Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

Bori¹a

dve case, dve flajke ili dva bureta?

evo jedna anegdota mala od pre mesecak dana...

setamo burazer i ja po gradu i vidimo bilbord i pise VINO ZA MUSKU DECU
i on kaze ahaaaaaaaaaa popijem ovo i ne mogu da pogodim rupu ;D ;D

tako i sa tim ahaha ;D

Uncle Bob

Citat: Bori¹a poslato 19 April, 2013, 00:48
niko mi nije odgovorio, kako se zakljucuje ko je pobednik?

Sine Borko izgubio si ako poène¹ da prska¹ Ru¾u po kolenima a nestigne¹ do Trougla. [rofl] [rofl] [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Bori¹a

hahaahhahaahahah dobro, suzdrzacu se nekako haahahaha ;D

Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Bori¹a

ne sme, mora prvo mene pa onda ostatak ;D
ja sam ovde prioritet ;D

Uncle Bob

Citat: Bori¹a poslato 19 April, 2013, 00:53
ne sme, mora prvo mene pa onda ostatak ;D
ja sam ovde prioritet ;D
Pa jebem mu Mater tebe neæe valjda da bije tebe æe da Qava? [rofl] [rofl] [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

UFF


Bori¹a

izvini nadredjeniiiii [zvizdi]

ajd sad slike sa pertlama  [thumb_down] [thumb_down]

Hohštapler

Citat: pit poslato 19 April, 2013, 00:49
Ko bre nema sanse.....Borisa popi dva crna vina pre okrsaja ima razbucas Ruzu ko bugarsku skupstinu.

Samo nemoj sangriju... ja se jednom posle 3 fla¹e nisam proslavio.... hteo ja, al on nije...  [thumb_down]  [nono] [sutirakamen] :'(
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

DaChaS

Nema sta da se zakljucuje Borisa name je vec jasno ko je pobednik :)

Major

Juce Sunce, motori samo zuje pored mene, a ja zaglavljen u autu u nekoj koloni i cekam i cekam...

mareskin


Jesam spuco nekih godina u ¾ivotu, ali ¾ene jo¹ nisam uspeo da skontam.
Sedim mirno i stalo¾eno, ni¹ta nisam reko i ona meni ka¾e ¹to nisi uradio to i to kad si bio tamo i tamo. Gledam je zaèuðeno jer nikad nisam to i to radio kad sam bio tamo i tamo. Nikad nije ni trebalo, a niko mi nije ni reko. Samo je bitno da se meni prebacuje i da sam ja dobio onaj ¾enski prebacujuæi pogled "ti si kriv za sve". a ja i dalje nemam pojma o èemu se radi. Onda ja lepo pitam da li sam ja ikad i¹ao tamo i tamo da uradim to i to. Ona ka¾e nisi. Ja onda ka¾em u èemu je onda problem i za¹to mi prebacuje¹ ne¹to ¹to nikad nije ni trebalo da uradim, a ako jeste ¹to mi lepo nisi rekla da treba i ja bi uradio. Tu ona ka¾e "nemam ja ¹ta da prièam sa tobom". Krene teatralno da skuplja stvari po stolu sve lupkajuæi usput i obuèe jaknu i ka¾e "sad ja odoh". Ja ka¾em æao vidimo se. I ona ode.

Po¹to ja ne znam o èemu se radilo, a ni ona mi nije objasnila. Da sluèajno neko od vas ne zna o èemu se radi?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Major


Zverka

jebeni centralni stender i prevaljivanje mene  pospane i motora....:)
DA DA...PAO MI MOTOR KO NAJVECEM  LUZERU ..u mestu!I JA PREKO ISTOG
Never ride faster than your angel can fly

:D

Hohštapler

Citat: mareskin poslato 19 April, 2013, 08:48
Po¹to ja ne znam o èemu se radilo, a ni ona mi nije objasnila. Da sluèajno neko od vas ne zna o èemu se radi?


Reèima besmrtnog Homera Simspona:
"Kids, you tried your best, and you failed miserably. The lesson is, never try" ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Major

Citat: Zverka poslato 19 April, 2013, 09:52
jebeni centralni stender i prevaljivanje mene  pospane i motora....:)
DA DA...PAO MI MOTOR KO NAJVECEM  LUZERU ..u mestu!I JA PREKO ISTOG

Da li postoji neko kome nije pao motor u mestu :D

clutch&brake

Citat: mareskin poslato 19 April, 2013, 08:48

Jesam spuco nekih godina u ¾ivotu, ali ¾ene jo¹ nisam uspeo da skontam.
Sedim mirno i stalo¾eno, ni¹ta nisam reko i ona meni ka¾e ¹to nisi uradio to i to kad si bio tamo i tamo. Gledam je zaèuðeno jer nikad nisam to i to radio kad sam bio tamo i tamo. Nikad nije ni trebalo, a niko mi nije ni reko. Samo je bitno da se meni prebacuje i da sam ja dobio onaj ¾enski prebacujuæi pogled "ti si kriv za sve". a ja i dalje nemam pojma o èemu se radi. Onda ja lepo pitam da li sam ja ikad i¹ao tamo i tamo da uradim to i to. Ona ka¾e nisi. Ja onda ka¾em u èemu je onda problem i za¹to mi prebacuje¹ ne¹to ¹to nikad nije ni trebalo da uradim, a ako jeste ¹to mi lepo nisi rekla da treba i ja bi uradio. Tu ona ka¾e "nemam ja ¹ta da prièam sa tobom". Krene teatralno da skuplja stvari po stolu sve lupkajuæi usput i obuèe jaknu i ka¾e "sad ja odoh". Ja ka¾em æao vidimo se. I ona ode.

Po¹to ja ne znam o èemu se radilo, a ni ona mi nije objasnila. Da sluèajno neko od vas ne zna o èemu se radi?



mislim da se radi o PMS... ja sam takav razgovor pre par dana imao :D :D samo sto sam ja otisao :D
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Vlajko

®ene rade po drugoj programskoj ¹emi od nas.. najbolje je ne poku¹avati to razumeti veæ naæi odgovarajuæi kompromis za svakodnevni ¾ivot..

I tako od ¾ene do ¾ene dok ne naðe¹ pravu..

p.s.  pms jeste jedna gadna stvar, ako su bolovi ba¹ neizdr¾ivi..otiæi negde dok ne proðe ovomeseèna bura  8)
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Burazer

ma zensko nikad nije u vinklu , zato kad krene neka ozbiljna tema ja  [neslusam]
kad ti sreca okrene ledja, sutni je u dupe †∩(◣_◢)†∩

mareskin

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 19 April, 2013, 10:01
Citat: mareskin poslato 19 April, 2013, 08:48
Po¹to ja ne znam o èemu se radilo, a ni ona mi nije objasnila. Da sluèajno neko od vas ne zna o èemu se radi?


Reèima besmrtnog Homera Simspona:
"Kids, you tried your best, and you failed miserably. The lesson is, never try" ;)

Hvala momci na podr¹ci. Nema ni¹ta gore nego kad stoji¹ u neverici jer nema¹ APSOLUTNO nikakvog pojma o èemu se radi :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu