Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

stefgi


perlx

Stefgi salteruse umeju da preteraju u trazenju papirologije, pogotovo uputa, ali za svaki njihov propust ispasta doktor. Njima nije problem da ikoga pregledaju, ali ako nemas sve potrebne papire taj pregled im se obija o glavu. Spremni su da ponekad preskoce neke apsurdne propuste u birokratiji, ali ne smeju vise od toga. Njih papirologija vezuje vise nego pacijente.

stefgi

а што је онда настала свађа између та два одељења(ортопедија и рентген)?
Ја кажем да је поставка организације потпуно погрешна и долазимо до оваквих проблема. Моја бака је оперисала оба кука и сад је ја водим три сата по лифтовима и оним катакомбама на ВМА да бисмо на крају добили опцију да уколико нађемо нове упуте (тек  у уторак), она добије термин у ДЕЦЕМБРУ. Па шта човек да каже неко све да их побаца тамо па ако се задеси нека колатерална штета.....јбг.   

Мсм ја знам где је дебело укорењен проблем ал опет ово ме  је изнервирало. Притом пола сата пре тога баку изнервира то шетање а ја њу као смирујем да бих после прсо!

perlx

Ortopedija je ubedljivo najgore organizovano odeljenje.

Zverka

Citat: balcan girl poslato 19 April, 2013, 13:29
nja nja nja ja stvarno ne znam gde vi nalazite takve zene al majke miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :D
e stvarno i ja se pitam de nalaze te sto  dobe :)
MUKICE pa ja bi im zavrnula pevalice iz momenta :)
ili   zapustiti usta i cao :)
Never ride faster than your angel can fly

:D

Zverka

Citat: Major poslato 19 April, 2013, 10:22
Citat: Zverka poslato 19 April, 2013, 09:52
jebeni centralni stender i prevaljivanje mene  pospane i motora....:)
DA DA...PAO MI MOTOR KO NAJVECEM  LUZERU ..u mestu!I JA PREKO ISTOG

Da li postoji neko kome nije pao motor u mestu :D

jel mi verujes da mi se ovo prvi put  desilo ALI PRVI PUT jebo me centralni ...i ono vino od sinoc...uhhh jos lelujam
\
Never ride faster than your angel can fly

:D

m.mitar


Lazic

#6168
Citat: stefgi poslato 19 April, 2013, 19:15
а што је онда настала свађа између та два одељења(ортопедија и рентген)?
Ја кажем да је поставка организације потпуно погрешна и долазимо до оваквих проблема. Моја бака је оперисала оба кука и сад је ја водим три сата по лифтовима и оним катакомбама на ВМА да бисмо на крају добили опцију да уколико нађемо нове упуте (тек  у уторак), она добије термин у ДЕЦЕМБРУ. Па шта човек да каже неко све да их побаца тамо па ако се задеси нека колатерална штета.....јбг.  

Мсм ја знам где је дебело укорењен проблем ал опет ово ме  је изнервирало. Притом пола сата пре тога баку изнервира то шетање а ја њу као смирујем да бих после прсо!

Da zna¹ za sledeæi put, onaj bangavi Laziæ ima ¹kolskog druga u hitnoj(vma), Mazzijeva Zena takoðe u hitnoj, MM èlan Darko muzikant takoðe radi tamo...:P I tako...:D

dzimika

mislis u hitnoj na VMA :D

mene je sinoc iznervirao SBB, jebeni internet ne radi vec mesecima kako treba i posle zamene modema se nista nije popravilo, malo je falilo da ga zafrljacim kroz prozor
samo da nadjem nesto drugo u toku sledece nedelje i raskidam ugovor

Lazic

to je oximoron èuti od zaposlenog u sbb-u...[rofl]


dzimika

dosli neki novi na obuku, nesto pricali i ja kazem da mi ne radi internet vec neko vreme a pritom pojacivac kod mene
kaze ovaj novi, "i posle treba da prodas nesto za sta znas da ni kod tebe ne radi kako treba"

koga preporucujete za net? neki predlog? znam da ima neki wifi provajder ali nemam pojma ko je

Taraba

Preði na radijus vektor :P
20mbit/s za 1700din
Radi za sve pare.
Ako imas tamo kod tebe na planini, vidi KBCNet wireless na 5GHz.
Radi i br¾e od deklarisanog, ali je skuplji.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

dzimika

nemam nijednog drugog provajdera, na svu moju zalost
a nisam siguran ko moze da ponudi bilo sta slicno za neku cifru do 1600-1800din

MIGE

Citat: dzimika poslato 20 April, 2013, 12:47
nemam nijednog drugog provajdera, na svu moju zalost
a nisam siguran ko moze da ponudi bilo sta slicno za neku cifru do 1600-1800din
ikom?

stefgi

i kom ја сад да верујем?   каже Џимика   :P

dzimika

nemam ikom
jedina varijanta mi je adsl a tamo brzine kao i pre 5 god

MIGE

pa uvedi ako neko ima u blizini...mogu i da se raspitam ako ti nesto znaci

dzimika

ceo zeleznik je sbb, nema nijednog drugog provajdera

perlx

EUnet ;)
Ni da stucne [thumb_up]

On topic: mtf projektil koji mi je uleteo u kacigu i uzeo da me bode i zuji, a taman sam krenuo [facepalm]