Glavni meni

Policija na potezu do ade i na adi xD

Započeo ¹omik3, 24 Jun, 2012, 16:45

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zmiya

On mora da mi na kazni napi¹e koji èlan kr¹im..

Major


monsterbnt

po ovome moze pandur da ti radi sta oce po sopstvenoj proceni....
Smrt SVIMA!!!!

AndreyRR

samo se stavke 5 ne pridrzavaju  ;D

monsterbnt

Da..... u stanju je da te zaustavi na sred recimo brankovog mosta i jebe mu se sto to nije nimalo bezbedno. U hrvatskoj kad su nas zaustavili zbog kontrole lepo su nas izvukli sa autoputa na odmoriste gde lepo moz da stanes, billi krajnje ljubazni i resili situaciju ocas posla bez drkanja......
Smrt SVIMA!!!!

Major


Lazic

Proveri zakon, mislim da mogu samo tamo gde je bezbedno... Naravno vekovima ih je boleo kurac, ali sve vi¹e zaustaljaju po propisu...

Gašpar

Po zakonu, mesto gde te zaustavljaju MORA biti obele¾eno èunjevima.

Major

Ne nego mesto mora biti bezbedno i da ne ugrozava bezbednost ostalih ucesnika u saobracaju.. kakvi crni cunjevi

Uncle Bob

Pa meni je ba¹ i napisao po èlanu 278 zakona o saobraæajnim propisima sa rokom plaæanja od sedam dana pravo na zalbu ne odlaze izvrsenje sankcije 5000 hiljada ili pet dana verovatno padinjaka. [ludak] ;D [policaja] [bejzbolka]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Gašpar

Citat: MajorSoul poslato 26 Jun, 2012, 14:26
Ne nego mesto mora biti bezbedno i da ne ugrozava bezbednost ostalih ucesnika u saobracaju.. kakvi crni cunjevi

Ja prièam za otvoreni put. Ako re¹e da prave kontrolu, moraju jasno èunjevima da obele¾e mesto na kome zaustavljaju. Jednostavni nije po propisu ono da auto sakriju u ¾bunju i samo od jednom iskoèe. Mora¹ ti jasno da vidi¹ da je kontrola saobraæaja u toku.

Taraba

Jesi ti video to nekad u Srbiji... mislim, te èunjeve i èuda?
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Gašpar

Po Vojvodini da(zaustavili me u Inðiji i u op¹tini Vr¹ac, tu ih ima), ju¾nije nisam viðao.

Taraba

Ti va¹i ravnièarski panduri su izgleda pelcovani za propise i kulturu. [ludak]
Jutros gledam marsovac zaustavlja kamione ispod podvo¾njaka na ulazu u luku Beograd. :o Morao sam trotoarom da prolazim jer je blokirao kompletan saobraæaj.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

AndreyRR


dzimika

po vojvodini skoro svuda sam video da obelezavaju mesto zaustavljanja cunjevima a po beogradu nijedan jedini, jedno vece me zaustavljaju kad sam se vracao kuci, i pokazuje da se penjem na trotoar, naravno da sam stao na sred ulice u krivini i samo sam cekao da mi prigovori nesto

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: monsterbnt poslato 25 Jun, 2012, 10:24
Sad ne mozes i bez pandura od parkiranih automobila koji imaju tendenciju da se nepredvidjeno isparkiraju...
Ma stotka je bila biciklistickom stazom....makiskim putem je bilo koliko moz da ide....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: UNCLEBOB poslato 25 Jun, 2012, 22:16
Jajara mi napisa kaznu sto sam vozio bos i bez majce na starom obrenovackom putu ukljucenje na auto put [policaja] [bejzbolka]
Sledeci put se lepo depilijaj da smrde siske ispod miske i lepo operi noge i namazi sa onim protiv smrada nogu....ekologija bato...i napad bojnim otrovom na sluzbeno lice....a i nisi se na vreme izjasnio kao GEY-ROM da te ne bi drkali...takosi zasticen po oba osnova...diskriminacija seksualnih i nacionalnih manjina...pa ne opra ga kod sudije ni sava ni dunav
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Uncle Bob

Mudro zboris vredi razmisliti. [rofl] [policaja]  [povracanje]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

UFF

Citat: Ga¹par poslato 26 Jun, 2012, 14:25
Po zakonu, mesto gde te zaustavljaju MORA biti obele¾eno èunjevima.

aj neko nek iskopa taj deo zakona da svi odstampamo i drzimo po primerak u kolima pa kad nas zaustavi mi izadjemo iz auta i sve slikamo a onda mu taj papir pod nos nabijemo
da ne bude samo rekla kazala-tako sam od nekog cuo..