Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic


Major

Umreo mi mobilni sinoc.. evo potrajao je tacno godinu i 10 dana.. srecom garancija je dve godine pa mogu da reklamiram.
Mislim da ga je ubilo ono spamovanje na viberu..

Slaninar

Citat: Major poslato 29 Jun, 2017, 12:29
Umreo mi mobilni sinoc.. evo potrajao je tacno godinu i 10 dana.. srecom garancija je dve godine pa mogu da reklamiram.
Mislim da ga je ubilo ono spamovanje na viberu..

Moto-Manijaci ultimate burn in test.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kostić

ako je preticanje, ono, kad pretièe¹ objekat u pokretu, a obila¾enje ono, kad obilazi¹ objekat koji je stativan, kako da doka¾em sudiji, da sam obilazio stativnu kolonu vozila uz belu liniju (malo sam je gazucko, al sa 10 na sat...) pisali mi èaèani prijavu da sam pod dejstvom alkohola (o.30 a nesam pio ni¹ta) preticao kolonu bahato.


za¹to mrzim muriju? mrzim je iz dna du¹e, iskreno. da bogda im se sve vratilo duplo .... ma ¹ta duplo - èetvoroduplo.

mrle

juèe mi brat ka¾e da mi je 15.06. ostavljena cedulja da imam preporuèenu po¹iljku iz Lazarevca?
Zvao po¹tu, nema po¹iljke, zvao upravnika po¹te Lazarevac, ka¾u ni¹ta nije poslato na moje ime i adresu, broj po¹iljke netaèan...

podseti me sa ovim Èaèkom, i¹ao sam jednom do Èaèka, jednom do Valjeva u poslednjihmesec dana autom. Ali lagano, po ogranièenjima...

Kostić

meni je vala puko kurac sa tom murijom. nikom ni¹ta nisam napakostio, nikog nisam ugrozio, a uvek sam kriv. ovaj put ne idem kod sudije, neka me apse (da se unese u dosje kod ovih, ¹to nas nadgledaju) ¾ivci su mi se mnogo otanjili. kad divljam pijan nigde ih nema, kad vozim ko jebena mrtva baba, stajem na svaki pe¹aèki, ne prelazim ogranièenje, uvek mi se nakaèe na leða. 50 godina. u jebenom usranom èaèku je bio saobraæajni kolaps od dva kilometara. radne ma¹ine na asfaltu, ne¹to su radili, sve stoji, pa neæu ja na motoru da stojim dva kilometara unazad i da poginem od sunca u opremi, majku im jebem da im jebem, nego æu polako - jebenih 10 na sat polako da proðem isto kao ¹to auto ima pravo da proðe bicikl, moped, motocikl bez prikolice. a de je na¹ao alkohol nemam pojma. jo¹ me napali da sam pro¹ao na crveno. koje crveno, ja ga ne vido. u toj jednoj raskrsnici je neki kombi skretao njegovo levo, mahno mi da proðem, ja pro¹o sa jebenih tri kmh na sat, jer je totalni kolaps.


sise jedne sisate!

idem u zatvor bre boli me kurèina!

ne dam vam pare pocrkajte

Slaninar

Auto ima pravo obiæi bicikl/motor na punoj, ali obrnuto nije dozvoljeno - ¹to je sasvim logièno ako malo razmisli¹ o gabaritima.

Zabrana provlaèenja pored kolone koja stoji je po meni lo¹a stvar. Pederski je da ti pi¹u za to kaznu. Mada uvek postoji i druga strana svake prièe.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kostić

nema druga strana. nikad me nisu zaustavili kad sam pijan ko rus i kad divljam ko magarac. uvek kad sam normalan. to mi jako ide na kurac.

bajdvej, automobil sme da obiðe bajs, moped i motocikl bez prikolice u punoj liniji, al ne sme da je preðe i to va¾i ukoliko je kolovozna traka dovoljno ¹iroka. tamo gde nije, ima onaj stari dobri znak, koji je redak za da se vidi, jer su kolovozi mahom dovoljno ¹iroki. po novom sme i tricikl i èevrorocikl, al oni lak¹i. to po novom je malo sme¹no al aj sad, zakone danas pi¹u vodointalateri....

ako auto sme da obiðe bajs, isti ti je kurac, ako bajs obiðe auto. i obila¾enje je kad vozilo stoji ili kontejner ili neka prepreka, a preticanje kad se vozilo kreæe. to su dva razlièita pojma. zato je onima koji pola¾u vo¾nju noæna mora kontejner ili parkiran auto jer mora da vozi ¹kolski, uz desnu stranu kolovoza a u desnoj strani kolovoza danas ima sve ¹to na pijaci mo¾e da se kupi.... i kad on pogleda u ogledlo pa mora da da migavac, pa ako neko iza ide uz belu mora da stane, pa ovo pa ono...

nebitno. pièke su pièke i tu nema kompromisa.

da sam bar ne¹to uradio, nego sam trebao da sedim iza dva kilometara i da umrem, jer zakon tako ka¾e. neka zakon malo poduva u ovom sluèaju.

amin.

Major

Citat: Slaninar poslato 29 Jun, 2017, 12:30
Citat: Major poslato 29 Jun, 2017, 12:29
Umreo mi mobilni sinoc.. evo potrajao je tacno godinu i 10 dana.. srecom garancija je dve godine pa mogu da reklamiram.
Mislim da ga je ubilo ono spamovanje na viberu..

Moto-Manijaci ultimate burn in test.  :)

Verujem da je to :D

stilgar

Citat: kosta66 poslato 29 Jun, 2017, 14:30
nikad me nisu zaustavili kad sam pijan ko rus i kad divljam ko magarac.
ma mahali ti oni da stanes, al ti si mislio da te pozdravljaju pa nisi stao :)

Slaninar

Nije isto obiæi motor i auto. Èime god obilazio.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Glava Dole

Nego, je l' se desavalo nekom da prekoracenje snimi normalan obelezeni policijski auto a onda samo stigne na kucnu adresu? Prijela mi se sad skoro slana palacinka, krenem da trknem do grada u 1 ujutru po nju i palacinku i izvetrim se i provozam malo... nigde zive duse, terao sam lepih 80ak i do 100ke tamo gde je ogranicenje 50... kad vidim u daljini parkiran policijski pezo gde inace nemaju razloga da stoje, pored taxi stajalista i autobuske stanice, dakle nema kafica niti ista slicno... okrenuti pravo prema meni... odma kocnica, i prodjem lagano kad oni se okrecu za mnom... govno mi se smrzlo i kako sam odmako oni se vratili... i da l' su se okrenuli samo da zapisu tablicu(s obzirom da motor nema napred), pa ce stici jos jedna na kucnu adresu ili mislili da me pojure u slucjau da nemam tablicu pa videli da sam ispravan... i predomislili se... ko ce ga znati...

Kostić

naravouèenije: bolje je da vozimo pijani 200 plus po gradu, nego da im stajemo sa 40 trezni, jer smo uvek u nekom prekr¹aju, jer tako funkcioni¹e ova zemlja. i ¾ivi od globe, poglobali je pacovi.

proleteo sam kroz radar pretpro¹le godine sa 200 + kroz radar kad smo i¹li u vojsku, pre godinu dana sa 240, nikad mi nije stiglo ni¹ta. obiðem kolaps sa 10 na sat spu¹tenih nogu (ne zbog zakona, mene za zakon tako zabole kurèina, nego zbog sebe, da neko ne otvori vrata, da ne baci pikavac na moj èep od rezervoara na 35c, da ne izleti neko izmeðu vozila) i panduri mi napi¹u sveto pismo. fali samo na zadnem toèku.... i onda ja ispadam kod sudije bahati vozaè.

alo bre, pa neæe da mo¾e.

Glava Dole

Sto nisi procitao i zahtevao da napises prigovor na licu mesta?

Kostić

¹ut s rogatim ne ide. samo neka pi¹u, nem protiv. al ja pare ne dam. neka apse

Kostić

15 dana posle toga su poapsili pola murije u èaèku. ja nisam imo dovljno u novèaniku pa da im ponudim kompromis. ne volim to ¹to su poapsili nepo¹tene, jer njihov nalogodavac nije po¹ten, al sa druge strane, bilo mi je pomalo drago, ako su i oni upali u ¹kemb

DebeliZmaj

losmi ako te snimi u prkeoracenju
stici ce ti da se izjasnis ko je vozio
e tu morash naci nekog da preuzme krivicu
jer ako priznas da si ti a vide da si u zabrani...

jail blues .. sa kostom ce delish celiju
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

stilgar

opusti se kosta evo lepe cure i pesmice za tebe da ti povrate raspolozenje na ovu vrucinu :)
! No longer available

Kostić


Lazic

Citat: kosta66 poslato 29 Jun, 2017, 15:15
15 dana posle toga su poapsili pola murije u èaèku. ja nisam imo dovljno u novèaniku pa da im ponudim kompromis. ne volim to ¹to su poapsili nepo¹tene, jer njihov nalogodavac nije po¹ten, al sa druge strane, bilo mi je pomalo drago, ako su i oni upali u ¹kemb
A za¹to uop¹te obraæa¹ pa¾nju...? :D


@Slaninar:
Ne seri bre... ;D