Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 19 gostiju pregledaju ovu temu.

Pop


"Грме танки џефердари..."


UFF

Citat: perlx poslato 23 April, 2013, 16:12
Tesko :P

ja uz mm zavrsio visoku bas lako
a ove godine cu i fax jos lakse  ;)

dragantoni

Registarcija motora 600 kubika 15600 dinara .Registrovao u subotu i vec par dana se osecam jako lose.Mislim da pripada temi (izbacilo iz takta).
Sta se desilo sa smanjenjem troskova registracije.

stilgar

Citat: UFF poslato 23 April, 2013, 16:57
Citat: perlx poslato 23 April, 2013, 16:12
Tesko :P

ja uz mm zavrsio visoku bas lako
a ove godine cu i fax jos lakse  ;)
pa kad obecavas profanima mlade cupi sirokih pogleda na svet :)

Jefta

Citat: dragantoni poslato 23 April, 2013, 17:07
Registarcija motora 600 kubika 15600 dinara .Registrovao u subotu i vec par dana se osecam jako lose.Mislim da pripada temi (izbacilo iz takta).
Sta se desilo sa smanjenjem troskova registracije.
Pa smanjena je jedino za motore preko 1200cm3, za sve ostale je poskupela, cak i skuteri moraju da se registruju. Neko se hvalio time kao prvom od pobeda nad sistemom????

perlx


Bori¹a

Citat: Jefta poslato 23 April, 2013, 17:31
cak i skuteri moraju da se registruju

Nije tacno, samo treba polisa osiguranja da se uzme nova kada predhodna istekne, tako su meni rekli kad sam otisao da ga registrujem i nisam lud da pucam 3-4 soma kad mogu hiljadarku za polisu ;D

UFF

Citat: perlx poslato 23 April, 2013, 17:55
KTM Motorex 2682 rsd/l  [ludak]


[rofl] [rofl]

nego sta sam ja ono rekao koliko je kostalo prosle god?
a ti mi ne verujes da je ove jos skuplje

m.mitar

KRETEN na nekom R-u,prosao je pored mene(mimoilazenje je u pitanju) sa preko 100 na sat u nepreglednoj krivini,rupe na putu,rizla!Presao je na moju stranu puta i nije mi jasno jos kako se nije zakucao u kombi koji sam vozio!I posle citate bajker udaren,pao...Nije motor za svakog!Obicno se takvi posle smeju sa slika okacenim na banderama,strasno ali istinito! [ljutko]

perlx

Oko 2100 je bilo prosle god...
Pali, valjacemo Rotellu...

Lazic

Citat: perlx poslato 23 April, 2013, 17:55
KTM Motorex 2682 rsd/l  [ludak]

ko to kupi, nema tri daske u glavi...[facepalm]

ne raèunam Uff-a jer njemu staje po litre u karter, a menja na 20 hiljada, on to mo¾e da priu¹ti...[rofl]

perlx


Lazic


Andreja

Perlx, pitah te onomad al' sam zaboravio, koliko litara zejtina staje u ma¹inu?
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

perlx

U teoriji 1.98l u masinu i ram. U praksi kupis 3 litre i ne boli glava (dzep).

Hurricane

Citat: m.mitar poslato 23 April, 2013, 18:49
KRETEN na nekom R-u,prosao je pored mene(mimoilazenje je u pitanju) sa preko 100 na sat u nepreglednoj krivini,rupe na putu,rizla!Presao je na moju stranu puta i nije mi jasno jos kako se nije zakucao u kombi koji sam vozio!I posle citate bajker udaren,pao...Nije motor za svakog!Obicno se takvi posle smeju sa slika okacenim na banderama,strasno ali istinito! [ljutko]

..ne vredi dru¾e takvih je pun kurac.. I neæe se opametiti dok se ne sjebe u suprotnoj traci...ako pre¾ivi..
Ja razumem divljanje ali bez ugro¾avanja drugih uèesnika, a ¹ta koji moj tra¾i na suprotnoj strani puta?

ja liniju svake vrste gledam kao zid jbte, manji ili veæi, zavisi dal je isprekidana ili puna i uvek gledam kako æu nazad u svoju milu trakicu..

Lazic

@el detergente:
Gle ovako, svako sa tri daske u glavi æe da menja ulje, najvi¹e na 5-6000, èisto zbog lo¹eg goriva, savesti ili èega god... Neka na 5, 6000 ne potro¹i ni gram motorexa, to je 50ak+ eu... Taj glupi agregat, kakav god da je jebem mu mater, ne vrti se na 15-16000rpm pa da mu treba neko pozlaæeno ulje... moto Elf koji pola nas koristi ko¹ta oko 400 din litar ili oko 7 puta manje... Koliko god da je lo¹e, znam da nije lo¹ije 7 puta, i neka ga potro¹i i 2 litra na 5, 6000, to mu opet izaðe sve zajedno jedva malo vi¹e od pola cene jednog litra glupog ¹vajcarskog margarina...[hello]

@uragan:
Vi¹e volim kontra smer nego 'leba da jedem...:D
A ti sigurno nikad nisi rekao policajcu koji peni ¹to si pro¹ao na crveno, "dobro majku mu, ako je crveno nije zid"...[rofl]

perlx

Lazise taj glupi agregat upravo voli da ti pokaze kakvo mu ulje prija, a posto trenutno nemam vremena da se sa njime dogovaram sipam ono sto je provereno dobro, a jeftinije od generalne :-*

Lazic

Bacanje para...:P Pitaj æelavog ruskog freza majstora, ako meni ne veruje¹...:P :D

Hurricane

@laziæ
zid je meni kad se uvatim za bravu a ti za volanom Koncerta sa sve Wintera gumama  [rofl] [rofl]

¾iv mi ti manijaèe..