Lazic

Pa da, naru¹avao si red i mir patrole koja te zaustavila, po¹to verovatno nije bilo nikoga, kilometrima unaokolo... [facepalm]


Major

Citat: Plazma Keks poslato 25 Jun, 2012, 21:18
ne sme u papucama da se vozi auto? pih... zadnji put kad sam pitao pandura, rekao je da nije preporucljivo ali da nije zabranjeno..

Zabranjeno je voziti u papucama i bez majice, moze da ti pise kaznu opusteno.

Plazma Keks

ali u patikama i cipelama je mnogo vruce voziti auto... noga ti prokljuca...

zmiya


Major

Nema clana ali moze da ti pise kaznu:

PRAVILA oblaèenja postoje i u saobraæaju, samo su kod nas izgleda malo nejasna. Veæina vozaèa je èula prièu kako automobil ne sme da se vozi bez majice, u papuèama ili u cipeli sa ¹tiklom, ali u Zakonu o bezbednosti u saobraæaju (ZOBS) ne postoje odredbe koje o tome govore.

Ipak, policija mo¾e da vam napi¹e kaznu zbog neadekvatne obuæe, jer, kako smo saznali, to je potencijalno ugro¾avanje bezbednosti ostalih vozaèa. Prema reèima direktora Srpskog komiteta za bezbednost saobraæaja Damira Okanoviæa, nijedan èlan ZOBS se posebno ne bavi time kako vozaè treba da bude obuèen.

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/aktuelno.233.html:328696-Stikla-nije-zabranjena